Най - лесните пари в интернет!!!

makros

New Member
Здравейте, не съм нов в бизнеса и мога да ви препоръчам линк от който се печели много и то за доста малко време. Можете да пробвате достигал съм 500$ на месец и то за 10-20 мин дневно . Плащането е сигурно (100% ще получите парите които сте искарали).
Линка е : AWSurveys.com?R=makros
И още с регистрацията получавате 6 $ като награда за първия ден достигате 20 $. Не се налага да давате пари или нещо подобно само регистрация. Наберете реферали както се опитвам аз в момента и си искарвате парите за заведения всяка вечер. Надявам се да помогна както на вас така и на себе си . Моля пишете коментари за да видят хората дето се чудят ( Той нещо ни менти ) или от сорта . Чакам вашите постове.
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

Още един милионер, 10 минути на ден $ 500 на месец. За 8 часа, пълен работен ден $ 24 000, на месец. Ти ако искарваш толкова, няма да ръсиш глупости по форумите.
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

Дай някакви скрийнове, доказващи, че са ти платили.Това за няма и 10-15 мин. да нацапаш по едно изречение и да прибереш 20 долара си е направо супер недостоверно. Друго е ако си го пуснал това за да се сдобиеш само с реф. регистрации.

Мирише ми на кофа:mrgreen:
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

Как да се доверя на човек с толкова червени репи? :lol:

леле.. ако имаше такива работи с по 10 минутки на ден 500$ елементарно, за начален бизнес.. щях да наема 10,000 души да работят за мен, и щях да стана милионер за 2 дни :lol:
 
От: От: Най - лесните пари в интернет!!!

Дай някакви скрийнове, доказващи, че са ти платили.

От кога скрийновете се броят за доказателство?
Те таковоз се тъкми/намира за броени минути.
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

Тоя спамер още ли не са го баннали? Постави рекорд по бързо натрупване на червени точки:)
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

Докажи, че работи и ще се включа. :)

Работи, аз съм изкарал хиляди от тоя сайт.
регнете се
AWSurveys.com?R=ALANFORT


няма лъжа, няма измама!
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

Бате благодаря ти.Точно това търсех.Благодаря ти, че ми отвори очите.Още сега отивам да купя още 2-3 лаптопа,интернет доставчици много и гледай какви пари почвам да правя.
Добре, че си ти, че какво щях да правя само.......
:D :D :D :D :D Тоя ме разби :D
 
От: От: Най - лесните пари в интернет!!!

Бате благодаря ти.Точно това търсех.Благодаря ти, че ми отвори очите.Още сега отивам да купя още 2-3 лаптопа,интернет доставчици много и гледай какви пари почвам да правя.
Добре, че си ти, че какво щях да правя само.......
:D :D :D :D :D Тоя ме разби :D

epic fail
При другия подобен fail post, бутам ти червеното с най-голямо удоволствие, особено ако мерна пост с +3 еднакви емотинки
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

Аз ползвам този WC-Surveys.com?R=Big4ep, Плащат редовно гарантирам
 
От: От: Най - лесните пари в интернет!!!

Бате благодаря ти.Точно това търсех.Благодаря ти, че ми отвори очите.Още сега отивам да купя още 2-3 лаптопа,интернет доставчици много и гледай какви пари почвам да правя.
Добре, че си ти, че какво щях да правя само.......
:D :D :D :D :D Тоя ме разби :D

Не виждам нищо смешно. Този пост е направо подигравателен
Човека който я пуснал е сигурно на 10-13 години - вие какво очаквате ?
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

1. Голяма грешка с темата
2. НЕ ПЛАЩАТ няма смисъл да се мъчиш и не си губи времето с глупости. Ще ти кажат, че си лъгал и няма да вземеш нищо.

Няма да ти давам и аз ряпа понеже си събрал доста. Може и да ти дойде акъла и да почетеш малко из форума.
 
От: Най - лесните пари в интернет!!!

Продължавай пич, аз съм искарал доста пари, не ги слушай тия не разбират, важното е да си упорит, и всеки всеки ден да кликаш и да попълваш анкети и да каниш реферали от форумите, продължавай аз съм с теб
 
спама беше зачистен извиянвам се за късната реакция но днес бяхте малко без модератори мисля следобеда а после Блинки е оставил модерацията на мен а мен ме нямаше така че посипвам си главата със сол :cry:
 

Горе