Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

topgunnn

New Member
Пичове , искам, къде да се похваля, къде да получа някой съвет и критика, да Ви представя последното ми творение.
www.beauteousbreasts.com

Очаквам мненията Ви. БЪдете безпощадни ....МОЛЯ !!!:)
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Не лош семпъл дизайн, но нещо левият банер не ми изглежда добре. Прикачвам снимка как изглежда при мен.test.jpg
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Намали малко контраста на това розово - вади очите и не виждам нищо друго освен бутона Back.

И кво е това Breast Cear ?? Breast Care ли трябва да е?

Като отида на Products и вече си ме навил да купя - не виждам никакъв линк. Трябва да се сетя, че е в банера ли? Ма и банера го нема там...
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

soyo благодаря за снимката ше се погрижим да върви добре и на Опера.
Ivok Да , ще помисля и върху контраста, колкото до линковете предстои да ги добавя ! И да , Breast Care е сгрешено !!! Благодаря !
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Във всичките ми браузъри банера закрива част от текста.
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

На FF не скрива текста или поне на версия 13
 
Пичове , искам, къде да се похваля, къде да получа някой съвет и критика, да Ви представя последното ми творение.
www.beauteousbreasts.com

Очаквам мненията Ви. БЪдете безпощадни ....МОЛЯ !!!:)
Добър сайт. :) Много добре си го направил и точно в правилните цветове, за това. ;)

Имам малко критики по него. Ето ги и тях.

1. Изнеси и долу едно меню - да изглежда добре, сложи и копирайт за годината.
2. Завърши накрая с order now линк, който да е центриран или бутон - пак ще свърши работа.
3. Този банер в ляво не ми харесва. Някак си е доста неадекватно там.
4. Ордер страницата и по-скоро продуктовата е меко казано непривлекателна. Ако от там ще препращаш хора, не залагай на голям ефект.
5. На вътрешните грам пък не се очертава футър, както е на хоума.
6. И защо последния линк води пак към хоума?
7. Направи малко по-интерактивен сайта си. Изглежда леко странно.

Ако искаш, мога да дам повече напътствия за да стане добре. Все пак целим и силна конверсия. ;)
 
От: Re: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Ако искаш, мога да дам повече напътствия за да стане добре. Все пак целим и силна конверсия. ;)

За конверсията да добавя нещо дребно, но ефективно... :-] Подсъзнанието е голяма сила. :wink:
Business 3.jpg
1
2
3
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

На мен банера при Firefox ми закрива също част от текста, а и не стой добре както bliny каза. Сложи го водоравно над текста някъде, може и да е по добре.
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Абе четох аз тук из форума че истинската работа започва като подкараш сайта ама , то па излезе вярно... Сега като гледам има мнооооого какво да се свърши. Благодарен съм на всички Ви ще се постарая час по-скоро да оптимизирам. :roll:
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Абе четох аз тук из форума че истинската работа започва като подкараш сайта ама , то па излезе вярно... Сега като гледам има мнооооого какво да се свърши. Благодарен съм на всички Ви ще се постарая час по-скоро да оптимизирам. :roll:

Преди да започнеш да оптимизираш по-добре си оправи банера, освен ако не искаш да губиш потенциални клиенти:

i234f7.jpg
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

За начало си оправи дива на банера, не с абсолютно позициониране. Смени това:
Код:
<div style="position: absolute; top: 430px; left: 200px;">
с това:
Код:
<div style="float: left; margin: 40px; 0 0 20px;">

Можеш да вдигнеш размера на шрифта в менюто, например от 60 на 70-80%
Код:
/* Drop Down menu begin*/
#nav {
  font-family:Tahoma, Arial, sans-serif;
  font-size: [B]70%[/B];
  }

Друго не съм гледал, но изглежда лек и приятен дизайна. Успех!
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

vassy благодаря за кода но този вариант съм го пробвал и не еб...ва. Но ше го оправим мисля да направя нещо с DIV таговете . Лошото е че сега времето ми е доста дефицитно .....:_) Blinky работя и по твоите съвети братле !!! :))
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Ми къде са ти линковете за повече информация?
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Не знам какво е "enchansement" - може би си искал да напишеш "enhancement". Това в менюто горе.

Ако започна да гледам през очите на американка, която има проблеми с циците - този сайт не ми вдъхва достатъчно доверие за толкова специално и опасно нещо.

Шрифра е монотонен. Направи го с повече цветове, разчупено, снимки, testimonials с големи букви и отличаващ се цвят. Задължително сложи контакт, privacy policy. И снимките на жените не ми харесват.

Менюто горе ми е с много малък шрифт на мен. Хедъра е прекалено голям и избутва важният текст, който трябва да се набие веднага в очите на юзъра надолу.

Общо взето цветовете на дизайна стават. Но в тази конкурентна ниша се изисква много повече. Така ми стои много аматьорски сайта.

Разбира се - всичко горе си е мое лично мнение. Не ме нападай :) Пожелавам ти успех.
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Навигацията - ако бутоните са бутони както изглежда, то тогава нека те да са линк, а не само текста вътре в тях. Често срещана грешка, наглед малка, но дразнеща :)
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Никой няма да нападам SmartBusiness. Не съм някой хлапак или ууд философ, който се дразни от най-малката критика. Напротив , наистина оценявам мненията Ви, дори и малко хапливи и гледам да се съобразя с всичко, което ме съветвате , но това е първата ми работа в афф бизнеса. Качих я в този вид, защото се познавам и знам, че ако я оставя офлайн докато изпипам всичко , то най-вероятно сайта няма да го види никой , освен мен ,никога. Също често срещана грешка , не мислиш ли p2pOpenWeb? Най -лошото е, че времето ми е адски дефицитно в момента. Но не мисля да се отказвам, поне засега. Още повече, че вече си плащам хостинга и това също ще ме стимулира да действам. :)))) Поздрави и успех !!:|
 
От: Най-накрая го качих в нета ...(сайта)

Понеже SmartBusiness спомена за контакт! Тоя линк за контакт къде трябва да води , към сайта на програмата ли ?
 

Горе