Най-нехаресваната страница във FB

От: Най-нехаресваната страница във FB

Като стана дума за страници на известни политици, някой знае ли дали има официална на Бойко? Питам сериозно, защото не съм много по Фейсбук и не знам какво точно има. Интересно ще ми е какво би писал там и как ще се коментира. Предполагам, че нещата ще са много по-страшни, но не защото ще го плюят, ами другата крайност, която е даже по-зле - екзалтирана безкритична фенщина.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

И на мен преди няколко дена ми излезе страницата на Костов, като реклама. Докладвах я, като спам (подвеждаща информация) :p
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

а понеже не разбрах, тази страница фейк ли е ?
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

а понеже не разбрах, тази страница фейк ли е ?
Абе и аз не знам дали е фейк, но на официална страница толкова хей....малко ми е странно. Пък и от опит знам, че тези мишкари не инвестират в онлайн популяризация. Предпочитат да се плеснат в някоя телевизия или да се оплюят по няколко вестника, вместо да се насочат към масата в интерент. Нищо, ще им бъде за урок това. В момента всяка партия драпа за властта, но не знае как да я спечели. Мислят си, че старите методи продължават да работят, но реално не е така. В момента на човек толкова му пука от старите мутри, че като ги види в някоя телевизия, списание, вестник или даже в нета, не пропуска да тегли една.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Официалната е, има клип дето вика станахме 20к будали, тенкю пипъл. :)

Чеки, Блинки да го вкарам в Червената армия, че е на ръба и ме сърби мишката некакси...:D
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Костов рекламира много във ФБ
при мен постоянно има рекламa :D
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Абе и аз не знам дали е фейк, но на официална страница толкова хей....малко ми е странно. Пък и от опит знам, че тези мишкари не инвестират в онлайн популяризация. Предпочитат да се плеснат в някоя телевизия или да се оплюят по няколко вестника, вместо да се насочат към масата в интерент. Нищо, ще им бъде за урок това. В момента всяка партия драпа за властта, но не знае как да я спечели. Мислят си, че старите методи продължават да работят, но реално не е така. В момента на човек толкова му пука от старите мутри, че като ги види в някоя телевизия, списание, вестник или даже в нета, не пропуска да тегли една.

Хейта, който е излят вероятно ще ги откаже за онлайн кампании за напред, дори и да са имали желание. Телевизора и вестника е друго - там излизат правят се на тежки и не се срещат пряко с мнението на хората. И си мислят, че наистина са вървежни и точно защото си четкат сами егото и няма кой да им тегли майната предпочитат тези канали. Съществуват си в инкубатор, който им предоставя чудесна възможност за съществуване.
А онлайн простосмъртните имат възможност да си изкажат мнението (стимулирани от известната степен анонимност), което не се харесва на Чичовците. Логично няма да плащат за нещо, което не им харесва.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Ето го шампиона, михлюзина яко е поработил (183 346 харесвания). :lol:

https://www.facebook.com/boyko.borisov

:-o че и още имал. :D

https://www.facebook.com/pages/Бойко-Борисов/122688431099282

https://www.facebook.com/pages/Boiko-Borisov/29880861985

Като стана дума за страници на известни политици, някой знае ли дали има официална на Бойко? Питам сериозно, защото не съм много по Фейсбук и не знам какво точно има. Интересно ще ми е какво би писал там и как ще се коментира. Предполагам, че нещата ще са много по-страшни, но не защото ще го плюят, ами другата крайност, която е даже по-зле - екзалтирана безкритична фенщина.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Хейта, който е излят вероятно ще ги откаже за онлайн кампании за напред, дори и да са имали желание. Телевизора и вестника е друго - там излизат правят се на тежки и не се срещат пряко с мнението на хората. И си мислят, че наистина са вървежни и точно защото си четкат сами егото и няма кой да им тегли майната предпочитат тези канали. Съществуват си в инкубатор, който им предоставя чудесна възможност за съществуване.
А онлайн простосмъртните имат възможност да си изкажат мнението (стимулирани от известната степен анонимност), което не се харесва на Чичовците. Логично няма да плащат за нещо, което не им харесва.
Абе, те ако не могат да обърнат хейта в нета, къде са тръгнали да печелят избори. Ако мислят, че в офлайна е по-добре, много са се сбъркали. Избират си телевизии и вестници, защото там няма кой да им каже колко струват в реално време. Това са пасивни канали, а именно, еднопосочни.

Истинските кампании и най-вече обективните, се водят в интернет. Аз не съм видял медиен уеб сайт, в който след някаква политическа статия да не са няколко стотин коментара хранилка. Това е някакво отражение на настроенията. Започвам да си мисля, че не отдават голямо значение на интернет, поради факта, че в сравнение с другите канали, този не им е приоритетен, както и няма много ефект от него. Но тук и идва голямата им заблуда. PR отделите им би трябвало от там да почнат. А това, че ще срещат отпор - това е повече от ясно. Първо говорим за политика и второ - за хора, които са загубили доверието на хората през годините. Една facebook страница няма как да обърне настроението, но може да се дадат там не само отговори на въпроси, но и много други сценарии, по които да се привлекат повече симпатизанти, отколкото негативно настроени хора. Въпрос на практика и опит с начина на представяне и водене на кампанията. Да не забравяме, че интернет дава възможност за по-личен контакт. Не е като да седиш и да питат по телевизията, ти да си говориш некви неща, които са написани от хората зад него и кервана си върви. Не случайно и големите корпорации използват социалните сайтове за комуникация. Личното отношение може да направи чудеса. Ако е нужно, хващаш и на всеки по отделно обръщаш внимание, защото той утре може да обърне друг негативно мислещ. Просто слаба работа е това, което наблюдаваме.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Понеже парите за предизборни реклами идват от бюджета (т.е. моя джоб), положението е:

"Плати си да ме харесаш или да ме нахраниш."

Крайно против тия изяви съм.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

@Blinky в България никой няма интерес да има лоялни полит. поддръжници. Баницата се реже предварително, парчетата - раздадени, с тях и късметите. От кумова срама ходят да зарибяват цветнокожите да гласуват за тях. Защо им е да се замарят с мисловна дейност, като могат да раздадат няколко десетки хиляди кебапчета. А и ще им излезе по-евтино. :)
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

@Blinky в България никой няма интерес да има лоялни полит. поддръжници. Баницата се реже предварително, парчетата - раздадени, с тях и късметите. От кумова срама ходят да зарибяват цветнокожите да гласуват за тях. Защо им е да се замарят с мисловна дейност, като могат да раздадат няколко десетки хиляди кебапчета. А и ще им излезе по-евтино. :)
Тук ще се съглася с теб и много добре казано. Това са поставени лица. Но системата, за да работи трябва да следва следната логика - вършиш работа за 10 000 000 лева, крадеш 1 000 000. А тук системата е крадеш 10 000 000, а вършиш работа за 1 000 000. То за това и системата е такава, а ситуацията е ясна. За това и каквито и фен страници да правят, фейта ще е един и същ - голям и вулгарен. :)

За това се плащат от интернет, защото знаят какво ги чака там. И ги чака това, защото са си го заслужили с годините. Не е като хората да се предообедени, защото и другите са такива. Просто, са едни и същи от 20 години. :)

Обама с доста висока вдигната глава успя да се наложи в социалните медии в САЩ. Даже беше ключов елемент от неговата предизборна кампания. Виждаме тук как протичат социалните премеждия на нашите политици. Първо, не започват на чисто, както знаем и второ - не наемат правилните хора. А трето, използват за без пари да им се свърши това. Нали е в итнернет, защо да не е FREE. Айде честито сега на всеки, мислейки по този начин. :) Да дават брошурки насам-натам и да си мислят, че нещата си текат в правилната посока. ;)
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Нещо за изборите тази година:

mafiamv.jpg


Хахахах, всичките ще горят в ада. :)
 

Горе