Най-нехаресваната страница във FB

alabam4eto

Active Member
Вижте на какво попаднах преди малко ... страницата на Иван Костов се рекламира усилено във ФБ ...
Но прочетете коментарите на потребителите само как го хранят .... спеше ми се ... но се събудих ...
https://www.facebook.com/pages/Ivan-Kostov/41466206654
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Радвам се, че хората "не забравят".
Иначе весела страница и мен ме разсъни :D
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Кой каквото си надроби, това сърба ;)
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Petko Sokratev без кръв момчета няма да стане нашата работа такива като Костов са за панделата и да бъде момиче на целият затвор ама вземе да му хареса и пак сме губещи- той е като сапун в баня стиснеш го и си викаш аха сега ти ебах мамата и оп изплъзна се като всеки път
:lol::lol::lol:
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Ще премахнем бедността с по-справедливи данъци

Боже колко мъка има по тоя свят боже - И това ми било дясна партия

И това го е написал човек дето е преподавал икономика - по точно политикономика на комунизма ама нейсе

На бедните не са им проблем данъците а липсата на добре платена работа - На един човек който работи за 300лв и никакви данъци да не му начислиш той пак ще е беден - дори да му върнеш ДДС-то на яденето дето си е купил за тия пари той пак си остава беден.

Аз просто се чудя тия хора на кой свят живеят - Идват избори и почва да се обещава като на циганска сватба все едно живеят в 1997

Ясно е че електората им се е свил драстично и че драскат да влязат в парламента ама направете го като истинска дясна партия - Излезте с програма за развитие на бизнеса и нека дясномислещите хора да ви подкрепят ако сте се справили добре - но ако ще се надобещавате с БСП кой щял да направи повече за бедните е смешна и жалка работа

Тук е момента Макс и другите фенове на Костов да споделят какво мислят за тези десни политики на ДСБ
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Може да си е поръчал пакет фенове :D
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Що не вземе първо да научи български, па тогава да се прави на голем политик?

Стигнах до това му неграмотно послание:

Няма да позволя, синята мечта, която градихме заедно да бъде обявена за провал.

Костов, преди синята мечта, нема запетая. Нищо, че ти така си я извъртял тая синя мечта, че и на запетая на прилича. След "заедно" има запетая.

Ха сега ми кажете, може ли човек, който има претенциите да е месията, да не може да напише правилно едно изречение на родния си език? Опа, а може би не му е роден :-o
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Не че нещо, ама в страниците и на двамата активният хейт е главно от страна на малолетни идиточета, обикновено членове на футболни агитки, според информацията в профилите им. Не е смешно това. Жалко е. Аз съм на мнение, че ако човек няма какво смислено да каже просто трябва да замълчи. Иначе всички останали ще го помислят за идиот. Затова Фексбук се е превърнал в парад на идиотията. Там водещи фигури обикновено са лица, които в реала са мижитурки, неполучаващи внимание, но с навлизането на Фейсбук са станали звезди и водещи коментатори.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Аз видях не само малки, но и големи ... както жени така и мъже ...
Но както и да е .... ако той не може да си спретне екип да му пуска рекламите да ги таргетира както трябва (поне да са лица над 18 години), как ще сформира екип да оправялва държавата ... всичко е навързано и за мен се показва колко слабо ръководи нещата.

А аз лично съм неутрален не съм за никого :)
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Що не вземе първо да научи български, па тогава да се прави на голем политик?

Стигнах до това му неграмотно послание:



Костов, преди синята мечта, нема запетая. Нищо, че ти така си я извъртял тая синя мечта, че и на запетая на прилича. След "заедно" има запетая.

Ха сега ми кажете, може ли човек, който има претенциите да е месията, да не може да напише правилно едно изречение на родния си език? Опа, а може би не му е роден :-o

Не вярвам сам да си цъка фейсбука. 100 про по някоя "тънка програмка" има назначен човек, който да се грижи за профила, а може би и не само за неговия.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Написано е от негово име и е написано неграмотно. Дреме ми кой го пише. Щом не може един грамотен пиар да си назначи, къде е тръгнал да се бута църен Ваню?
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Всеки политик си има както своите така наречени "хейтъри" си има и своите симпатизанти. Аз лично единствения на който може би ми харесва как си вършеше работата това е Министъра по Евро проектите понеже вкара малко пари в тази държава, това, че не се изхарчиха както трябва е друг въпрос, но важното е, че се опитаха да вкарат някакви пари и то не само за да ги крадат, а за да помогнат за нещо. Вярно не се иззеха малко милиони но важното е, че и много милиони се вложиха. (Говоря за министъра по Евро проектите при правителството на ГЕРБ).
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

но пък има близо 19 000 харесвания.. :shock:

Да, специално лайкнали страницата, за да му сипят добре. Не съм виждал друга подобна "фен" страница на политик. Ще му е по-голям пасив, ако я задържи, отколкото да я "развива". Лошото е, че на този убавец ще са му нужни милиони, за да потуши това, което се изсипва сега върху него. :) И не само във Фейсбук. ;)
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Аз не мога да разбера пък с какви очи се кандидатира тоя циганин
Убиеца на синята идея, екзекутора на българската икономика
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Написано е от негово име и е написано неграмотно. Дреме ми кой го пише. Щом не може един грамотен пиар да си назначи, къде е тръгнал да се бута църен Ваню?
Да, и като става дума за други кретени, ето още един. Даже не знам как една позната я е лайкнала. Всъщност знам, но какво от това. Ето го шедьовъра: facebook.com/pages/Либерален-Алианс/396931053714485?id=396931053714485&_rdr - тоя мутрафон не заслужава жив линк. И там се лее хейт. Тоя направо като го гледам и ми идва да запиша право.

Ако някой има да сподели и други красавци, които се опитват да използват социалните мрежи, за да постигнат повече симпатизанти, нека сподели. Сигурен съм, че зялата измет се е изляла в мрежите и другите социални сайтове.
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Тука във форума имаше един глашатай на тоя Марешки :)
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Този "либерален" алианс не е никак либерален. Прочетете внимателно какви социалистически глупости обещава този Марешки. Щял да направи минималната работна заплата 800 лв, защото се укривали данъци и осигуровки. Щял да направи така, че да има гражданска квота от 50% в енергиийния регулатор. А другата половина какви ще бъдат - поданици на английската кралица ли, роби ли? Банките взимали евтин капитал на лихва 1% и давали кредити на 10-15%.
Марешки казва, че ще направи нужното клоновете на всички банки в България "да се опомнят и да отпускат кредити при нормални нива" - тоест ще принуди банките със закон да дават кредити на определена лихва. Което е антипазарно, абсурдно и противоконституционно (и също така ЕС ще ни съдере шиб***** държава от глоби, които в крайна сметка се плащат от шиб***** граждани).

* Питайте министъра на културата какво значи тази дума.

Иначе в началото добре започва:

Веселин Марешки каза:
Държавата има няколко основни задачи, с които уви никак не се справя. На първо място не мога да приема бюрокрацията в България. Един прашен апарат, който генерира единствено корупция. Защото дори най-простият документ у нас се издава или с ядове, или с връзки.

Не мога да приема липсата на ясни правила и процедури! Не мога да приема, че в 21-ви век вместо институциите да си обменят информация, ние сме принудени да бъдем куриери! Не мога да приема, че дори най-обикновените справки струват толкова много пари! Ако нас всичко това ни дразни ежедневно, то за чуждите инвеститори тази система е достатъчно основание да ни заобикалят като държава и народ!

Ако получа вашата подкрепа ще направя реално Електронно правителство. Система, в която всичко е достъпно по електронен път, а контактът с бюрократи е сведен до минимум. Това ще спести пари на нас като граждани и на държавата като бюджет!

Веселин Марешки каза:
Средния и малкия бизнес на България е смазан и той вече не е способен да съществува и да създава работни места. Не е нормално да внасяме това, което произвеждаме по-качествено от всички останали.

Ако получа Вашата подкрепа ще създам нормална среда за българското производство и услуги. Среда с облекчения за местните предприемачи, както правят всички страни в Европейския съюз. Ще разкъсам монополите на чуждите търговки вериги и производители на полуфабрикати. Ще отнема привилегиите на „приближените“ фирми, които задкулисно печелят конкурси.

Щом "либералните" ни партии са на такова ниво, представете си умерените социалисти или радикалните социалисти какво представляват...
 
От: Най-нехаресваната страница във FB

Тука във форума имаше един глашатай на тоя Марешки :)
Сигурно в момента планират да вземат властта с Мутрата. Хахаха, ще ме разплачат. Нищо, може да му направи и той една фейсбук група, да се събират там и да се мажат с масло и да се пипат да срамотийте

Тук всекакви ги има, няма да се учудя, ако някой е правил и фейсбуците на политическата сган. В момента глупаците се чудят как да яхнат вълната на социалните мрежи, ама нещо си ги намират все едни специалисти, че чак ми идва да си прехапя носа.

Пуснете и други такива страници. Смях да има. Шибани циркаджий. Няма да е лошо да разберат значението на фразата фен страница. Като помислят най-вече върху думата фен.
 

Горе