Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

niks

New Member
Германия за Ешерихия коли: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!

Новият щам Ешерихия коли /ЕХЕК/ е най-отровната бактерия, засегнала човечеството, изразиха съмнения учени. Според германски лекари симптомите на пълзящата зараза, която порази вече близо 2000 души и доведе до 18 смъртни случая в Европа, стават все по-лоши и че засегнатите страдат от силни спазми.

При някои от пациентите гърчовете са толкова силни, че дори трябва да се връзват, пише в. "Билд".

Бактерията-убиец се предава от човек на човек

Опасният щам на бактерията Ешерихия коли може да се предава от човек на човека, а не само чрез храна, алармираха германските здравни власти.

....

"Това са чревни бактерии и тук става въпрос за гълтане - трябва да се погълне заразен продукт или да се пренесе чрез мръсни ръце. В основата е личната хигиена и спазването на обработката на хранителните продукти”, обясни вирусологът Златко Кълвачев, който е категоричен, че е изключено заразата да се предава по въздушно-капков път.

=======================

То не беше птичи и свински грип, луда крава и прочие активни мероприятия на фармацефтичната мафия генерираща обороти съезмерими с наркотрафика и проституцията.

Народа е казал един път стомна за вода, два пъти стомна но на третия път се счупи.

Въпроса сега е дошъл ли е третия път или сме свидетели на поредния евтин сценарии целящ да напълни нечии джобове.

Аз вече се оглеждам за вила над Цигов Чарк където да се окопая с някой и друг човек и изобщо няма да слизам при раята, .........2012 наближава :)...... който оцелее оцелее.
 
Последно редактирано:
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава от човек на човек ?

Накрая ще изпуснат момента за появата на "чудодейната ваксина" и ще стане белята. Изпуснат ли момента и отиде коня в реката.
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава от човек на човек ?

Птиче грип, свински грип, сега краставичен грип. Евала, тъй се прави много, ама много пари...
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Терористи може да са заразили краставиците

Смъртоносните краставици може да са заразени умишлено. Германските служби работят усилено и по тази версия, след като стана ясно, че Испания не е родината на зеленчуковия мор. България пък ще поиска компенсации за загубите на производителите на краставици.

Версията за терористичен акт се пази в тайна, за да не предизвика паника в Европа, пишаг германски сайтове. Възможно било терористи да са вкарали в краставици, а след това и в други зеленчуци бактерията ентерохеморагична ешерихиа коли (ЕХЕК), която предизвиква остра чревна инфекция. Смъртните случаи са вече 17, а над 1600 души са заразени и лежат в болници.

Заговори се за ответен удар на привържениците на Осама бин Ладен, които отмъщават за неговото убийство от американски командоси. Това била причината в изследванията на смъртоносния щам да се включат секретни лаборатории от САЩ с експерти от НАТО, американската армия и ЦРУ. Засега най-важното било да се разкрие източника на заразяване, за да спре разпространението на бактерията.

П.С.

Има и версия за руско участие като отмъщение за германската акция през зимата на 1943 г. в Белгород под името Ешерайх Коли.
Това последното беше за онова руско говедо което ми даде отрицателна репутация с мотива защо още не съм намесил Блядистан.

А иначе евала на Федерер който преди секунди размаза шумадийската славянска свиня Джокович

По здрав и за поданиците на Белградския пашалък:twisted: от потомците на Владо Черноземски

[video=youtube;6NgvJ1kOqJA]http://www.youtube.com/watch?v=6NgvJ1kOqJA[/video]
 
Последно редактирано:
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Ситуацията няма нищо общо с грипа. Грипът се причинява от вируси, срещу които на практика не съществува лекарство. В случая с краставиците имаме бактерия, което е добре, защото антибиотиците убиват бактериите. Засега още не са разбрали с кой антибиотик да борят мутанта, но скоро ще открият и всичко ще бъде наред.
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

криза е, шефовете на фармацевтичните компании искат да си купят нови яхти че иде лято, а миналогодишните от свинския грип вече са се изкорубили от толкова рифове по сейшелите :D
 
значи в Европа пробват с антибиотици с променлив успех ама те може да влошат нещата защото убиват и полезните бактерии а тази може да е резистентна което е лощо

http://winnipeg.ctv.ca/servlet/an/local/CTVNews/20110603/who-antibiotic-ecoli-110603/20110603/


За подсилване естесвените съпротивителни сили на стомашно чревния тракт може да хапвате редовно българско кисело мляко с жива закваска на база познанията ми тук за които не претендирам че са много пълни би трябвало да подеиства положително
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

За мен тази бактерия е далеч от перфектна. За мен перфектният вирус/бактерия би бил с 40 дена време след заразяването да се разболееш, като през тези 40 дена заразяваш тези около теб. 100% смъртност при манговците и 0% смъртност при белите, като даже и няма да усетят че са вирусо-носители :)
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Знаех си, че ще се появи такъв вирус. След като бюрократите преди години отново разрешиха на европейския пазар да се продават криви краставици, това беше напълно логично! :D
 
Последно редактирано:
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

или поредната психоза ...
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

криза е, шефовете на фармацевтичните компании искат да си купят нови яхти че иде лято, а миналогодишните от свинския грип вече са се изкорубили от толкова рифове по сейшелите :D

Такива конспирации са меко казано смешни, по твоята логика се чудя, как са се появявали заразите и епидемиите едно време, например чумата кой я е пуснал? някой фармацефтичен бос ;) ;)
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Чумата си е чисто и просто липса на хигиена едно време. От там се е появила и разпространила толкова. Тия новите вируси са 99% произведени в лаборатория.
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

@Alanfort, не разбирам защо наричаш нещо, което е доказано, конспирация.

Нека помислим за миг.

Имаше пандемия от птичи грип, тази масова психоза имаше и икономически последици - никой не искаше да си купува птичи продукти и много производителите претърпяха огромни загуби. Интересно, къде изчезна птичия грип, нали имаше пандемия? Лично аз от години не съм чувал за него. Както се появи този "опасен" вирус, така и се изпари.

Свински грип - появи се, обявиха пандемия, но се оказа, че от него умират по-малко хора, отколкото от обикновените щамове на вируса. После се оказа, че това е отдавна известен щам, но европейските правителства (вкл. и нашето) закупиха огромни количества ваксини и определени кръгове на фармафията спечелиха милиарди. Две години ни плашиха с нещо и ако не се лъжа, пандемията е все още в сила. Между другото прочети ето тази статия по въпроса - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=292258
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Епидемия ...

Пациентът в Зимбабве: Докторе, падат ми ушите.

Лекарят в Зимбабве: Абе това е някаква хуйня! А какво сте правили?

Пациентът: Ебах гъски.

Докторът: Значи имате гъша хуйня!

Пациентът: Благодаря, докторе! (умира)

Докторът (записва в протокола): Пациентът умря от гъша хуйня.

Пресслужбата на Министерството на здравеопазването на Зимбабве: За изминалата седмица в Зимбабве умряха 2500 души от глад, 5400 от отравяне с изгнили банани и един човек от гъша хуйня.

Журналист (записва си): Гъшата хуйня попада в списъка на трите главни причини за смъртност в Зимбабве.

Новинарска агенция: В Зимбабве зачестиха случаите на заболяване от неизлечима гъша хуйня.

ТВ канал: Неизвестно досега заболяване на име "гъша хуйня" покосява населението на Зимбабве.

Министерството на здравеопазването на Зимбабве призовава населението да не изпада в паника.

Научно светило А: Да, гъшата хуйня не е известна на науката - и в това е основната й заплаха.

Авиокомпания Congo Air: Прекратяваме всички полети до Зимбабве до приключването на епидемията от гъша хуйня.

Научно светило Б: Властите крият реалните мащаби на катастрофата! Всъщност гъшата хуйня вече е проникнала в Европа - в Амстердам е бил видян кихащ негър с гъска под мишница.

Пресата (публикува снимки на гъски): Врякащите убийци са около нас!

Политик: За справяне с обхваналата света епидемия на гъша хуйня е абсолютно необходимо да бъдат изтребени всички гъски.

Полицията (козирува): Тъй вярно, ще бъде изпълнено.

Собствениците на ферми за гъски: Вие кво, да не сте обезумели? (Красиво се бият с полицията под щракането на светкавиците на пресата)

Пресата: Заговор на собствениците на ферми за гъски застрашава националната сигурност!

Министърът на здравеопазването на Монголия: За спасение на страната от епидемията на гъша хуйня, която вече е достигнала до нашите граници, е абсолютно необходимо да отделим сто милиона долара за оборудване на лаборатории за борба с гъшата хуйня.

Премиер-министърът на Монголия: Вие сте обезумели!

Президентът на Монголия: Премиер-министърът е твърде затънал в финансови машинации, договори с Китай за доставка на хляб и нагло игнорира реалната заплаха за населението на свободолюбива Монголия!

Бившият премиер-министър на Монголия: Нашата партия спешно иска населението да бъде спасено от вируса на гъшата хуйня. В краен случай може и само населението на източна Монголия.

Кандидат за президент на Монголия: Единственият начин да бъде спасена страната е да се прекратят отношенията с загниващия Запад, откъдето тръгна гъшата хуйня, а вместо това трябва да засилим сътрудничеството си с Китай и да се включим в състава му като автономна област. Китай ще ни спаси!

Избирателите на Монголия: Вие сте обезумели!
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Дадох ти реп redrum за писането и го добавих в един мой сайт (написал съм кой е автора) :). Скъсах се да се смея
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Дадох ти реп redrum за писането и го добавих в един мой сайт (написал съм кой е автора) :). Скъсах се да се смея

Как позна кой е автора или преводача от тези близо 200000 резултата? :)
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

aaa то това е навсякъде в нета (явно се е разпространило по бързо от птичи грип) :)
 
От: От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на чове

@Alanfort, не разбирам защо наричаш нещо, което е доказано, конспирация.

Нека помислим за миг.

Имаше пандемия от птичи грип, тази масова психоза имаше и икономически последици - никой не искаше да си купува птичи продукти и много производителите претърпяха огромни загуби. Интересно, къде изчезна птичия грип, нали имаше пандемия? Лично аз от години не съм чувал за него. Както се появи този "опасен" вирус, така и се изпари.

Свински грип - появи се, обявиха пандемия, но се оказа, че от него умират по-малко хора, отколкото от обикновените щамове на вируса. После се оказа, че това е отдавна известен щам, но европейските правителства (вкл. и нашето) закупиха огромни количества ваксини и определени кръгове на фармафията спечелиха милиарди. Две години ни плашиха с нещо и ако не се лъжа, пандемията е все още в сила. Между другото прочети ето тази статия по въпроса - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=292258
Това си е самата истина. Много хора се пробудиха в последно време, но като цяло сме безсилни. Сигурен съм, че и Скорпи знае това, но се прави на луд :)
 
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Съвсем я опандихте :) Както обикновено.

Иначе като че ли Русия най добре направи, забранявайки вноса на зеленчуците от ЕС. Ай се опитал някой да внесе краставици там, ай са ги иззели руските митничари и са ги смачкали. Едва ли ще се интересуват от конспирация или от превантивни мерки с кисело мляко :)
 
Последно редактирано:
От: Най-отровната бактерия, поразявала човечеството!= Предава се от човек на човек ?

Е, не съм го измислил аз това писание. То е старо, още от времето на птичия вирОс.

Поздрав с това парче:
[video]http://vbox7.com/play:f8fbbc1b[/video]
хахахах, който яде птичи крак, той за мене е бунак :D
 

Горе