Най-посещаваните от бг сайтове според Алекса

От: Най-посещавание от бг сайтове според Алекса

Брех, че много новини за един ден. Радев го дават(не го дават?) по телевизията, форума влиза в топ 100... Утре да не се окаже, че пейдж ранка му е скочил на 9?
 
От: Най-посещавание от бг сайтове според Алекса

Аре да ни е честито. ;) Много ме радва този факт. Искам сега пак да видя булшит статистиките на някаква организация, която беше подредила в някаква статистка най-известните онлайн ресура. До # 5 всичко беше добре, ама надолу...цвъчкане и мазане. :)

Аз лично искам да кажа честито на потребителите на форума, дано скоро стане и в топ 50. Но това нямаше да е така ако не бяхте вие. Благодарско. Мисля, че ще продължва да се развива, но естествено Вие сте причината за това. Аз май започвам да се повтярям, а? ;)

Успехи и в бъдеще.
 
Re: Най-посещавание от бг сайтове според Алекса

Кеш мерси че сподели какво си видял :) аз за последно като гледах бяхме 106

на четвърта страница сме интересното туко що го видях е че алексата
http://alexa.com/topsites/countries;4/BG

няма некст след 4 та но като смениш с друга цифра можеш да гледаш резултатите след 100 до 500 (24 страница)

http://alexa.com/topsites/countries;10/BG

пп Някои може да каже кво от туи но за "строго" профилиран форум е много добре
 
Последно редактирано от модератор:
От: Най-посещавание от бг сайтове според Алекса

И от мен едно браво. Аз от край време си държа на Alexa статистиките и не вярвам на мними агенции. Тук в България можем да се лъжем с разни "проучвания", но междунарония показател Alexa има последната дума.

Няма да правя невероятни пожелания, но догодина поне на 80-то място.
 
От: Най-посещавание от бг сайтове според Алекса

Blinky не забравяй, че вие сте главните виновници да го има тоя форум, така че :))) Всички имаме заслуга, но най-хубавото е, че форума постоянно се разраства и напоследък виждаме нови и нови лица :) Поне още десетина места дано да скочи до края на годината :) Успех! И ние благодарим!!!

P.S
В момента е на 95 място ;] Нагоре, нагоре, нагорееееееееее!!!!!!
 
От: Най-посещавание от бг сайтове според Алекса

Браво на нас!
Честито на собствениците на сайта!
 
От: Най-посещаваните от бг сайтове според Алекса

хит.бг го има лол ^^ 18 място
Да, но не по негови заслуги. Това е сумарно посещение на всички сайтове хоствани с поддомейн hit.bg
 
От: Най-посещаваните от бг сайтове според Алекса

ахам аз си викам как хит.бг ще бъде посещаван толкова много :)
 

Горе