Най после вб 4

От: Най после вб 4

Честито да ни е :)
Евала за положение труд и резултата. Има два минуса - темата и логото :) На мен лично от всички излезли до сега стилове за VB4, най-ми допада този. Носталгия към старото или и аз не знам, но всички сме свикнали на този скин. Предполагам и други потребители ще бъдат щастливи, точно този стил да бъде избран по подразбиране и/или да бъде възможно да се селектира.
Още веднъж браво!
 
От: Най после вб 4

Баси скапаната тема, не че нещо....

Бях си свикнал със старата - удобна, не ми се налага да търся разни линкове (знаех си всичко къде беше) и ся тая сутрин влизам туки и първата ми реакция - WHAT THE FUCK... ?!?
 
От: Най после вб 4

Честно и мен новата тема не ме хвърля в душевен оргазъм. Вероятно просто си бях свикнал със старата. В края на краищата не е кой знае каква драма - ще свикна и с тази.
По-важно е какво има като съдържание и как се развива обществото вътре отколкото как изглежда.

Успех на Blinky и Coolice!
 
От: Най после вб 4

Ай честито. Ама темата и мен нещо не ме кефи, май много отвлича вниманието от съдържанието.
 
От: Най после вб 4

Да ни е честита. Добра е темата, малко само да и свикнем за ден-два. Имаше един линк Днешните мнения дето не го виждам в тази тема.
 
Re: От: Най после вб 4

Да ни е честита. Добра е темата, малко само да и свикнем за ден-два. Имаше един линк Днешните мнения дето не го виждам в тази тема.

най-горе в ляво
под предприемач имаш Форум и What's new това what's new е линка който търсиш
 
От: Най после вб 4

Помислих си че съм объркал URL-то. Хубава тема ама бях свикнал със старата...
 
От: Най после вб 4

what's new не е ли Нови мнения / Непрочетени ?
 
От: Най после вб 4

Честно и мен новата тема не ме хвърля в душевен оргазъм. Вероятно просто си бях свикнал със старата. В края на краищата не е кой знае каква драма - ще свикна и с тази.
По-важно е какво има като съдържание и как се развива обществото вътре отколкото как изглежда.

Успех на Blinky и Coolice!

Да, честито ни на всички. Мерси много за поздравите. ;)

Не ни кефи, защото е нещо ново, с което ще трябва да свикваме. Аз отдавна я цъкам от DP форума и мога д акажа, че е по-добра. ;) Но докато свикнах там ми се такова таковата. :)
 
От: Най после вб 4

Направо ме убихте :)

Казвам на админите честито и да продължават все така напред и нагоре. А на нас, потребителите, пожелавам по-бързо да му свикнем на този дизайн, за да се радваме отново на МАКС на Предприемач.ком
 
От: Най после вб 4

Въй какво направихте с форума? :) Не е чак толкова лоша темата ама още ми е терсене някак си. Малко разнообразие - няма лошо.

Евала на админите, че 6h са си играли да настройват форума! :)
 
От: Най после вб 4

Честито на всички! Много ми харесва новия дизайн!
 
От: Най после вб 4

Предлагам post_new.png да се смени с това
postnewv.png
защото сегашната картинка е невзрачна и трудно се вижда къде почват новите мнения и къде свършват старите.
 
От: Най после вб 4

Аз не мога да намеря откъде да си гледам моите теми. Преди ставаше като си цъкна на профила, сега не го виждам това.
 
От: Най после вб 4

VB 4.0 e супер добра ! , и аз ще си купя лиценз в най-скоро време ..
 
Re: От: Най после вб 4

Аз не мога да намеря откъде да си гледам моите теми. Преди ставаше като си цъкна на профила, сега не го виждам това.

Пак е на същото място. Влез в профила си и в ляво под снимката на профила има Send Private Message | Find all posts | Find all started threads. Просто не е в табовете, както беше преди :)
 
може да си позачистите кеша на браузърите върнато е старото лого но бяло

post_new.png е сменено с това
postnewv.png


и са сложени някои от старите статус икони за да неизглежда толкова чуждо форума :)

ако има още нещо пишете ще бъде погл
 

Горе