Най-после я преведоха и на български тая простотия

ReminD

Well-Known Member
onlinecareertrend.com/news4o2/bg/index.php#comment_here



Иначе е готин бизнес модел, от около 2-3 години се върти тоя модел с fake news и комментс, сетиха се да го преведат и на български език.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Поне чека да нямаше грешка :D в изписването с букви и цифри... :lol:
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Хахахахахаха, някой е решил да намали сумата, явно за българските стандарти е била много голяма и нереална първоначалната :)))
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

На мен ми е интересно, има ли хора дето кълвят на подобни зарибявки? :lol:
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

На мен ми е интересно, има ли хора дето кълвят на подобни зарибявки? :lol:

Има доста при това.



Винаги ми е правило удоволствие да чета такива коментари в тея сайтове, направо да се пополея от смях
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Има има и ми се струва, че почва нова нова вълна от изкарващи по $1000 на месец. Почнаха да ме заливат познати с предложения за много пари. И как техни познати им казали, че изкарвали без нищо да правят ..
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

То човек трябва да е уникално тъп да се върже на такива неща :)
Дори от елементарна логика, кой е толкова тъп да ти дава ей така пари?!?! И пак от елементарна логика, ако това беше вярно и се изкарваха такива пари.. та половината Интернет потребители щяха да са милионери.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Направили коментарите да изглеждат като на фейсбук коментарите, страшни са тия ей :D
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

То човек трябва да е уникално тъп да се върже на такива неща :)
Дори от елементарна логика, кой е толкова тъп да ти дава ей така пари?!?! И пак от елементарна логика, ако това беше вярно и се изкарваха такива пари.. та половината Интернет потребители щяха да са милионери.

Абе много хора не са въобще наясно с нищо, и се вързват.
Един приятел имаше сайт за онлайн телевизия, и в него имаше чат. И в чата им пишеше да кликат на рекламите, а ония гламаци даже не знаеха кое в сайта е реклами, тъй че не всички са наясно.
Те хората като прочетат коментарите и всичките "доказателства" как се печели се вързват.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Едва ли има чак пък толкова тъпи хора, да се вържат на това ... общи приказки, никакви обяснения и фалшиви коментари. Тази измама е по-явна и от PTC сайтовете.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

То е ясно че докато има балъци ше има и тарикати.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Трябваше поне един коментар на латиница да сложат, така не е много реалистично. Освен това и някой лош коментар можеха да вмъкнат, за по-достоверно. Но пък като се замисля, може би така е по-добре, защото това е ориентирано към хора с много ниска преценка на нещата и слаба компютърна грамотност, а те едва ли ще обърнат внимание на тези подробности.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Трябваше поне един коментар на латиница да сложат, така не е много реалистично. Освен това и някой лош коментар можеха да вмъкнат, за по-достоверно. Но пък като се замисля, може би така е по-добре, защото това е ориентирано към хора с много ниска преценка на нещата и слаба компютърна грамотност, а те едва ли ще обърнат внимание на тези подробности.

Така-де!!!
Ръководен от любопитство - докъде мога да стигна, преди да броя парите, попълних формуляра. Подадох необичаен, но реален адрес за кореспонденция, различен от местоживеене и много скоро след това получих телефонно обаждане за уточняване на протокола по доставката и начина на плащане! Обадих се и на цитираната транспортна фирма с питане дали "ДО ПОИСКВАНЕ" има пратка за мен. Разбира се, че нямаше...
Модераторе, искаш ли номера на телефона, от който ми се обади женски глас, даващ указания какво и как да направя, та да си получа пратката??? Абонатския пост е в София и е 4** ** **!!! Още не съм го изтрил!
8) :lol:
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Нека да се разберем, но като цяло ние българите сме т..., без да обиждам никои, просто напиши някъде много пари с малко работа и ще видиш 1000 човека, даже може и някоя баба дето продава домати на пазара да влезе у интернет-а да провери, къде са тези пари. Не знам другаде как е, но тук хората масово се лъжат, не правят проверки в гугъл (поне) и после си патят.
Естествено у нас вървят модели от преди 5-10 години дето са наложени в Америка, на някой му щуква, има някой лев отгоре, копира модела за България и наще се връзват.
Поне това си е моето мнение.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Така е! Стигнах до постингите тук, но проверих и схемата...
Резултата е това, що написах!
:)
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Приятелката ми вчера го видяла, добре че писа, че да й кажа, че е измама.
То си е ясно, че това са шано истории, но друго е като някой го опише.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Защо се чудите? Предполагам много от вас имат онлайн магазини или консултират подобни. 80% от клиентите, които се обаждат за офертите не знаят в кой сайт се намират и от къде са дошли в него :lol: (когато има такива и в сайтове за обяви). Цирка е пълен, за някои интернета започва с Фейсбук и свършва с него. Други пък твърдят, че са "прочели в Гугъл" някаква информация и скоро един пич ме убеждаваше, че щом Гугъл пишат за нея значи била достоверна :) , чух скоро и че всички актуални новини се били публикували във Фейса :) ... бисери да искаш
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

"Едва ли има чак пък толкова тъпи хора, да се вържат на това"

Има, има.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Поне да бяха коментарите наистина от ФБ с профили пък то...
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Отделих и аз 2 минути за да я поръчам тая книжка и само чакам и на мен да се обадят за потвърждение. Доста неща имам да им казвам. :D

А вече като им имам и телефонния номер ще се пусне един сигнал до полицията със сигурност. :)
 

Горе