Най-ценното, което научихте през 2018 г.?

Ахх, каква хубава тема се заформи :)))
За памперсите - само така, колега, практика, практика и пак практика.

Иначе, нещо да споделя - видяхме се с един сериозен бизнесмен и го питах за съвет от 20-годишната практика, и той ми рече така:
"Кико, всяка сутрин като стана отивам пред огледалото и си казвам: "И това ще мине". Когато е най-лошо все си казвам: "И това ще мине" - и това ме държи здраво стъпил на земята, защото покрай мен няколко човека стигнаха много високо, самозабравиха се, а от високо много тежко се пада..."

И така... все уроци ценни...

Мисля и друго научих - винаги с уважение към хората и със спокойствие, защото най-важното си остават човешките взаимоотношения.

***

хейтър, имаш моята човешка подкрепа. Ти можеш!
 
Научих, че няма правилен момент. Трябва да си го създадеш сам. Дори да не стане от първия път, пробваш втори, трети и т.н.
Не трябва да се губи време, защото е ограничено. Сега сме 2018, след няколко часа започва следващата година.
 
Научих ,че трябва да ценим близките си и най-ценното е здравето всичко друго се постига с много труд :)
Определено съм съгласен с това мнение, мога да добавя да бъдем по спокойни и да избягваме да се ядосваме за глупсоти :)
 
Само по кротко го давайте в строенето на пясъчния замък, наречен бизнес, да не стане фиксидея. Много знайни и незнайни бизнесменчета, след 30 или 50 годишни кариери и дебели банкови сметки са се чудили накрая за какво им е било всичко това. Малко като Jackass-а на том и джери:)
 

Горе