Накой разбира ли от Форекс?

Блинки, да мой е форумът, макар че един форум е на неговите потребители. По-скоро сайта е мой. Във форума съм просто потребител, мой служител го поддържа и администрира.

Арсенал, всеки ден се стремим да пускаме 3-4 най-важни материала от блумбърг на заглавната страница, преведени на бг.
 
forum.investor.bg разгледай и този форум в него също дават прогнози и има много полезна информация.
 
Това което съм чувал за forex пазарите е че ако почнеш с по-малко от 100 000$ в 99% от случайте няма да спечелиш почти нищо или ще загубиш всичко.
 
arsenal каза:
абе не е точно така но с 100 бона в зелено е доста по лесно
да изгубиш много пари :)

Преди време се рових по въпроса и даже написах една страничка за Форекс - излиза на второ място при търсене с ключова дума Форекс :) Направих я с учебна цел (SEO и XHTML, а не Форекс). От търговията като източник на доходи не се интересувам, но ако някой ден успея да си купя много свободно време бих прочел за техническия анализ - въпросите свързани с теория на хаоса са ми много интересни (особено когато са изложени научнопопулярно - т.е. без формули, а ако случайно улуча джакпота от тотото (за което вероятността е точно нула, защото не играя тото) бих чел и висша математика, след което ще имам възможност да прочета книгата на Стойчо Панчев „Теория на хаоса“, която в момента няма как да прочета изцяло, защото по-голямата част от нея е формули (иначе съм прочел текста, подходящ за нематематици) :) ).

„Науката е великолепно нещо, ако човек не е принуден да изкарва хляба си чрез нея. Всеки трябва да печели препитанието си, след като избере професия, за която е сигурен, че е в състояние да овладее. Само когато не сме длъжни да даваме отчет някому, можем да намерим радост в научните занимания.“ – Алберт Айнщайн



Но явно няма много търсене с тази ключова дума, защото посещенията от търсачки са малко:
http://www.tyxo.bg/?ID=27345&show=lastse

Направил съм и сайт, в който има колекция от книги на английски език по темата: http://books.forex.googlepages.com/

Това, което ми направи впечатление е, че книгите в чужбина на англ. език са доста по-скъпи от тези в България (на български език).

И в двете страници съм сложил предупреждение за опасността да се изгубят много пари ;-)
 
От: Накой разбира ли от Форекс?

Понеже се интересуваш от форекс,посети този сайт.
Сайта е за генериране на форекс сигнали в реално време.Когато генерираме сигнал,той моментално се показва на страницата ни с сигнали.Сигналите могат да се виждат само от регистрани потребители,регистрацията е напълно безплатна.Сайта е направен за хора които имат желание да се занимават с търговия на световните финансови пазари.

reliableforexsignals.com
 
От: Накой разбира ли от Форекс?

Понеже и аз съм фен, но главно играя с акций исках да попитам по-принцип знаете ли нещо за Ветрилото на Ган понеже бях мярнал нещо подобно в един български форум.
Понеже чух, че този Ган бил едва ли не икона във Форекса и той е основал много от печелившите принципи.
 
От: Накой разбира ли от Форекс?

Imal sum i kum 3 te smetki,4esno ot nikoi nesam dovolen.Trader sa dobri za6toto sa registrirane v BG no grafikite ima ne struvat,nemoje6 nikakav analiz da si napravi6.Admirala e dobra platfora no samia broker kuca,vinagi 6te izvartiat da e v tiaxna polza.Vij Bench Marck
 
От: Накой разбира ли от Форекс?

Аз играя на реал от март месец и ползвам Булброкерс бившите стс финанс и съм доволен платформата им е Мета трейдър 4. Спредовете са добри на основните валути. Аз използвам платени експерти и съм напреде до сега, макар че има доста поръчки на загуба. Като цяло сметката ми се качва с 10-15% на месец което е много добре.
 
От: Накой разбира ли от Форекс?

Не съм съгласен,че от форекс неможе да се печели.Занимавам се с форекс вече 7 успешни години.Ако човек се образова по темата може да изкарва доста добри пари.Няма да ви лъжа първата сметка си я занулих защото си мислех,че много знам , но не беше така.След което седнах и почнах да чета за форекса ,да тествам стратегии с фигури с индикатори и пр. и така стигнах до изграждането на печелившата стратегия за мен.Много е важно човек да изгради своята стратегия според нрава си, да забрави всякакви надежди да разчита на късмет. На скоро решихме с приятели (програмисти и форекс играчи) да направим сайт.Първоначално работехме по сайта с мисълта да го направим платен,но после взехме решение да го оставим безплатен.Защото видяхме колко хора имат нужда от информация,а в интернет тази информация в повечето случай е платена.Затова решихме да оставим сайта безплатен и всекидневно да качваме информация.В сайта можете да намерите стратегии за търгуване ,индикатори (както обичайните така и модернизирани ), анализи , сигнали ,експертни системи за търгуване и чат където можете да обменяте информация с други трейдъри.За да не изглежда като спам съобщението няма да слагам директен линк към сайта .

Надявам се да съм бил полезен, и също така да намерите информацията която търсите в сайта.Благодарности към екипа на форума.

p.s
Ще прикача фаил (pdf) с търговията на някои от експертите в сайта.
reliableforexsignals.com
 

Прикачени файлове

  • amreport_575071.pdf
    132.7 KB · Преглеждания: 16
От: Накой разбира ли от Форекс?

Хора, някой има ли впечатление от брокери в чужбина? Вече трети месец съм с реална сметка,
обаче се въртя в кръг засега. По едно време се зачетох в офертите на руските брокери, но като ги знам братушките какви са майстори на измамата и не смея там да се регна. Иначе им са много примамливи рекламите.
 
Последно редактирано:

Горе