Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Нека да не забравяме, че Великобритания все още не е напуснала ЕС. Дори и окончателно правителството да вземе решение, то тия неща не стават от днес за утре.
Този срив е напълно емоционална реакция, не фундаментална
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Този стил - фул сметка е равно на бързо капиталово унищожение, дано знаеш какво правиш.
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Нека да не забравяме, че Великобритания все още не е напуснала ЕС. Дори и окончателно правителството да вземе решение, то тия неща не стават от днес за утре.
Този срив е напълно емоционална реакция, не фундаментална

Срива е както емоционален така и фундаментален - логн терм посоката е една надолу. Все пак когато се удраят огромно количество къси и пазара се отдръпне става забавно - но не е като да не е неочаквано или обосновано сриването.
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Този стил - фул сметка е равно на бързо капиталово унищожение, дано знаеш какво правиш.

Е, не съм забравил за stop-овете :)
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Е, не съм забравил за stop-овете :)

Е и? При ударен стоп ще ти замине не малък процент от капиталът, граден с десетки, ако не стотици сделки - ако разбира се имаш печеливша стратегия.
Само спредът ти ще бъде 1-2% срещу теб ...
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

"Цeнтpaлнaтa бaнĸa нa Aнглия гoтoвa дa нaлee 250 милиapдa (345 милиарда долара) в cтaбилизиpaнeтo нa пaзapитe"
За стабилизиране...
 
От: От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Е и? При ударен стоп ще ти замине не малък процент от капиталът, граден с десетки, ако не стотици сделки - ако разбира се имаш печеливша стратегия.
Само спредът ти ще бъде 1-2% срещу теб ...

Точно за да минимизирам рисковете, както и преди това бях писал търгувам с нисък маржин не повече от 10% от общите средства, търгувията е спрямо тренда на пазара и самата позиция е сравнително доста къса, при печалба не повече от 50 BGN на сделка, позицията се затваря за не повече от 60 до 120 минути, като разбира се съм имал и такива, които се затварят и за 30 минути, но и такива, които се затваря и за 1 ден, но както казах основно търгувам с много къси позиции
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Стабилизиране не капиталовият пазар, за сметка на обезценяването на паунда - новата парична емисия, винаги е за сметка на всички спестители, като спасяват фин. активи и богатство на малцина :D
 
От: От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Точно за да минимизирам рисковете, както и преди това бях писал търгувам с нисък маржин не повече от 10% от общите средства, търгувията е спрямо тренда на пазара и самата позиция е сравнително доста къса, при печалба не повече от 50 BGN на сделка, позицията се затваря за не повече от 60 до 120 минути, като разбира се съм имал и такива, които се затварят и за 30 минути, но и такива, които се затваря и за 1 ден, но както казах основно търгувам с много къси позиции

Това не мислиш, ли че е в пълен контраст на по ранното твърдение за фул сметка?
Иначе колко ти е успеваемостта? И колко е стопът ти?

ПП С тези интервенции от рано ще се затрият УК ... с тези 250 милиарда ще разширят от раз с 65% паричната си база, да му мислят тези с паундове.
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Единственото сигурно нещо е, че пазарите няма да станат по-добре. Само ще се влошават нещата. Невъзможно е да се прогнозира колко по-зле ще стане, но има вероятност за криза по-лоша и от световната през 2008 г. Само се надявам останалите държави от ЕС да се погрижат пешкира да го изпере в най-голяма степен Англия.
 
От: От: От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Това не мислиш, ли че е в пълен контраст на по ранното твърдение за фул сметка?
Иначе колко ти е успеваемостта? И колко е стопът ти?

ПП С тези интервенции от рано ще се затрият УК ... с тези 250 милиарда ще разширят от раз с 65% паричната си база, са му мислят тези с паундове.

Ти зачекна темата за фул сметка, във всичките ми коментари обяснявах, че маржина е не повече от 10% от общите средства..., никъде не съм твърдял, че търгувам със всичките налични средства в една сделка...

Успеваемостта ми е 100%, до момента нямам затворена поръчка на минус, както казах поръчките са много къси и трябва да се случи някакъв уникален колапс, за да се затвори на минус.... говорим за поръчки затварящи се за 1-2 часа, даже много от тях и за 30-40 минути. Имам не повече от 5-6 поръчки, които са се затворили на следващия ден. При търсен приход от 50 BGN, стопа го пускам или на 100 или на 150, но както казах, за момента не ми се е затваряла поръчка със стоп.
 
От: От: От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Ти зачекна темата за фул сметка, във всичките ми коментари обяснявах, че маржина е не повече от 10% от общите средства..., никъде не съм твърдял, че търгувам със всичките налични средства в една сделка...

Успеваемостта ми е 100%, до момента нямам затворена поръчка на минус, както казах поръчките са много къси и трябва да се случи някакъв уникален колапс, за да се затвори на минус.... говорим за поръчки затварящи се за 1-2 часа, даже много от тях и за 30-40 минути. Имам не повече от 5-6 поръчки, които са се затворили на следващия ден. При търсен приход от 50 BGN, стопа го пускам или на 100 или на 150, но както казах, за момента не ми се е затваряла поръчка със стоп.

Да те опресня?
Да ти кажа "играх" EUR/USD на пълен риск (което не е особено препоръчително), но както се вика "вътрешен глас" ми подсказа, че, ще изберат изхода слабообразовани англета...

Да държиш губеща отворена поръчка срещу теб, която отива стотици пипсове не е оферта - при няколко такива и под 10% марж пак нещата не са красиви. Като натрупаш още ще разбереш какво ти говоря. Това исках само да питам, че много се отклони темата - има си тема за валутният пазар.
 
Последно редактирано:
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Аз чакам @RealMoney да се изкаже по темата, защото той е единствения във форума с ДОКАЗАНА финансова дарба, все пак е купил ИМОТ на 16 години... :roll: Дано да има време да се разпише в темата, няма да се учудя ако са го поканили във Великобритания за съветник по напускането :oops: дано да греша, защото иначе жалко - продължават да изтичат мозъци...
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Е, па 10% от средствата е много ве :D Аз имам постоянно над 1000$ в акаунта и не съм отварял над 0.02 лота от месеци пък не знам..
Тва с по 0.5 и 1 вече не ми изглежда разумно, ама го правих. Някъде бях постнал в темата за форекса с 0.5 как направих 900$ за 2 мин един първи петък. Ех, добри времена :D
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Единственото сигурно нещо е, че пазарите няма да станат по-добре. Само ще се влошават нещата. Невъзможно е да се прогнозира колко по-зле ще стане, но има вероятност за криза по-лоша и от световната през 2008 г. Само се надявам останалите държави от ЕС да се погрижат пешкира да го изпере в най-голяма степен Англия.

Този референдум е супер катаклизъм за световната икономика въобще. Както обичам да казвам, все малките опират най-гадния пешкир. А България е сред малките. Най-кофтито е липсата на ясна представа какво ще стане следващите 6 месеца. Това е за икономиката.

Отделно все повече дрънкат за войни, кой с кого и срещу кого... Не вървят на добре нещата, а аз нямам вяра на властимащите в нашата страна. Просто хич ги няма и им дреме на дедовия.
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Много странно е, че всички медии са единодушни, никога не е било това.
Как ли не оплюха англичаните, кво ли не писаха, че даже било най-търсено в Гугъл - какво е ЕС.
Някой много силно желае Англия да остане в ЕС.
 
От: Накъде ще тръгнат пазарите след BREXIT?

Много странно е, че всички медии са единодушни, никога не е било това.
Как ли не оплюха англичаните, кво ли не писаха, че даже било най-търсено в Гугъл - какво е ЕС.
Някой много силно желае Англия да остане в ЕС.

За някой не знам, аз лично желая много силно.
 

Горе