Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Нашите услуги
Разпространяване на рекламни материали (брошури, флаери, листовки, обяви и т.н.)
Добавяне на вашата обява в 50 сайта за обяви
Писане на ревюта за вашият сайт, продукт или услуга
Изработка на Лендинг Пейдж (Landing Page)

Иначе казано Multireklama. net си правят реклама на ваш гръб, като слагате безплатен банер на сайта си към тях. Никак не са глупави хората.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Къххх, Маркетолога, некви отговори на мойте питанки тва онова?

ена цървена звезда имаш запазена тука, чака да си изпия кайвето и да ти я опаковам
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Ако сайта ти е добър може и 1000лв. да печели от банер реклама. 500лв. малко ли ти са?...при условие, че от теб само се изисква да се грижиш за сайта си.

Ако сайта ми е добър и си го потдържам, 500 са ми малко да.
Ако прави по 1000 месечно, що тря ти дам 500 на теб.

Един съвет ще ти дам понеже ми се струва, че схващам каква е идеята на това.
Посредническа агенция свързваща определен клиент с друг (без значение типа на сделката) не се прави така.
Нещата са доста по сериозни от колкото си мислиш.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Аз пък искам друго да попитам??

Защо сте сложили сред примерите ви за лендинг страници и страницата на Успей снас??

На тази страница има нещо изработено от мен, но никой не ме е питал дали искам моят труд по някакъв начин да се свързва с вас и вашата работа и услуги??

Това на нищо не прилича! Нямам думи.

Това, което съм направила за страничката Успей с нас е мой безвъзмезден принос към форума тук и към кампанията в частност. Не съм го правила за да си прави някой друг реклама на услугите, които при това нямащи нищо общо с идеята на кампанята.

Cattura.PNG
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

спичлес

ВЕ МАДО, ДАЖЕ НЯМАШ ПОРТФОЛИО ЛИ ВЕ?

ИБАХТИ ИЗПАДНАЛИТЕ "ПРЕДПРИЕМАЧИ" - ТИ ДА КРАДЕШ ЧУЖДИ САЙТОВЕ И АД СИ ГИ РЪГАШ В ПОРТФОЛИОТО, МА КАК НЕ СЪМ СЕ СЕТИЛ СИ РЪГНА ФЕЙСБУКА У ПРОФИЛА

/*
бааа тва днес не ще да бачка ебаси

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.

линета, зилено ама шси гу пиша у тефтерчето кат ми се отпуши пушкалото

*/
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Малко е червеното за използване на чужди сайтове за портфолио...
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Сега...
Аз не знам дали портфолиото е чуждо. Може, който е изработил страницата да е дал съгласието си. Аз знам кой е направил страницата, но не искам сега да казвам името, докато не се разбере дали това е така. Не искам да очерням никой преди да разбера подробностите!

Интересно ме е, дали админите на форума знаят нещо по въпроса?

Подчертавам още веднъж дебело, че направеното от мен за кампанията Успей с нас съм го направила с цел подкрепа на идеята, а не за да си рекламира някой друг услугите, макар и по косвен начин.

Дала съм пълна свобода за ползване на материала, но само за целите на кампанията и с цел реклама на Успей с нас и на форума!!!
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Пълен комикс. Съветвам те да се извиниш публично на хората и да се надяваш тази глупост да се забрави бързо.
п.п. Смени фавикон-а, че е скандално.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Мисля, че собственика на туй чудо трябва да смени домейна на http://ebatireklamata.com

Едвам се сдържам да не изпляскам една петолъчка и аз, ама айде няма, за сега.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Да не излезе, че защитавам ADO, ама... ИзвинетИ, преди 3 години Garga.Biz как проходи? Имаше рекламни карета на гаргата на суматии сайтове и никой не роптаеше. Вярно, че даваха кредит за кликане на тяхна реклама, който можеш да обърнеш в твоя реклама, НО на 90% нещата стояха както са и в момента.
Вярно, че едните са ЛИНКОС, другите са ADO, ама това не е от толкова голямо значение.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Да не излезе, че защитавам ADO, ама... ИзвинетИ, преди 3 години Garga.Biz как проходи? Имаше рекламни карета на гаргата на суматии сайтове и никой не роптаеше. Вярно, че даваха кредит за кликане на тяхна реклама, който можеш да обърнеш в твоя реклама, НО на 90% нещата стояха както са и в момента.
Вярно, че едните са ЛИНКОС, другите са ADO, ама това не е от толкова голямо значение.

гаргата условията им в гугъл докс ли бяха? договор имаше ли? фактури? то ясно че секи прохожда от някъде ама тука аз даже опит з апрохождане не видях. м адото се покри и не отговаря на никакви въпроси тъй че само гадаем доколко таз мега рекламна мрежа не е била просто сутрешната му хрумка и вече му е изфиряксала от главата
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Аз пък искам друго да попитам??

Защо сте сложили сред примерите ви за лендинг страници и страницата на Успей снас??

На тази страница има нещо изработено от мен, но никой не ме е питал дали искам моят труд по някакъв начин да се свързва с вас и вашата работа и услуги??

Това на нищо не прилича! Нямам думи.

Това, което съм направила за страничката Успей с нас е мой безвъзмезден принос към форума тук и към кампанията в частност. Не съм го правила за да си прави някой друг реклама на услугите, които при това нямащи нищо общо с идеята на кампанята.

Виж файлът 7110

Лендинг Пейдж страницата за успей с нас ми я прати Петя, аз мислех, че е нейн проект. Ще я премахна след малко. Моите извинения.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Малко е червеното за използване на чужди сайтове за портфолио...

Не съм имал намерение да ползвам чужди сайтове за портфолио, просто е станала някаква грешка, за което се извиних преди малко!
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Пълен комикс. Съветвам те да се извиниш публично на хората и да се надяваш тази глупост да се забрави бързо.
п.п. Смени фавикон-а, че е скандално.

Ако става въпрос за лендинг страницата... вече се извиних. За офертата, която ви предложих не мисля, че трябва да се извинявам, това дали ви харесва или не... си е ваша работа. Не карам насила никого да приеме офертата.

Относно фавикона или аватара, незнам което точно имаше предвид... имам правото да слагам, какъвто аватар си искам, моя работа си е. Да не тръгна сега да коментирам твоя.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Офф, това е някаква детска игра или приумица, не знам как точно да се изразя. Детето си мисли, че е настигнало Adsense или Etarget.

Интересно мнение. Благодаря!
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

За това думи нямам. Кои сте вие да определяте 500 лева много ли са ми малко ли ми са?
И каква рекламна мрежа правите като нямате пари за хостинг.Метнали един темплейт на блогър и готово.
С това предложение не мислите ли, че обиждате хората в този форум.

Не обиждаме никого, правим си оферти, ако не ти утърва, бягай да си използваш други рекламни мрежи!
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

бе, рекламна мрежа ... мАДОто пак му се оплетоха космите и е решило да изкара някой лев за гребенче

За разлика от теб си гледам работата, а не хейтвам по форума!
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Не обиждаме никого, правим си оферти, ако не ти утърва, бягай да си използваш други рекламни мрежи!

С това пренебрежително отношение и явно непрофесионално направена оферта от теб и липса на портфолио далеч няма да стигнеш.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Има разлика между фавиконка и аватар. В случая ти мърморят за favicon на сайта, защото е на блогспот и чрез нея си проличава каква система е използвана за направата на сайта. В случая, при предлагане на такава услуга, поне прикрий, че системата и хоста са безплатни. :)
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Нашите услуги
Разпространяване на рекламни материали (брошури, флаери, листовки, обяви и т.н.)
Добавяне на вашата обява в 50 сайта за обяви
Писане на ревюта за вашият сайт, продукт или услуга
Изработка на Лендинг Пейдж (Landing Page)

Иначе казано Multireklama. net си правят реклама на ваш гръб, като слагате безплатен банер на сайта си към тях. Никак не са глупави хората.

Имаш си право на мнение, но това е твоето виждане.
 

Горе