Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Има разлика между фавиконка и аватар. В случая ти мърморят за favicon на сайта, защото е на блогспот и чрез нея си проличава каква система е използвана за направата на сайта. В случая, при предлагане на такава услуга, поне прикрий, че системата и хоста са безплатни. :)

Фавикончето си е ок, но като влизаш от Chrome показва default фавикона на blogger.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Сега...
Аз не знам дали портфолиото е чуждо. Може, който е изработил страницата да е дал съгласието си. Аз знам кой е направил страницата, но не искам сега да казвам името, докато не се разбере дали това е така. Не искам да очерням никой преди да разбера подробностите!

Интересно ме е, дали админите на форума знаят нещо по въпроса?

Подчертавам още веднъж дебело, че направеното от мен за кампанията Успей с нас съм го направила с цел подкрепа на идеята, а не за да си рекламира някой друг услугите, макар и по косвен начин.

Дала съм пълна свобода за ползване на материала, но само за целите на кампанията и с цел реклама на Успей с нас и на форума!!!

Ние сме си партнйори с Петя, лендинг страниците са нейно творчество, а това за "Успей с нас" ще го премахна, сори.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Не обиждаме никого, правим си оферти, ако не ти утърва, бягай да си използваш други рекламни мрежи!

Точно затова предложих да се извиниш, а ти ме пращаш да бягам. И да прав си това си е твоя оферта и който иска ще се възползва от нея, но в този форум сме една общност
която смятам, че се учим един от друг. Идеята не е да се пр**бем един друг. Така че пак си помисли.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Чшш, алоу, какво го нападнахте така зверски всичките?! Починете си малко, като хиени сте!
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

...поне прикрий, че системата и хоста са безплатни....

То понеже хич не си личи, само като видиш урл- .../blog-page_6.html

Аматьорска работа.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Ние сме си партнйори с Петя, лендинг страниците са нейно творчество, а това за "Успей с нас" ще го премахна, сори.

Ок. Благодаря.
Разбрах защо се е получило така.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

И що не? Пуска някви необмислено оферти и кво да да си мълчат?
Чшш, алоу, какво го нападнахте така зверски всичките?! Починете си малко, като хиени сте!
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Не хиени, а по-скоро отдел по почистването, тъй като замириса над допустимите норми.
Аз лично бих подкрепил такава мрежа, но ако гарантира нещо насреща. В случая взима реклама от вас за без пари с обещания за светло бъдеще някога ("Тате ще ми купи колело, ама друг път"). Тук всеки може да реши да предложи оферта да му сложиш банер към сайта/овете му за без пари с обещание, че ако някога се развие космонавтиката и сме още живи, може да ти осигури безлатно пътуване до Алфа Кентавър.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Аз говорех конкретно за портфолиото му и възникналите в последствие нападки ;)
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

"Никак не са глупави хората."

"Имаш си право на мнение, но това е твоето виждане."

Извинявай ако съм ви обидил.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

То понеже хич не си личи, само като видиш урл- .../blog-page_6.html

Аматьорска работа.

хахаххаах. Сега вече успяхте да ме разсмеете! :) И какво като хоста е на блогър, темлейта също, нали се виждат офертите и предлаганите услуги. Моля ви се, не ми тръгвайте да ми обяснявате, че ако нямам визия, дизайн за 1000$ долара и най-скъпия хост, няма да отида далече. Знам си ги тези работи много добре, просто на този етап така трябва да е.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

хахаххаах. Сега вече успяхте да ме разсмеете! :) И какво като хоста е на блогър, темлейта също, нали се виждат офертите и предлаганите услуги. Моля ви се, не ми тръгвайте да ми обяснявате, че ако нямам визия, дизайн за 1000$ долара и най-скъпия хост, няма да отида далече. Знам си ги тези работи много добре, просто на този етап така трябва да е.

Нещо смешно ли написах, че не разбрах?
Добре, да предположим че искам да участвам като рекламодател в вашата мрежа.
Искам статистика за импресиите и кликовете на банера, който ще се върти. Предлага ли се това чудо на безплатния хост?
Искам автоматично да си подновявам (или спирам) кампания.
Искам официален документ (фактура), че съм платил нещо.
Какво става, ако си платя и ваш издател махне банера? Гаранция нещо има ли? Пари връщате ли?

Айде стига глупости! Открил си топлата вода.
 

Горе