Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Намирам ключови думи за микро нишови сайтове, вие ми казвате ключова дума близко до нишата в която искате да работи , аз ще ви дам ключови думи добре платени от адсенсе.. като търсенията по ключовата дума си избирате вие :)

цена: 5$
 
Ъ? Ревю копи? Нещо съм скептичен, понеже преди 2 дни ме помоли да ти намеря дума, а сега предлагаш?
 
От: Re: Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

Ъ? Ревю копи? Нещо съм скептичен, понеже преди 2 дни ме помоли да ти намеря дума, а сега предлагаш?
Интерестно... Мисля,че всички искаме да дадеш ревю за @Fozzy ,който се е доказал с тази услуга.
 
От: Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

Ще му дам ревю , също и на още 2-ма :) нека пишат ЛС с думата и желаните търсения :)

П.С. думи само на EN
 
От: Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

И аз ще взема едно ревю. Прати ми и на мен една думичка.
 
Моето ревю:

Прати думите бързо, имат exact match свободни домейни от top-level ниво. Погледнах конкуренцията в serp-a и беше между много ниска и средна, което е добре. Конкуренцията при рекламодателите - висока. Търсенията са супер - 59,000; 7,450; 5,740; 83,000... опаааа! Само че като разгледах, бях сигурен, че толкова хубаво не е на хубаво. Оказа се, че търсенията са съответно 110, 58, 140, 170.

Писах на момчето, че не ползва exact search-a и отговорът беше:

как да не е точно толкова са, може да кажеш и в обявата точно каквото мислиш , нали затова е ревюто

Изводът е - услугата не е добра и имаш още да поучиш преди да излезеш на пазара с подобно нещо. Особено щом не знаеш елементарни неща.
 
От: Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

ако има свободно, за мен ще бъде удоволствие

аа, опс - сори - те са заети. значи ще изчакам ревютата
 
От: Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

Получих добри думи. Всяка със 4 400 EXACT MATCH търсения. Ниска конкуренция в SERP-а и средна/висока при рекламодателите.
 
От: Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

Има ли още ревюта? Ако има ще се възползвам : )
Ако не приемаш ли epay ?
 
От: Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

Оказа се, че аз съм взел последното ревю. Получих две ключови фрази както следва

4 думи
2400 USA exact match (проверено)
EMD свободни .com, .net
CPC - 1.64$

5 думи
4400 USA exact match (проверено)
EMD свободни .info, .net, org
CPC - 1.64$

Какво бих препоръчал да се добави - анализ на SERP поне първа страница поне в граници "лесно, средно, трудно"

Аз няма да използвам двете фрази*, информирал съм и devilx за това, така че ако някой ги иска нека се свърже с него.

* няма да ги използвам, защото взех ревюто само за преглед на услугата, а и двете ниши не са дори близки до нишите, в които работя
 
От: Намирам ключови думи за микро нишови сайтове

Благодаря на всички за ревютата , и отделеното време..

poriazov няма повече ревюта , нямам epay само пейпал
 

Горе