Намиране на IP адрес по е-мейл?

cremabox

Active Member
Ако съм объркал раздела, моля да ме извините.

Знам, че е възможно да се намери моментен ИП адрес на изпращача.
Та въпроса ми е имали някой, който може да свърши тази работа. Ама не да се мъчи да ме лъже с някво измислено ИП...

Ако има можещи да пишат на лично.
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

По принцип във хедърите на всички писма има ИП :wink:
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

Да! Но, ако е пратен примерно през Gmail ми вади гоогълско ИП, а не това, което търся.

Тогава не мисля, че има начин!
Остава малка надежда в случай, че може да изпратиш писмо и човека да предприеме някакво действие.
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

Тогава не мисля, че има начин!
Остава малка надежда в случай, че може да изпратиш писмо и човека да предприеме някакво действие.

Директно да му го кажеш пак няма да загрее :D
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

те трябва да има доста ип адреси защо си мислиш че е само гугълското?
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

Аз имах случай в който трябваше да разбера на един човек IP адреса.. Намерих един сайт, който беше точно за това ( не помня как се казваше ) ;
Въвеждаш си имейла и ти генерира един линк, този линк като го изпратиш на жертвата и като влезе в линка, ти получаваш имейл с IP-то му. Нещо такова беше, но преди време се случва това.
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

Имам едно нещо, но по различно. Фалшив сайт на фейсбук или както ти си го направиш...и има две полета за email и парола. Човека като се пробва да се логне във сайта нищо не става, но при мен идват email, парола и IP. Ако може да ти свърши работа ще го кача. Междо другото би трябвало да може да се нагласи и като се отвори сайта да ти идва IP-то, без да де въвежда нищо в полетата, защото и нищо да не въведеш като се натисне бутона за вход пак се записва IP..
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

И ако стигнеш до динамично IP на даден доставчик, ще ги помолиш ли да ти филтрират трафика и дадат на драго сърце информация, кой ти пише за Свети Валентин?
Честит празник на всички!
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

Аз имах случай в който трябваше да разбера на един човек IP адреса.. Намерих един сайт, който беше точно за това ( не помня как се казваше ) ;
Въвеждаш си имейла и ти генерира един линк, този линк като го изпратиш на жертвата и като влезе в линка, ти получаваш имейл с IP-то му. Нещо такова беше, но преди време се случва това.

проблем е да го накараш да кликне на линка в мейла. Ако имаш тази възможност (каквато е нужна на всички занимаващи се с имейл маркетинг), не би се занимавал с такива глупости.
 
От: Намиране на IP адрес по е-мейл?

в хедъра на всеки мейл трябва да има ип адрес и откъде е изпартено
 

Горе