Направихте ли балконите?

От: От: Направихте ли балконите?

Няма го АМОУН и ти е скучно май :) Пробвай другаде :)
Кво го няма Амун бе. То тоя ако не влиза в нета няколко дни ще се обрине като чумата от Средновекоието. Според мен жена му писнала да се разкара от ОН-лайн пространството и най-накрая да й обърне някакво внимание, но нета си е като наркотик, значи ако пише от нови никове за мен е БОКЛУК. Абе сега като се замисля, дебелия много яки постове пускаше, ама и него го налегна жена му - демек сега сади кокичета и се чувства мъж на място. Ей нагона си казва тежката дума, нали
 
От: Направихте ли балконите?

Аре стига бре! :twisted:
Тази тема не трябваше ли да е моя ?! :clap:
 
От: Направихте ли балконите?

Тази година съм решил сандъчетата от 2 да станат 6. Естествено не без чужда помощ. Сандъчетата, пръста и расада, още 4, от мен. Терасата ми е широка и обичам лятно време да прекарвам вечерта на нея. Планувана е и люлка тройка. Темата е много актуална Тео!
 
От: От: Направихте ли балконите?

Изчаках само няколко минути, но..само една негативана репутация този път, да не повярваш:) (то той си знае кой е де), но да се върнем на H1 темата - не ме кефиш, защото преиграваш в мненията си. Опитваш се да се представиш за този, който не си и не знаеш кое е тъпото - опитваш се да представиш за нещо, което на практика не си го носиш на гръб, само защото се мислиш за по-мъдър, понеже си по-дърт. То това си го зел като дефаулт.
 
Re: От: От: Направихте ли балконите?

Изчаках само няколко минути, но..само една негативана репутация този път, да не повярваш:) (то той си знае кой е де), но да се върнем на H1 темата - не ме кефиш, защото преиграваш в мненията си. Опитваш се да се представиш за този, който не си и не знаеш кое е тъпото - опитваш се да представиш за нещо, което на практика не си го носиш на гръб, само защото се мислиш за по-мъдър, понеже си по-дърт. То това си го зел като дефаулт.

Аз я дадох. Червено освен на Алън, не помня откога не бях давал. Сега обяснявам защо:

1. Много агресивно нападаш, без да са те провокирали.
2. Псуваш.
3. Доста прекрачваш тона на добрия спор.
4. Влязох във форума и си изсрал 10-ина мнения, от които нямаш едно нормално. Всичките са товар и нападки.
 
От: Направихте ли балконите?

Фози, днес съм на рандом хейт вълна. Блъскайте ми яко репове да става купона:). Обаче Квазимодо, където си изтри профика в ФБ и после в Елмаза, яко ме дразни. Пуснал олито тема'' Има ли умни предприемачи''....ебаси самочувствието честно. Идва ми да му наблъскам диоптрите в главата...
 
Re: От: Направихте ли балконите?

Фози, днес съм на рандом хейт вълна. Блъскайте ми яко репове да става купона:). Обаче Квазимодо, където си изтри профика в ФБ и после в Елмаза, яко ме дразни. Пуснал олито тема'' Има ли умни предприемачи''....ебаси самочувствието честно. Идва ми да му наблъскам диоптрите в главата...

Някои ме дразнят и мен яко (не си ти, въпреки ряпата), но не трябва хейт вълната да залива всеки писал, нали :)
 
От: Направихте ли балконите?

3 сандъчета с 12 коренчета петуния, надвиснали от 10-тия етаж:

IMG_3002 [800x600].jpg
 
От: Направихте ли балконите?

Ще пробвам да съчетая темата на форума с тази интересна градинска тема :)
Някой да има представа колко струва един истински бонсаи, и дали може да се продава в интернет, чрез някоя афф програма ?
За любителите на зелените неща, един бонсаи е целогодишно решение :)
 
От: Направихте ли балконите?

За любителите на зелените неща, един бонсаи е целогодишно решение :)

Извинявам се, но не разбрах последното изречение, може ли да поясниш?

А горната снимка с петуниите - това ми прилича на Люлински балкон?
 
От: Направихте ли балконите?

За любителите на зелените неща, един бонсаи е целогодишно решение
Може да се занимаваш много време и да научиш много неща за това изкуство и растенията, през цялото време на годината, ако се занимаваш с отглеждането и създаването на нещо подобно. Дълго,трудно,прецизно, специфична информация и начин на отглеждане . Поне аз така си мисля :) И цените им са интересни (не тези в цветарските магазини)
 
От: Направихте ли балконите?

*бонсаите* в цветарските магазини за 10-15лв обикновено са някои от разновидностите на фикуса и нямат нищо общо с истинските. За бонсай може да се говори след 5-10 година, когато вече има развита коренова система и оформена корона. Преди години бях търсил в Германия, но цените почваха от няколко стотин евро и стигаха хиляди.
 
От: Направихте ли балконите?

За истински и аз говоря,от много време търся подобен афф, който да предлага, но сигурно прекалено много си уважават труда, в смисъл превърнали са го в нещо като изкуство или занаят, и трудно се намират такива програми. Също си мисля, че ако аз например реша да направя няколко, (говоря хипотетично) , едва ли ще се навия, някой друг да ги продава вместо мен .
 
От: Направихте ли балконите?

Аз имам 10 броя палми и 3 броя кактуси. Моята слабост са палмите - придават някак си усещане за отпускане, има екзотика. Имам и една китайска роза, която вече е дърво почти до тавана и май скоро ще я давам в някое заведение, или някой който има двор.
 
От: Направихте ли балконите?

Извинявам се, но не разбрах последното изречение, може ли да поясниш?

А горната снимка с петуниите - това ми прилича на Люлински балкон?

Не можах да разбера, на кой и с какво не му хареса поста ми, че веднага ми поставиха отрицателна репутация?

Latest Reputation Received (-1 point(s) total)
30-04-12 12:45
Тема: Направихте ли балконите?
ти пък от къде се появи
 
От: Направихте ли балконите?

Не можах да разбера, на кой и с какво не му хареса поста ми, че веднага ми поставиха отрицателна репутация?

Втора отрицателна?
Кой ми ги дава и защо?
Нещо наруших правилата на форума.
Или не ви хареса това че не съм запознат с отглеждането на бонсай?
Раздавате ги ей така на който както му харесва или админите следят и наказват за неправомерно дадени отрицателни репутации, защото не виждам да съм заслужил подобно отношение?

Latest Reputation Received (-42 point(s) total)
30-04-12 18:16
Тема: Направихте ли балконите?
айде и от мен, да си имаш
 
От: Направихте ли балконите?

Втора отрицателна?
Кой ми ги дава и защо?
Нещо наруших правилата на форума.
Или не ви хареса това че не съм запознат с отглеждането на бонсай?
Раздавате ги ей така на който както му харесва или админите следят и наказват за неправомерно дадени отрицателни репутации, защото не виждам да съм заслужил подобно отношение?

Ако питаш мен тия репутации са една голяма простотия, понеже има хора които ги цъкат просто ей така, но за мен е по важно каква е репутацията в реалния живот, а не по форуми. :)
 
От: Направихте ли балконите?

Забелязах, за последно един бодибилдър набор 89 в знак на безсилие ме награди с още една отрицателна :)
Ама какво да ги правиш, до толкова им позволяват комплексите и акъла.
 

Горе