Направих си блог към сайта - WP

cecipenev

New Member
ама некви кукиис иска и не мога.. в хостинга нямам автоматично инсталиране както ми каза някой в предишната тема
 
странно, пробва ли да го инсталираш пак? нова баз нов даунлоуд и ново качване на всички фаилове може при ъплоуда да се е загубил някои друг файл или да не се качил цялостно къде хостваш че няма автоматична инсталация на wordpress?
 
не може тези да имат какъв е цпанела ако е Cpanel X потърси една лилава иконка Fantastico от там се инсталира wordress? Трябва да имат хост.бг си имаха някакв техен си скрипт които инсталираше мабо и някакви други не поня имашели урдпресса. та не може да си сериозен играч и д анямаш
 
766459_orig.jpg


766462_orig.jpg


това са бутоните, които имам в цпанела
 
мдам мърлява история не мога да повярвам че нямаш ...... шибания лиценз на фантстикото е 5 долара на месец на сървър за всички клиенти дори ако качваш по 500 клиента на машина си се връзва по 1 цент на клиент А представлява угромно улеснение за начинаещите............

fantastico.JPG



супергхостинг маи не е толкова супер

@oggin май беше от твоите фирми батенце ако проетеш това направи нещо по въпроса
 
качин на ново всички файлове, само че ми пише, че вече е инсталирано, и трябва да изтрия от някаде някакви таблици, къде да ги намеря?
 
имах на предвид че ми е струваше супер невъзможно да нямаш фантастико защото хостинг фирмата към която си им струва 5 долара на месец за един сървър ... независимо колко клиенти имат на сървъра

А тук по всичко личи че супер хостинг са се изтънкажили ( а това @ оггин беше че маи тои е от шефчетата на тази фирма но не съм сигурен.... )
 
cecipenev каза:
качин на ново всички файлове, само че ми пише, че вече е инсталирано, и трябва да изтрия от някаде някакви таблици, къде да ги намеря?

изтрии базата данни и си направи една нова или през пхп маи админ изртии съдържанието на старата база


ПП защо не идеш потормозиш съпорта на суперхостинг :) да ти го инсталират

ППП тормозиги и защо нямаш фантастико :)
 
дай пъурво ще изтрия базата данни и ще направя нова пък ако не стане верно ще ги тормозя
 
е няма.. пак.. същата история.

това да не е нещо важно където ми излизва отгоре на прозорчето където вписвам админ и паролата

Код:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/deluxeon/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/deluxeon/public_html/blog/wp-login.php on line 12

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/deluxeon/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/deluxeon/public_html/blog/wp-login.php on line 24
 
Тормози съпорта и да не забравиш и за фантастикото да ги тормозиш не вярвах че ще видя хостиннг фрима с цпанел която да не го предлага това са 5 долара на месец на сървър :shock: :shock: :shock: :shock:
 
cecipenev каза:
е няма.. пак.. същата история.

това да не е нещо важно където ми излизва отгоре на прозорчето където вписвам админ и паролата

Код:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/deluxeon/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/deluxeon/public_html/blog/wp-login.php on line 12

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/deluxeon/public_html/blog/wp-config.php:1) in /home/deluxeon/public_html/blog/wp-login.php on line 24

я прати wp-config файла да го видя - струва ми се чи или файла е направен като UTF8, или някъде имаш нищо написано преди отварящата скоба за PHP-то.

преди да пратиш файла си изтрий нещата които са в него за да не видят всички името и паролата за базата данни.
 
Код:
<?php
/*
Последна версия на оригиналния файл: rev5457
*/
// ** Настройки за MySQL ** //
define('DB_NAME', '**********');     // Име на базата от данни
define('DB_USER', '**********');     // Вашето потребителско име за MySQL сървъра
define('DB_PASSWORD', '******'); // ...и паролата
define('DB_HOST', 'localhost');     // Адрес на MySQL сървъра. 99% сигурно е, че е localhost
define('DB_CHARSET', 'utf8');
define('DB_COLLATE', '');

// Представка за имената на таблиците. Променето го, ако искате да имате няколко
// WordPress инсталации, използващи една и съща база данни
// Моля, използвайте само букви на латиница и цифри!
$table_prefix  = 'wp_';   // примери: 'wp_', 'b2', 'mylogin_'

// Езикови настройки на WordPress.
// Ако искате да промените езика на различен от български променете стойността и сложете
// необходимия .mo файл в wp-content/languages
// Ако желаете да използвате езика по подразбиране (английски) сложете празен низ за език.
// Забележка: при промяна на езика темата по подразбиране ще остане на български език!
define ('WPLANG', 'bg_BG');

/* Моля, не редактирайте нищо по-долу! И весело блогване :) */

define('ABSPATH', dirname(__FILE__).'/');
require_once(ABSPATH.'wp-settings.php');
?>
 

Горе