Направих си ново сайтче за филми :)

От: Направих си ново сайтче за филми :)

Ти нямаше ли друг сайт за филми бе машино? Къде е той? Този не е лош, браво :)
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

Мда имах , но го продадох . Стария ми беше M o v t r a i l e r s . c o m , да не правим реклама , че сме конкуренция :mrgreen::mrgreen:

Но този няма да го сполети тази участ де ... Мисля сериозно да си го развия :arrow::arrow::twisted::twisted:
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

Така каза и миналия път :) За колко го даде ако не е тайна :)
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

Тоя скрипт верно ли пляска туийт автоматик когато потребителите напишат коментар? Нещо не си го представям как може да работи на практика...
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

Не трябваше да прибързваш, според мен по-добрият вариант щеше да бъде ако след направата на втория в същата ниша, разбира се вследствие анализ на приходи, посещения, външен вид, като цяло атмосфера, да направиш решението за продажба на един от двата. ;) Този обаче също е доста сполучлив, успехчета.
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

Кво да кажа, сайта е супер. Даже се загледах в ужас секцията, да видя какво ново. :) Ох, това тиксо. :) Няма ли стас каунтър за Вас? Успехи със сайта, има много да се пълни и развива. ;)
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

Мда има още доста да се развива , но провери след 1 седмица и ще видиш за какъв прогрес с филмите става въпрос 8)8)8) Да се надяваме и Google да е щедър и да индексира бързо и сичко ще е к :D
 
От: От: Направих си ново сайтче за филми :)

еми нз ;) ако има такова нещо , ще се възползвам :clap:
Сигурен ли си че не знаеш какво имам предвид? :)
WP темата на сайта е оттук, ако не се лъжа - [url]http://moviesitepress.com/afflp.html[/URL] ...
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

А това Watch с каква цел е оставено,че ме дразни след като гледам сайта е на български а и долу това Next. :)
Иначе е станало.:wink:
 
От: От: От: Направих си ново сайтче за филми :)

Сигурен ли си че не знаеш какво имам предвид? :)
WP темата на сайта е оттук, ако не се лъжа - [url]http://moviesitepress.com/afflp.html[/URL] ...

Мда , сега ще инсталирам плъгина ;) Имам го. :mrgreen:
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

Защо не го преведе напълно и да го дооправиш преди да се похвалиш?
Колоната вдясно е мнооого дълга, което не е арно, тъй да знаеш :p

Иначе - хвала!
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

Хубаво е сайтчето :) Ако добавиш още филми в Комедия няма да е лошо, че тези които са добавени съм ги гледала всичките.. :D
 
От: Направих си ново сайтче за филми :)

@куулайс тва го викаше онзи готиния страна :) Който е супер дупер разбирач по всичко, също и джуумла, сео, уеб гуру :)
 

Горе