Направо се "преродих" с новото ми хоби.Тук ще си записвам прогреса.Заявявам публично.

От: Направо се "преродих" с новото ми хоби.Тук ще си записвам прогреса.Заявявам публи

Така... поствам малко ъпдейт за феновете ;)

Вече минаха 2 години и един месец от както почнах топко въртежа (а в последствие и бухалките) - ето малко равносметка:
- ~2200 навъртяни часа (целата е 10 000 за 10 години)
- средно по 2 часа на ден беше тази година, защото все пак и други работи трябва да се правят
- 5 топки г/д съм ги овладял на нормална каскада (това е стандартния шаблон на жонглиране) стремя се за 7 за догодина
- 3 бухалки също, с вариация от няколко трика
- предприемаческата страна (да си дойдем на думата) - веднъж ме викаха за участие на рожден ден на една книжарница - 20лв за час, час и половина.
миналия месец пък занимавах деца (ученици) за около седмица - 20 лв на ден, около 2 часа работа на ден,
а онзи ден се прибрах от кратко пътуване - Созопол, Бургас, Копривщица фестивала - Созопол се оказа най-благодатен - 12 лв за 1 час на улицата и то през деня и то без никаква специална програма.

В Копривщица очаквах да избия рибата, защото беше голям гювеч (400 000 души за фестивала), но прихода беше по-малко - към 6 лв за 1 час, но това последния ден, когато много хора си бяха заминали. Но все пак и тематиката на фестивала беше друга. (фолклорен фестивал) и ги нямаше основните ми клиенти - руски семейства с деца (те най се радват и най-много пускат)

Като цяло трудна работа да си вади пари човек със стийт арт (освен ако не е много про) - иначе е кеф.
Т.е. пак стигаме до извода, че правенето на бизнес е един от най-добите легални начини за правене на пари. (поне за мен)

Все още не мога да кажа че съм професионалист - хоби е, но да видим за в бъдеще как ще се развият нещата.

Ето и малко клипчета за вас да се порадвате. А пък ако някой иска да се видим и минава към Варна - всяка събота и неделя връткам в морската.

[video=youtube;nSzxFIELdW0]https://www.youtube.com/watch?v=nSzxFIELdW0[/video]


[video=youtube;OubT8IUUyCk]https://www.youtube.com/watch?v=OubT8IUUyCk[/video]


И ОЩЕ 2 клипчета

https://www.youtube.com/watch?v=MlHzYUA-ers



https://www.youtube.com/watch?v=OUnVpNl9wqc
 
Последно редактирано:
От: Направо се "преродих" с новото ми хоби.Тук ще си записвам прогреса.Заявявам публи

Евала за желанието и амбициите които си си поставил.
Сега ако научиш и този който те снима, докато те снимка да си обръща телефона хоризонтално, а не не вертикално, ще имаш и хубави клипчета които да показваш.
 
От: Направо се "преродих" с новото ми хоби.Тук ще си записвам прогреса.Заявявам публи

Евала за желанието и амбициите които си си поставил.
Сега ако научиш и този който те снима, докато те снимка да си обръща телефона хоризонтално, а не не вертикално, ще имаш и хубави клипчета които да показваш.

жената :D :D
 
От: Направо се "преродих" с новото ми хоби.Тук ще си записвам прогреса.Заявявам публи

Браво колега. Моята препоръка е да разнообразиш, както и да намериш в интернет нещо по-уникално и интересно (пак в тази насока де).
 
От: От: Направо се "преродих" с новото ми хоби.Тук ще си записвам прогреса.Заявявам п

Браво колега. Моята препоръка е да разнообразиш, както и да намериш в интернет нещо по-уникално и интересно (пак в тази насока де).

Мерси. Не разбирам обаче какво имаш предивид под "разнообразя" и какво по-точно уникално датърся в интернет.

гледам съм повечето клипчта с жонгльори, които правят адски яки работи, но аз още съм на етап да си мечтая да съм като тях. Живот и здраве един ден...
 
От: Направо се "преродих" с новото ми хоби.Тук ще си записвам прогреса.Заявявам публи

И аз точно за това се замислих, както е посочил колегата за разнообразие.
Мисля че има в предвид да разчупиш малко шаблона на жунглиране.
Вкарай малко комедия, забавно да е, усмихвай се повече, прави интересни неща, зайгравай се с хората, без да ги притесняваш, защото в крайна сметка, освен че имаш талант и ти харесва на теб, ти го показваш на нас, на хората, направи малко да е комично, забавно.
Успех
 

Горе