Напускам

И к'во? Да звъннем ли в Министерския съвет да попитаме за някакви награди по случая? Един орден Стара планина ли да ти връчим? Врий къде щеш.
 
И к'во? Да звъннем ли в Министерския съвет да попитаме за някакви награди по случая? Един орден Стара планина ли да ти връчим? Врий къде щеш.
Я кой изпълзя на светло..... :D
 
И к'во? Да звъннем ли в Министерския съвет да попитаме за някакви награди по случая? Един орден Стара планина ли да ти връчим? Врий къде щеш.
МС да вземе да спре финансирането на МОН и целят бюджет за образованието и да ни намали данъкът по това перо и всеки да си разпределя парите спрямо най-добрата услуга - видимо Ремайнда е кейс стъди - от негативно поведение до поведение с много стойност ...
 
Обичам го тоя форум.
Това е нон стоп сбирка на анонимните егоцентрици. Всеки си мисли, че ставаме и лягаме с мисълта за това колко е велик. Тук през ден някой си тръгва като героиня от роман на Джаки Колинс, затръшвайки драматично вратата с надеждата, че всички ще рухнем в ридания и ще последва масово рязане на вени.
Нищо против Ремайнда, но в последните месеци беше толкова обсебен от cross, че чак стана досаден.
Приятна почивка на Ремайнд, а следователно и на cross, който в момента се надява и Торбалан Тролски да последва примера му. :D:D:D
 
А от какво ще си почива всъшност Remind?
Миналия път за да учи, сега за какво;)?
В манастир ли ще ходи?
Толкова ли е обсебен от форума, че да се налага да напуска за да прави нещо друго, тоя форум явно е заразен, влизаш и не можеш да излезеш:)
 
Аз пък си мисля, че ако кросс му се помоли, ще остане... :D

Само Ивайло да пусне тема, че самолет е отнесъл покрива на вилата му в Бали и глей завръщането на джедаите. :D:D:D
 
Толкова ли е обсебен от форума, че да се налага да напуска за да прави нещо друго, тоя форум явно е заразен, влизаш и не можеш да излезеш:)

Ооо, определено форумът има пристрастяващ ефект, но ако стигнеш дотам, че да ти пречи на рутинните дейности, значи си доста лабилен. Лабав беше Ремайнда - допускам, че е отишъл в някой рехабилитационен център за лечение на зависимости.
Представям си първите му дни там без cross - абстиненцията ще бъде жестока. Тремор, болка, изпотяване, гадене... :D:D:D
 
Това момче, това "ГУРУ" в необятния свят на програмирането, да не е избран за ключов член от служебното правителство??!?
 
Притеснен съм.
Преди се върна, станал човек. Сега да не се върне веган-слънцеядец. :oops:
 
Притеснен съм.
Преди се върна, станал човек. Сега да не се върне веган-слънцеядец. :oops:

Къде ли може да ходи, та да се връща прескочил няколко стъпала от еволюционното си развитие? Подозирам, че го отвличат извънземни.:eek:
 
Искаш ли?
Е, то и да не искам, ти си способен да го направиш. Винаги съм се чудила на хората, които лъжат безцелно и безразборно - как успявате да помните къде какво сте фантазирали? Това сигурно е ужасно уморително и стресиращо? :)
 
Между другото ще си купувам вила в Бали, коя да си избера:
vili-luksozni-379-bali.jpg



или


luksozni-vili-bali-j.jpg


Чакам римайнда да ме посъветва:D:D:D:D:D:D
 

Горе