Напълно начинаещ

sp0rteks

New Member
Здравейте.занимавам с пари от интернет от миналото лято по това време. Тогава ми извадиха карта и я вкарах в Pay Pal. До септември кликах на PTC сайтове, но разбрах, че хубави пари няма да видя и спрях. След това се намери 1 сайт(no scam - 100% плащащ - pay per action ) с който започнах да вадя по 100-150-200-250 рубли на ден. И всеки ден така, но реших, че трябва да се инвестира в нещо. Много ще съм ви благодарен ако ми дадете идея за нещо, защото съм напълно начинаещ, нямам си и на идея, как да направя сайт, какъв материал да публикувам в него и т.н.
 
Последно редактирано:
От: Напълно начинаещ

Блинки ,ето ти една тема таман в духа на къмпанията.
По темата,откаже се от всичките тези глупости с кликове,ама сериозно! Там пари няма.
Направи си блог,на тема в която си компетентен ако иска да вадиш пари
 
От: Напълно начинаещ

Без име.jpg
Не се занимавам с кликове,а с pay per action :D
Ще стане ли да си направя блог в blogger.com или ще трябва да платя на някой, за да ми направи 1 свестен блог?
 
От: Напълно начинаещ

Ако имаш пари плати си,ако не пробвай не е толкова трудно. Пък ако срещнеш проблем все ще се намери кой да ти помогне тука
 
От: Напълно начинаещ

какво разбираш под свестен блог в блогър
 
От: Напълно начинаещ

Понеже се занимавам с фитнес, един такъв блог: fitnesblog . com колко пари ще ми отнеме за да се направи и колко г/д ще излиза подръжката за месец?
pepo_999 Както казах в началният пост, нищо не разбирам. :D
 
От: Напълно начинаещ

Понеже се занимавам с фитнес, един такъв блог: fitnesblog . com колко пари ще ми отнеме за да се направи и колко г/д ще излиза подръжката за месец?
pepo_999 Както казах в началният пост, нищо не разбирам. :D

създаването без пари - ако си го правиш сам, поддръжката също
 

Горе