Наръчник за нови потребители

От: Наръчник за нови потребители

Здравейте,
искам когато публикувам снимка в някоя тема тя да излиза в пълен размер а не като тъмбнейл, акак мога да го постигна.
 
Защо не зареждаш линк от някои фри имадже хостинг? Но иначе мисля, че като махнеш отментката и ще се получи номера. ;)

Успехи и добре си дошъл при нас. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

ей това е добро...!!!
Тъкмо щях да се опитам да задам въпрос и сее сетих да погледна темата браво за труда ...
 
От: Наръчник за нови потребители

Аз все пак да попитам- ако направя десет мнения днес, но нямам 10 дни стаж, не мога да пратя лична бележка? Ако след десет дни се сетя да вляза, но ... просто няма къде и какво да пиша, т.е. нямам десет мнения, пак не мога да попитам някой нещо на лична? Репутацията как да е, не ми харесва заради принципа, но си е дисциплинираща за протокола.
Сега остава, утре да не забравя, да вляза да напиша още пет мнения и после да си отбележа 17-ти февруари като Денят! в който официално ще бъда приета.
Добре. Разбрах.
 
Здравей. И добре дошла при нас. Личните се отключват на 5 мнения. Без да чакаш. Постовете в някои секции в Пазара и стартирането на теми - не можеш преди тези 10 дни. Превантивна мярка е. Няма да усетиш тези 10 дни. Но за лични, мисля, че можеш и сега. ;) Хубаво е някое друго готино мнение да има, за да те нашарят в зелено останалите. Все пак, ако ще търгуваш с други хора, те и това си гледат, защото означава, че си била полезна за обществото, а това се цени. Всяка форум система го има и както каза протокол, който се следва. Ако има нещо, насреща сме. Поздрави и приятен престой тук във форума. Б.
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря и на двамата! Днес ми е денят на Благодарността :) Ще го запомня и ще го празнувам и отбелязвам специално.

Надявам се да бъда полезна. А като започна търговията и стана предприемач или бизнес-дама на годината, да се отплатя и почерпя запомнящо се! :cool:
 
От: Наръчник за нови потребители

Привет на всички,много полезен форум,поздравления.
Върти ми се в главата нещо с което да си докарвам допълнителни приходи от интернет(по скоро съпругата ми,докато си е вкъщи с детето) и след търсене в гугъла попаднах тук.Виждам че има доста информация и за сега пада здраво четене,тъй като работя в сфера далеч от интернет пространството с две думи магаре и компютър.Радвам се че попаднах тук и се надявам да сме си полезни :)
Владимир 25 г.
 
От: Наръчник за нови потребители

Аз съм нов потребител. Форумът много ми харесва, но искам още да попрочета, за да съм полезен и аз с нещо и да не задавам глупави въпроси. Като много хора от БГ и аз съм вече фалирал и сега съм из Европа и търся някакъв начин за вадене на пари. Поздрави на всички и успех.
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

Аз съм нов потребител. Форумът много ми харесва, но искам още да попрочета, за да съм полезен и аз с нещо и да не задавам глупави въпроси. Като много хора от БГ и аз съм вече фалирал и сега съм из Европа и търся някакъв начин за вадене на пари. Поздрави на всички и успех.

Здравей и добре дошъл тук. Радвам се, че си решил да понаучиш начини за печелене на пари онлайн. Ще се радвам да пообиколиш, да поразгледаш и прочетеш важните неща, основата и при въпроси да питаш. :) Пожелавам ти приятен престой тук и успехи. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен...
Аз първо си прописах във форума, пък после видях темата, но ... чак сега ми се наложи да търся инфо за репутацията и така попаднах тук...
Намерих форума през Гугъл преди месец някъде, трябваше ми реклама във ФБ, впоследствие започнах да чета и да участвам в темите, макар и не чак толкова усилено, просто предпочитам да трупам знания, отколкото да бърборя :)))

Имам едно питане:
Виждам, че имам репутация от трима потребителя, точките са общо 791... Гледам, че ми оставят и коментари към репутацията. Трябва ли по някакъв начин да отговоря ? Питам, защото не бих желала да ме сметнат за 'борсук' :wink: Или не е нужно да се отговаря.
Също така виждам, че има два вида репутация: едната в зелено под ника, а на другата пише Rep Power. Аз лично стигам до заключението (не, че много ме бива в мисленето, но поне опитвам чат/пат) , че зелената репутация е дадена въз основа на мнения във форума, които са допаднали на някого. А другата предполагам се дава, ако си ползвал нечии услуги... Досега съм ползвала услугите на три момчета и момичета и се чудех дали мога да им дам някаква репутация.
Много ще съм благодарна, ако ми обясните това/онова.
:-|
 
Едно и също са. И не е нужно да отговаряш. Даде ни са ти, защото на някой му е харесало това, което е прочел от теб. Причини много. :)

Та успехи от мен. Репутацията тук е важно нещо. Нищо, че някой обясняват, че не е решаваща. Това са най-често хора, които не са активни и/или мненията им не струват. Ще го забележиш и ти това. А пък да търгуваш с някой, който има червена репутация си е като да чистиш зареден пистолет. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

$INeed$ , благодаря много за информацията. Когато съм правила поръчки не съм я гледала, дори и в момента не знам каква е репутацията на тези хора, просто ме мързи да ровя сега. Но ... явно съм късметлийка, че всички се оказаха коректни. Дано все на такива хора да попадам, но и занапред ще имам напредвид да следя репутацията на хората от които поръчвам.
 
Не. Те всички са коректни, но имай едно на ум за тези с червената репутация. ;)

Дано съм ти бил полезен. Ако мога с друго. Казвай. То и другите ще те налазят, за да помогнат. Успехи. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен...
Аз първо си прописах във форума, пък после видях темата, но ... чак сега ми се наложи да търся инфо за репутацията и така попаднах тук...
Намерих форума през Гугъл преди месец някъде, трябваше ми реклама във ФБ, впоследствие започнах да чета и да участвам в темите, макар и не чак толкова усилено, просто предпочитам да трупам знания, отколкото да бърборя :)))

Имам едно питане:
Виждам, че имам репутация от трима потребителя, точките са общо 791... Гледам, че ми оставят и коментари към репутацията. Трябва ли по някакъв начин да отговоря ? Питам, защото не бих желала да ме сметнат за 'борсук' :wink: Или не е нужно да се отговаря.
Също така виждам, че има два вида репутация: едната в зелено под ника, а на другата пише Rep Power. Аз лично стигам до заключението (не, че много ме бива в мисленето, но поне опитвам чат/пат) , че зелената репутация е дадена въз основа на мнения във форума, които са допаднали на някого. А другата предполагам се дава, ако си ползвал нечии услуги... Досега съм ползвала услугите на три момчета и момичета и се чудех дали мога да им дам някаква репутация.
Много ще съм благодарна, ако ми обясните това/онова.
:-|

Има една тема за репутацията и "итрейдър". Второто мисля се дава, когато си доволен от някой "партньор" в сделка. Мисля, че за него трябва да влезеш в профила на човек.
Иначе браво за добрата репутация, макар и на толкова малко мнения :)

Има случаи, когато първоначално "симпатичен" ти човек, да реши да не се държи добре вече с теб и тогава не знам обаче, дали ако веднъж си му дала добра репутация можеш да му дадеш "лоша"-червено. Т.е. на един ник може веднъж да даваш репутация.
Дано ме разбра, че днес ми е като на забавен кадър малко ...
 
От: Наръчник за нови потребители

Благодаря много за топлото посрещане.

По принцип не мисля да давам негативен рейтинг на базата на форумни мнения... Ако някой пост ми е полезен или просто ми харесва бих го оценила с голямо удоволствие с плюс. Но ако някой пише безсмислици или се опитва да обижда, тогава просто не виждам смисъл да си правя труда дори и минус да слагам ...

Бих сложила негативна реп. само ако бъда измамена (но се надявам това да не се случва) .
 

Горе