Наръчник за нови потребители

Re: От: Наръчник за нови потребители

60-70% сигурно не са прочели правилата.

Може да се обзаложиш, че е така. Дори и поне правилата на пазара и още един два абзаца за постовете и на там всичко ще е ОК. Но уви. Дано все по-често се случва да се минава през правилата на форума. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Защо още не мога да качвам аватар и да си едитвам потребителския панел :( Мисля, че имам нужните постове и дни.

И аз това се питам?
 
Re: От: Наръчник за нови потребители

И аз това се питам?
Заради ограничението от време. Постовете ги имате, но и 10 дни от престоя ви тук.

@highlife, сега ти отговарям, че видях на лично, че си ми писал за това. Сори. :)
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Заради ограничението от време. Постовете ги имате, но и 10 дни от престоя ви тук.

@highlife, сега ти отговарям, че видях на лично, че си ми писал за това. Сори. :)

Ок, благодаря. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Чудесни "обеснителни бележки"! :):D
 
От: Наръчник за нови потребители

Най-много ми допаднаха заглавията на първите две точки - Четете, преди да питате и Не се впрягайте
Много точно казано!
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Интересно четиво и добри правила.
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Случайно попаднах на форума докато ровех с търсачката из нета. Регистрирах се тук, защото искам да предложа услугите си на копирайтър, а се оказва, че трябва да направя и 10 поста. Та това е ужасно- има толкова много неща, които са интересни, а за други пък знам толкова малко, че постовете ми са чак смешни и жалки.
Така, че смело напред! Ще "драскам" тук и там, та да събера заветните 10.
Моля само знаещите да извинят моята наглост, да "мацвам" недомислици по темите.
 
Re: От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Случайно попаднах на форума докато ровех с търсачката из нета. Регистрирах се тук, защото искам да предложа услугите си на копирайтър, а се оказва, че трябва да направя и 10 поста. Та това е ужасно- има толкова много неща, които са интересни, а за други пък знам толкова малко, че постовете ми са чак смешни и жалки.
Така, че смело напред! Ще "драскам" тук и там, та да събера заветните 10.
Моля само знаещите да извинят моята наглост, да "мацвам" недомислици по темите.

Да, тук ще получиш не само информация, но и шанс да стъпиш на този пазар с Копирайтинг услугите. За съжаление, поне за новите потребители, форума си има правила, който го и предпазват от спам, злонамерени хора и други недоброжелатели.

Не е проблем да даваш мнения и в общите теми, в които реално не се искат някакви специфични познания. Като гледам вече си се отбелязал в няколко. Може да продължиш, без да са някакви смап истории. Предполагам като копирайтър, може да различиш кое ще съобразено с правилата и кое не. Дори, ако искаш, може да си водим дискусия на тема правила, за да достигнеш тези 10 поста, но има и едно друго ограничение (дори 2) - 10 дни престой и да си с положителна репутация. ;)

Ако имаш някакви други въпроси, на линия сме.

П.П: Ако мислиш, че може да се справиш и с английски статии, си имаме и секция за това в ЕН частта на форума: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=73

Успехи. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Мога ли да си променя името? Защото искам да съм с никнейм, не собствено име. При регистрацията реших да използвам опцията за регистрация чрез фейсбук и системата автоматично ми взе името. Ако знаех, щях да си се регистрирам по дългия начин.
 
Последно редактирано:
Re: От: Наръчник за нови потребители

Мога ли да си променя името? Защото искам да съм с никнейм, не собствено име. При регистрацията реших да използвам опцията за регистрация чрез фейсбук и системата автоматично ми взе името. Ако знаех, щях да си се регистрирам по дългия начин.

Искаш да си смениш ника ли? Добре, дай ми на лични или на кулайс (даже по-добре) какво искаш за ново. Успехи и ще очакваме. ;)
 
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Писах на кулайс, мерси:)
 
От: Наръчник за нови потребители

Как мога да изтрия съобщение? Или ако може администратор/модератор да го направи?

Съобщение "Предполагам IDEAL 430..." - predpriemach.com/showthread.php?t=48743&p=570233&viewfull=1#post570233
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Наръчник за нови потребители

Здравей и добре си ни дошла. Радвам се, че си ни открила и имаш интерес да се развиваш в тази област с копирайтинга. Може да поогледаш наоколо и да видиш какво правят другите копирайтъри. Ще се ми е приятно да ти отговоря при възникнали от теб въпроси. Успехи и до нови срещи тук.

;)

Добре съм дошъл и аз (стана малко нагло). Научих за форума от gnmerindjey, който ще ръководи един от сайтовете ми. Чувам само хубави неща за Оунърчето :) Аз няма да съм много активен, но колегата Дженк ще е из форума. Пожелавам на всички новобранци приятен и успешен престой в най-добрия форум на България.
 

Горе