Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

sp0rteks

New Member
Здравейте! На 16 години съм и се занимавам с пари от интернет близо 1-2 години.. имам пейпал и вкарана карта вътре. Занимавах се с правене на задачи, които ми докарваха по г/д 5 лева дневно, но сайта започна да прави много проблеми и реших да се захвана с нещо друго. Целта ми е да правя по $3 долара минимум дневно(да се надявам, че ще напредна в тези сфери и ще вадя повече). Като за начало можете ли да ми кажете от къде да запопочна, защото съм напълно начинаещ и в програминето, СЕО и другите работи.. Готов съм да инвестирам до 100-150 лева..
 
Аз освен да кажа разгледайн форума реши какво ти допада :) има много начини а три долара въобще не са далечна цел особено за сайт на англииски

може във fiverr, да поемаш някакви задачи или да предлагаш някоя услуга която се научиш да правиш добре... имаш много време пред теб ако не знаеш англииски отдели му известен период за в бъдеще няма да съжаляваш

а какви проблеми ти прави сайта питай за тях може да успеем да помогнем...
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

С адсенсе или някаква афлиит програма Клик банк или Амазон, можеш да вадиш тези пари. Ако си пишеш ти статиите и си направиш сайта бюджета ще ти стигне.
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

може във fiverr, да поемаш някакви задачи или да предлагаш някоя услуга която се научиш да правиш добре... имаш много време пред теб ако не знаеш англииски отдели му известен период за в бъдеще няма да съжаляваш

Може ли малко повече подробности? :)

а какви проблеми ти прави сайта питай за тях може да успеем да помогнем...

Сайта е userator.ru и не мисля, че ще можете да ми помогнете. :)


С адсенсе или някаква афлиит програма Клик банк или Амазон, можеш да вадиш тези пари. Ако си пишеш ти статиите и си направиш сайта бюджета ще ти стигне.
Английски не знам. Как мога да си направя сайт? Ако може пак повечко подробности? Даже ако можем по скайп да се свържем :)
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

може във fiverr, да поемаш някакви задачи или да предлагаш някоя услуга която се научиш да правиш добре... имаш много време пред теб ако не знаеш англииски отдели му известен период за в бъдеще няма да съжаляваш

Може ли малко повече подробности? :)

а какви проблеми ти прави сайта питай за тях може да успеем да помогнем...

Сайта е userator.ru и не мисля, че ще можете да ми помогнете. :)


С адсенсе или някаква афлиит програма Клик банк или Амазон, можеш да вадиш тези пари. Ако си пишеш ти статиите и си направиш сайта бюджета ще ти стигне.
Английски не знам. Как мога да си направя сайт? Ако може пак повечко подробности? Даже ако можем по скайп да се свържем :)

Преди да правиш каквото и да било учи Английски или Руски, без език не си за никъде. Иначе за сайтовете как се правят потърси в гугъл за wordpress или joomla
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

Даже ако можем по скайп да се свържем :)

Колко ще плащаш на час консултация в Скайп?
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

Колко искаш?
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

Колко искаш?

Нито е вежливо, нито възпитано, на въпрос да се отговаря с въпрос.
Интересно ми е - на колко оценяваш знания, трупани с години, сдъвкани и поднесени с биберонче за един час в Скайпа?
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

Извинявайте Господине!
Кажете г/д за колко пари сте склонни да ме консултирате?
 
От: Re: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

fiverr.com сложно ли е да погледнеш какво е там

за 5 долара сайтове и правят
ега си оо скъпо бачкат
 
Re: От: Re: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

за 5 долара сайтове и правят
ега си оо скъпо бачкат

Нали няма да очакваш да да получи повече от за колкото си платил за 5 долара ще полчиш сайт за 5 долара или ще ти напишат 300 думи статия... или ще ти настроят плъгин...

Относно мизерията в един чужд форум един индиец се опитваше да си спести едно евро на месец от впса - и за това евро щеше да се мести, арументацията му беше че бил студент с едно евро можел да се храни три дни в индия... студентски бюджет... по света има много мизерия...
 
От: Re: От: Re: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

Нали няма да очакваш да да получи повече от за колкото си платил за 5 долара ще полчиш сайт за 5 долара или ще ти напишат 300 думи статия... или ще ти настроят плъгин...

Относно мизерията в един чужд форум един индиец се опитваше да си спести едно евро на месец от впса - и за това евро щеше да се мести, арументацията му беше че бил студент с едно евро можел да се храни три дни в индия... студентски бюджет... по света има много мизерия...

аз мога и 50 долара да дам важното да е добър в програмирането

ето един
I will make php website for $5

линк
 
От: Re: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

еми там има десетки хиляди хора не може да дам гаранции за никой :)

намери ми някой, който за 50долара ще ми направи каталог за хотели
 
От: Re: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

намери ми някой, който за 50долара ще ми направи каталог за хотели

Ако отделеното време за петъчни теми бе ползвал за учене на индийски, отдаван да би се спазарил пряко и за по-малко. :p
 
От: Re: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

Ако отделеното време за петъчни теми бе ползвал за учене на индийски, отдаван да би се спазарил пряко и за по-малко. :p

ти ся ат сме т село да не ядем колците с доматите май бе доматите с колците
що не ми каеш къв сорт домати да си засадя ама от теи едн домат цяла салата
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

В тоя fiverr 5$ ли му е най-ниската цена. Ако може да подбия пазара на 4 и да се правя на луд (да бъда себе си), че да изкарам малко уев.
 
От: Начална помощ, целта ми е да правя $3 долара минимум дневно.

В тоя fiverr 5$ ли му е най-ниската цена. Ако може да подбия пазара на 4 и да се правя на луд (да бъда себе си), че да изкарам малко уев.

Цената не можеш да подбиеш, но може да подбиеш количеството работа :) Примерно да предлагаш повече неща от другите в твоята ниша за същите пари :)
 

Горе