Начинаеща съм :)

От: Начинаеща съм :)

Според мен най-добре ще да бъде да ни опишеш какво точно разбираш от маркетинг, какви идеи имаш и т.н. Ако ти е сложно със направата на сайт, можеш да си намериш колега/колежка, да ти помага и след това да делите. Ако имаш идеи и потенциал пиши ми на скайп ludacris_bgg, с колегата имаме 3 нови проекта може да помогнеш.
Поздрави
 
От: Начинаеща съм :)

А защо непременно трябва да използва някакъв CMS ? Ако сайта, който иска да изгради е от 5-10 странички най-добрият вариант е чист HTML. Или някой иска да ме опровергае ?
 
От: Начинаеща съм :)

А защо непременно трябва да използва някакъв CMS ? Ако сайта, който иска да изгради е от 5-10 странички най-добрият вариант е чист HTML. Или някой иска да ме опровергае ?
хм защо да губи ценно време да учи хтмл, когато нещата могът да станат с кликането на 2 клавиша. На нея програмирането не й е приоритет!
 
От: Начинаеща съм :)

Инсталирането на стотици или няколко хиляди файла за да имаш 10 страници ? Нещо не ми се връзва, но иначе от гледна точка на програмирането - да щом няма да се набляга на него най добрия вариант е ЦМС-че за 10 минути и опа сайт като още 5 000 000 подобни ;)
 
От: Начинаеща съм :)

Кък ши ъпдейтва?

Ши пиши:
Код:
<h2 class="post-title">Helllowwwww this is my 16th post!</h2>
<p class="meta">Posted on <span class="post-date">10.08.2010</span> by <span class="author">me</span> in <span class="category">Чалгатеки</span></p>
<p>Alibali portokali.... lorem Ipsum byrabyradv
ACHADYRA.....</>
<p>......
.....
</p>
секи път ли?
 
От: От: Начинаеща съм :)

имах предвид ако сайта е от 10-ина страници и 4-5 картинки, който няма често да се ъпдейтва. Естествено ако има постоянни ъпдейти и иска да има коментари, анкети, разни ъплооди и т.н CMS с две ръце :)
 

Горе