Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Балканските страни създават ограничения срещу притока на имигранти. БиБиСи негодуэ. Светият Граал (пардон, Ла Манша) е свещен.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Язе мислим че трява да слажят табели по границата, чеса стреля на месо,,, бас държа че циганите шина забикалят
Трява да има даже повиче инциденти като този граничар Вълкан,,, швабите като ги искат да пустнат бесплатни полети от тюркия, вместо да им дават пари
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Темата за бедното шиле затвориха ли я? Прекършиха ли устрема на бастерофана? Запушиха ли му ноздрите преди в синусите му да нахлуе форумната свежест?

Оно си ока. Evergreen бумеранг, който не се връща. В просторечието му викат "тояга".
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Шантава работа,,, руснак да държи сметка на българския премиер ,,, или на български потребител в български форум
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Почивай в мир.

Новия ти ник имам предвид, за да не се засегнеш на тема цензура.

- - -
Но коммент, дет се вика... Но требе да се алармира девойчето, дет направи темичката за defenders of the faith.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Гледай тук какъв коментар намерих под това клипче:) Просто не мога да не го споделя с аудиторията тук!

Шъ колят те уя ми ше колят да олабя жилата %28swear%29 Да му мислят гражданите! Я фащам пътеките у Врачанскиьо балкан и шъ ми намерят опинците. Ижовката с торба патрони за глиганье, 2 манарки с вода и буца сирьне и леб и ше видят кво се казва баш бабаитлък хайдутин, маменцето им шъ у козиняка %28ninja%29 Тоз балкан мой е! И сите пустиняци ше станат и шъ има те тогиз кольене и бесене на мамуняци! Язе един камик не давам от нашта татковина на другиго! Туй ми е мило, драго и у сърцето!




[video=youtube_share;xQ74Spp-mV4]https://youtu.be/xQ74Spp-mV4[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

... да разбираме ли от мненията ви до тук, че начинът да се справим/те с проблема, е да се въоръжат всички пълнолетни мъже или поне отслужили военна служба и да се формират наказателни отряди и патрули, с които да се обикалят границите и да се отстрелват всякакви имигранти приличащи на заплаха?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не точно това е начина, начина е да се почерпи опит да кажем от Израел, не може да има нелегални, има закони в тая държава, нелегалните се съдят според закона и се тикват в затвора и точка по въпроса.
Толкова е просто, трябва просто да се приложи закона!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

... да разбираме ли от мненията ви до тук, че начинът да се справим/те с проблема, е да се въоръжат всички пълнолетни мъже или поне отслужили военна служба и да се формират наказателни отряди и патрули, с които да се обикалят границите и да се отстрелват всякакви имигранти приличащи на заплаха?
Хубаво вижте тая снимка http://topshoping.bg/files/143857807964433.jpg има ли мирно решение с тия хора дошли от средните векове ,та то дори гена им говори в кой свят живеят ,според мен няма. Само доброволци ,армия и военна подготовка ни спасява до някъде .
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

... да разбираме ли от мненията ви до тук, че начинът да се справим/те с проблема, е да се въоръжат всички пълнолетни мъже или поне отслужили военна служба и да се формират наказателни отряди и патрули, с които да се обикалят границите и да се отстрелват всякакви имигранти приличащи на заплаха?

Според теб за какво служат държавните граници? За какво има КПП? Можеш ли от Мексико да влезеш в САЩ, както ти скимне? Всеки преминал границата през незаконно място, трябва да бъде разстрелван на място. И това не е работа на гражданите, а на държавата.



12094765_926295177435843_6415546727286438215_o.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Да определят границите на една държава. Има си ред и закони според които "нарушителите" се залавят и не се допускат, ако по един или друг начин се докаже, че са нарушители, а не просто преминаващи. Със съответните документи проверени от компетентни служители. Така ли е трябвало да разстрелват идващите от "Македония" българи? Или всички останали включително наши граждани, които са искали пък по време на социализма да излязат извън пределите на тези граници? Не схващам как е възможна тази психоза, която като цунами изведнъж заля всички и започнаха да се страхуват и да мразят себеподобни, само защото са пресекли границата ни... От друга страна е забавно какви снимки постваш, предвид че си наясно как нямаме вече военно-граничен ресурс, за това предложих доброволните отряди, не че не бих се доверила на професионалисти, отколкото на надъхани патриоти, които в тъмното може да уцелят някой брат`чедка по серебрена линия...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

ако по един или друг начин се докаже, че са нарушители, а не просто преминаващи.

Преминавайки нелегално те стават НАРУШИТЕЛИ!

Ако някой такъв "премине" през твоя квартал, твоя блок, твоя етаж и твоя апартамент като каже "Ааа, ми аз само преминавам, няма да се заседя." Кажи ми честно, ще го черпиш ли с баница по този повод?

Стига с тези глупости. Всеки много говори и е много ларж, до момента когато той се сблъска с нещо подобно.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Сори, ама тия са всичко друго, но не е себеподобни. Освен ако в тях не виждаш себе си, аз лично не виждам нищо общо с тях.

И май не разбра - има си КПП-та, през които се преминава, показваш си документите и продължаваш пътя си (ако имаш право да го сториш). Щом режеш огради, за да преминеш - значи си нарушител.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Да определят границите на една държава. Има си ред и закони според които "нарушителите" се залавят и не се допускат, ако по един или друг начин се докаже, че са нарушители, а не просто преминаващи. Със съответните документи проверени от компетентни служители. Така ли е трябвало да разстрелват идващите от "Македония" българи? Или всички останали включително наши граждани, които са искали пък по време на социализма да излязат извън пределите на тези граници? Не схващам как е възможна тази психоза, която като цунами изведнъж заля всички и започнаха да се страхуват и да мразят себеподобни, само защото са пресекли границата ни... От друга страна е забавно какви снимки постваш, предвид че си наясно как нямаме вече военно-граничен ресурс, за това предложих доброволните отряди, не че не бих се доверила на професионалисти, отколкото на надъхани патриоти, които в тъмното може да уцелят някой брат`чедка по серебрена линия...
Първо, българите идващи от където и да е са с предимство. Те са българи, а тук е България. Но не ми е известно македонците да пресичат нелегално границата, за да дойдат у нас.

Второ, всеки преминал границата не през КПП е нарушител. Тези хора нямат документи, които да бъдат проверени от органите.

Трето, ти май не схващаш, че на 1000 км. от нас се води война, в която бяха избити като кучета стотици хиляди хора, а жени като теб бяха изнасилвани и продавани в робство. Да ти пусна ли снимки, за да свериш психозата си?

Четвърто, това не са ни себеподобни. Ако на теб са, на мен не са.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Предлагам на границата да сложим ловджии, явно са по-ефективни.

Ловна дружинка хвана 50 нелегални мигранти.

http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/lovna-druzhinka-hvana-50-nelegalni-migranti-6044049

Аз друго предлагам. Да се построи една СТЕНА!!! Хубава, дебела, крепостна по южната ни граница, а като почнат, може и цялата ни територия да обградят и да надцакаме даже китайците :clap:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз друго предлагам. Да се построи една СТЕНА!!! Хубава, дебела, крепостна по южната ни граница, а като почнат, може и цялата ни територия да обградят и да надцакаме даже китайците :clap:
Домът ти има ли стени, врати? Или всеки влиза у вас както и когато си пожелае? Какво лошо има в това да се пазиш от недробожелатели?
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Първо, българите идващи от където и да е са с предимство. Те са българи, а тук е България. Но не ми е известно македонците да пресичат нелегално границата, за да дойдат у нас.

Второ, всеки преминал границата не през КПП е нарушител. Тези хора нямат документи, които да бъдат проверени от органите.

Трето, ти май не схващаш, че на 1000 км. от нас се води война, в която бяха избити като кучета стотици хиляди хора, а жени като теб бяха изнасилвани и продавани в робство. Да ти пусна ли снимки, за да свериш психозата си?

Четвърто, това не са ни себеподобни. Ако на теб са, на мен не са.

Мисля, че разбирам недоволството ти, но това не оправдава агресията в мненията ти.
Но щом така се чувстваш по-добре и ... вероятно се имаш за невероятно храбър защитник по форумите на българското, то тогава Дерзай :twisted:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Домът ти има ли стени, врати? Или всеки влиза у вас както и когато си пожелае? Какво лошо има в това да се пазиш от недробожелатели?

Има разбира се. Не живея все още в гората. За това и предлагам това със Стената ... даже се чудя, тия немци, как може да са толко малоумни да си съборят тяхната ...:cry:
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Мисля, че разбирам недоволството ти, но това не оправдава агресията в мненията ти.
Но щом така се чувстваш по-добре и ... вероятно се имаш за невероятно храбър защитник по форумите на българското, то тогава Дерзай :twisted:
Нещо по-смислено не можа ли да измилиш? Я ми кажи, котката агресивна ли е, когато лови мишки?
 

Горе