Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нещо по-смислено не можа ли да измилиш? Я ми кажи, котката агресивна ли е, когато лови мишки?

Чакай сега ... ти като няма какво да отговориш, аз съм ти виновна, че не съм измислила нещо по-смислено. Ми колкото смислено ми се "подава" толкова смислено отговарям.

Нямам идея за котката, но "агресията" по принцип е човешко качество ... често признак за "специфична" (да го наречем) психика, да не употребявам други термини.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чакай сега ... ти като няма какво да отговориш, аз съм ти виновна, че не съм измислила нещо по-смислено. Ми колкото смислено ми се "подава" толкова смислено отговарям.

Нямам идея за котката, но "агресията" по принцип е човешко качество ... често признак за "специфична" (да го наречем) психика, да не употребявам други термини.

Ся има 2 варианта тука или се правиш, че не разбираш кво ти се говори за да не излеждаш глупаво или си толкова тъпа, че не можеш да проумееш какво се случва последните месеци и тия така наречени бежанци, не са нито са бежанци нито има сред тях жени и деца, а дори и да има те също си имат совето предназначение, я жив щит я прикрите...

Най-вероятно такива като теб ще прозрат какво става едва след като те изнасилят на пътя тия черни маймуни(защото за тях това не е престъпление, а напротив) и те пишат във блиц...
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ся има 2 варианта тука или се правиш, че не разбираш кво ти се говори за да не излеждаш глупаво или си толкова тъпа, че не можеш да проумееш какво се случва последните месеци и тия така наречени бежанци, не са нито са бежанци нито има сред тях жени и деца, а дори и да има те също си имат совето предназначение, я жив щит я прикрите...

Най-вероятно такива като теб ще прозрат какво става едва след като те изнасилят на пътя тия черни маймуни(защото за тях това не е престъпление, а напротив) и те пишат във блиц...

Ама как ви връзват не е истина, има още една тук нандмимади нещо си.
И 2-те заемат абурдната страна в спора за да има се обръща внимание.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа


Aз пак да попитам защото тактично избегна да отговориш на предния постинг.

Ако някой такъв "премине" през твоя квартал, твоя блок, твоя етаж и твоя апартамент като каже "Ааа, ми аз само преминавам, няма да се заседя." Кажи ми честно, ще го черпиш ли с баница по този повод?

Отново - всеки много говори и е много ларж, до момента когато той лично се сблъска с нещо подобно.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Aз пак да попитам защото тактично избегна да отговориш на предния постинг.

Ако някой такъв "премине" през твоя квартал, твоя блок, твоя етаж и твоя апартамент като каже "Ааа, ми аз само преминавам, няма да се заседя." Кажи ми честно, ще го черпиш ли с баница по този повод?

Отново - всеки много говори и е много ларж, до момента когато той лично се сблъска с нещо подобно.

Не им се връзвайте бе човек.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ексклузивно за войната: Дезертьори от ИД си бръснат брадите и бягат към Турция в женски дрехи!

Между другото, забелязвате ли как изчезнаха новините за Сирия? Влизах да чета Дневник и да се забавлявам с коментарите, ама статиите изведнъж намаляха много :lol:
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Aз пак да попитам защото тактично избегна да отговориш на предния постинг.

Ако някой такъв "премине" през твоя квартал, твоя блок, твоя етаж и твоя апартамент като каже "Ааа, ми аз само преминавам, няма да се заседя." Кажи ми честно, ще го черпиш ли с баница по този повод?

Отново - всеки много говори и е много ларж, до момента когато той лично се сблъска с нещо подобно.

Ще ти отговоря щом искаш и защото съм възпитана, но си мислех, че сам ще се сетиш.

Първо, няма как да знам "някой такъв" или всеки, с който се разминавам в квартала какъв е?! Имигрант, нелегален, пиян малоумник-българин от Своге или просто луд решил да си джитка из квартала.
Второ, през блока-входа-етажа, принципно съм притеснителна към всякакви непознати, най-вече българи, но пък по някакво стечение на обстоятелствата не знам как в моя вход две трети са чужденци, говорещи с акцент и определено не са българи. От младежи до възрастни господа, които мило ми се усмихват, отварят ми вратата и не ми дават поводи да се притеснявам за безопосността си ... поне до сега. Не ги знам колко легално пребивават, защото има и мургавки.
Трето, през апартамента МИ вече- моя си- където си ми е такова уютно, щото мога да не отворя и на никого, ако пожелая, бих била много стресирана, ако все пак някой се обърка и вземе, че влезе през кучето ми, камо ли баница да рипна да му правя. Не щото не обичам да правя баница и да посрещам гости, ами защото точно днес може да не ми се прави.
Така или иначе, ако трябва да се психирам наистина от цялото нагнетяване по казуса, ми аз не трябва да излизам въобще, да не ям дюнери и да помоля дюнерджиите да си ходят у Сирия, пицарите в Италия, рускините!!! в Русия, ако обичат, и най-накрая тия ренджъри в Безмер да се пръждосват. Да не говорим и за всички други, които са с различно гражданство и произход от българското. На всичкото мюсюлмани говорещи и разбиращи турски даже ще им купя билети за Кушадъсъ .... ако продължа, накрая може и за Атака да гласувам и да си прережа вените след което, че съм изпълнила дълга си.

... с какво точно е нужно да се "сблъскам", за да мога да говоря свободно? Да отида в Сирия например и да се разменя поне с един бежанец за месец, или пък да се сблъскам случайно с безобиден българин в Борисовата градина и без да искам да се намушкам на ножа му?м? Айде няма нужда.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Същото е с границата. КПП-то е вратата, всеки трябва да мине оттам и да бъде поканен да влезе. Останалите объркани, които не влизат през вратата се натрисат на кучето - гранична полиция, която би трябвало да го върне обратно, откъдето е дошъл.

Съгласна?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това ме потресе - В такива случаи хората се връщат изпочупени или с отрязани глави. :shock::-o

Иначе статията е свободно съчинение на болен мозък тип ено птиченце ми каза, личи си от пръв поглед.


 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Който е ходил войник и е давал караул знае че, когато нарушител пресече охраняемата зона се предупреждава през деня с изстрел във въздуха и ако не ебава се стреля на месо.


Часовият отговаря за охраната и отбраната на поверения му пост (обект). Часовият е неприкосновено лице. Неприкосновеността му се заключава във:

1. специалната защита на неговите права и лично достойнство, произтичащи от закона;
2. задължението на всички лица безпрекословно да изпълняват предупрежденията на часовия, определени от неговата служба;
3. предоставените му права да употреби оръжие в случаите, посочени в този устав;
4. подчинението му на строго определени лица — часовият се подчинява само на началника на караула, на помощник-началника на караула и на своя разводач, и може да бъде сменен или снет само от тях.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

И като кажат "бягат от войната", ама в Турция война, до колкото ми е известно-няма.
Със същата сила и аз мога да кажа че "бягам от войната" , озовавайки се на канадско-щатската граница...
Освен това, европа прави огромна грешка, че не взима на всички, които преминат през границите биометрични данни, че дори и ДНК проба.
Защото неминуемо в един момент ще се наложи да се сравняват проби от евентуално престъпление , а тези "емигранти" ще потънат в някое гето и до там.
Има и още нещо, относно глупостта на европейските лидери, абсолютен факт е че тези етноси, около не повече от 10% се социализират, останалите стават бандюги или обикновени търтеи. Точат социалните системи и правят бели.
От какъв зор, след като знаят че нищо не става от тези, напъват да ги приемат, да стават по-големи маси и гета, и все по неуправляеми.
Все едно да се даде призив да поканим ромите (циганите) и да ги социализираме...като е видно че това не се случва.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Същото е с границата. КПП-то е вратата, всеки трябва да мине оттам и да бъде поканен да влезе. Останалите объркани, които не влизат през вратата се натрисат на кучето - гранична полиция, която би трябвало да го върне обратно, откъдето е дошъл.

Съгласна?

Някъде да съм написала, че не трябва да има граница или, че свободно трябва да се пропускат всички преминаващи, най-вече бежанци? Нем!
По много тъп начин се преекспонират нещата и всички "бежанци"-имигранти изведнъж излиза, че са нарушители само щото са стигнали до нашата граница, а не дай си Боже да ги пуснат, те първо отиват в Банишора и то организирано по петима и чупят половин зъб на някой непознат ... и т.н. инсинуации, които по никакъв начин не предлагат варианти за решаване на някакъв проблем, а само се установява, че имало "Проблем". И вече от там се раздува пък колко трябва да ме е страх, да не ме изнасили някой бежанец, щото разбираш ли българин или друг малоумник на територията на страната легално не може, така ли? Тъпотии, които могат да дойдат на ума само на някакви миЖчици, които като са такива отворковци, да не оставят беззащитните си жени по тъмно, че не се знае от кой ъгъл може да им скочи някой имигрант, а и те самите естествено могат бодигард да си вземат. Накрая най добре пък ще е , без да забравяте предложението ми за Стената, но има все пак влезли вече "под прикритието" на бремените си жени и с оправданието, че бягали от войната. За това Вечерен час и военните да дават наряди! Точка!И тогава, ако не спите спокойни не знам кога...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Някъде да съм написала, че не трябва да има граница или, че свободно трябва да се пропускат всички преминаващи, най-вече бежанци? Нем!
По много тъп начин се преекспонират нещата и всички "бежанци"-имигранти изведнъж излиза, че са нарушители само щото са стигнали до нашата граница, а не дай си Боже да ги пуснат, те първо отиват в Банишора и то организирано по петима и чупят половин зъб на някой непознат ... и т.н. инсинуации, които по никакъв начин не предлагат варианти за решаване на някакъв проблем, а само се установява, че имало "Проблем". И вече от там се раздува пък колко трябва да ме е страх, да не ме изнасили някой бежанец, щото разбираш ли българин или друг малоумник на територията на страната легално не може, така ли? Тъпотии, които могат да дойдат на ума само на някакви миЖчици, които като са такива отворковци, да не оставят беззащитните си жени по тъмно, че не се знае от кой ъгъл може да им скочи някой имигрант, а и те самите естествено могат бодигард да си вземат. Накрая най добре пък ще е , без да забравяте предложението ми за Стената, но има все пак влезли вече "под прикритието" на бремените си жени и с оправданието, че бягали от войната. За това Вечерен час и военните да дават наряди! Точка!И тогава, ако не спите спокойни не знам кога...
Очевидно никога не сте били във Франция, Англия или Германия, ама в гетата, където се населяват именно такива хора.
То тея гета не са се пръкнали от нищото, ами са в следствие на именно такива хора, каквито в момента се опитват да преминат през държавите.
Не е нужно сам да си удариш пръста, за да разбереш последиците от това, понякога е добре да си направиш извода наблюдението върху друг, който си е праснал пръста, за да разбереш че е болезнено и има най-разнообразни последици.
Самият факт, че така наречени мигранти или бежанци не признават никакви граници и смятат че могат да преминават както им е угодно, говори и за бъдещото възприятие на законите, в която държава се установят.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Някъде да съм написала, че не трябва да има граница или, че свободно трябва да се пропускат всички преминаващи, най-вече бежанци? Нем!
По много тъп начин се преекспонират нещата и всички "бежанци"-имигранти изведнъж излиза, че са нарушители само щото са стигнали до нашата граница, а не дай си Боже да ги пуснат, те първо отиват в Банишора и то организирано по петима и чупят половин зъб на някой непознат ... и т.н. инсинуации, които по никакъв начин не предлагат варианти за решаване на някакъв проблем, а само се установява, че имало "Проблем". И вече от там се раздува пък колко трябва да ме е страх, да не ме изнасили някой бежанец, щото разбираш ли българин или друг малоумник на територията на страната легално не може, така ли? Тъпотии, които могат да дойдат на ума само на някакви миЖчици, които като са такива отворковци, да не оставят беззащитните си жени по тъмно, че не се знае от кой ъгъл може да им скочи някой имигрант, а и те самите естествено могат бодигард да си вземат. Накрая най добре пък ще е , без да забравяте предложението ми за Стената, но има все пак влезли вече "под прикритието" на бремените си жени и с оправданието, че бягали от войната. За това Вечерен час и военните да дават наряди! Точка!И тогава, ако не спите спокойни не знам кога...
Нарушители са, защото минават през зелената граница. Ако бяха минали през КПП, тогава нямаше да бъдат. В момента в държавата ни има хора, които никой не ги знае какви са - нямат документи, нямат история, ако извършат престъпление не могат да бъдат открити, защото няма информация за тях. Отделно пренасят болести, които не са характерни за нас или които тотално сме премахнали посредством имуниазциите. Утре ще мине някой покрай теб, ще ти кихне отгоре и ще те зарази с хепатит. Тогава ще те видя как ще философтваш. Пробем няма да има, ако тези хора въобще не биват допускани на наша територия. Имаме си достатъчно боклук, за да си внасяме такъв.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Един интересен анализ.
http://www.memoriabg.com/2015/10/20/2015-kovarniat-opit-za-prevzemane-na-evropa/

Това за милосърдието е много точно.
Другото, което също се чудя - възможно ли е да има наистина начин да въздействат на управляващите? :)

"Може би чрез внедрени свои агенти в ръководните органи на ЕС, може би чрез различни форми на дистанционни психически внушения и въздействия, може би осланяйки се на масовото повърхностно мислене, наивитет и предоверяване на официалните медии, а може би чрез комбинация от всичко това."
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не става въпрос за милосърдие, тайни агенти, дистанционни психически внушения и други подобни. Нещата са много по-прости. В Европа цари огромно лицемерие и десетилетия наред се повтарят едни и същи лъжи за толерантност, доброта и световен мир. След толкова дългогодишно повтаряне хората, които ги измислят започнаха да вярват на собствените си лъжи, но истината е, че богатството и благосъстоянието в Европа се дължи на убийства, кражби, окупации и колонизации на по-изостанали държави. Няма такова нещо като европейска толерантност и не е имало в историята. Това е самозаблуда, която не почива на никаква практика. Сега дойде сблъсъкът с реалността и се видя, че тъй наречените европейски ценности са утопия, която е неприложима в реалния живот.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не става въпрос за милосърдие, тайни агенти, дистанционни психически внушения и други подобни. Нещата са много по-прости. В Европа цари огромно лицемерие и десетилетия наред се повтарят едни и същи лъжи за толерантност, доброта и световен мир. След толкова дългогодишно повтаряне хората, които ги измислят започнаха да вярват на собствените си лъжи, но истината е, че богатството и благосъстоянието в Европа се дължи на убийства, кражби, окупации и колонизации на по-изостанали държави. Няма такова нещо като европейска толерантност и не е имало в историята. Това е самозаблуда, която не почива на никаква практика. Сега дойде сблъсъкът с реалността и се видя, че тъй наречените европейски ценности са утопия, която е неприложима в реалния живот.

Най-комичното в цялата ситуация е това, че точно тези нови "ценности", които европейците издигаха на пиедестал през последните десетилетия, като педерастия, толерастия, западната култура и т.н., са най-омразни на имигрантите, 99% от които са мюсюлмани. Може би това е единствения "+" от тези пришълци/емигранти/бежанци и там както ги наричат... Скоро може да се появят камикадзета на гейпрайдовете из Европа. :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не става въпрос за милосърдие, тайни агенти, дистанционни психически внушения и други подобни. Нещата са много по-прости. В Европа цари огромно лицемерие и десетилетия наред се повтарят едни и същи лъжи за толерантност, доброта и световен мир. След толкова дългогодишно повтаряне хората, които ги измислят започнаха да вярват на собствените си лъжи, но истината е, че богатството и благосъстоянието в Европа се дължи на убийства, кражби, окупации и колонизации на по-изостанали държави. Няма такова нещо като европейска толерантност и не е имало в историята. Това е самозаблуда, която не почива на никаква практика. Сега дойде сблъсъкът с реалността и се видя, че тъй наречените европейски ценности са утопия, която е неприложима в реалния живот.
Много точно казано. Истинските европейски ценности са сила и брутализъм. Едниствено когато Европа е била силна и брутална, тя е била водещ фактор в света. В момента баба Европа е с наакан памперс.
 

Горе