Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Като отидеш, прати снимки. Те само тебе чакат ;)

Не е нужно да ме чакат, аз просто ще отида и няма да преча на никого.
Снимки естествено, че ще пратя, но до тогава технологиите могат да са по-развити и с холограма да ти пожелавам "лека нощ" всяка вечер :-o
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нямам нищо против всеки да пише тук, стига да е по темата. Не виждам какво не ти е ясно.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нямам нищо против всеки да пише тук, стига да е по темата. Не виждам какво не ти е ясно.

Ми то е по темата, тя ще емигрира .. нелегално ... в европа..
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Никола Саркози (бивш президент на Франция и сегашен претендент) изнесе лекция пред студентите на МГИМО за отношенията между Русия и Франция в съвременната международна ситуация и изрази личната си симпатия към Русия, както и на партията си. След което го прие и Путин.

Интересно е, че във Франция подобни симпатии изразяват както републиканците, така и десните на Мари Льо Пен. Остава и социалистите на Оланд да я изпитат - явно катарските джамии в Париж и американската наглост са почнали сериозно да дразнят французите. Плюс борбата за предизборен рейтинг - все някой иска да хване все по-засилващите се русофилски настроения след французите, разгневени от антихристиянските изцепки на лидерите си както в етиката, така и в политиката. Както почнаха да правят през последните години и някои партии в България, btw.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чудесно и това по какъв начин е свръзано с нелегалната имиграция?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ми чуй лекцията, а ако не можеш, то приеми, че имиграцията е част от международната политика и "антихристиянските изцепки".

Аз дори не ти се подигравам за безмисления флуд с разсъжденията си кой трябва да пише и кой не, с който напълни темата, а в същото време се чудиш как да се заядеш с човек, който пише по темата конкретно.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Пропускам личните определения, постът ти е репортнат, няма да се занимавам да ти отговарям в тая насока и да влизам в спиралата на форумната ти агресия.

Срещата между Саркози и Путин не са за тази тема. Тук се обсъжда нелегалната имиграция, която разбира се е пряко и непряко свързана с международната политика. Хубаво е обаче да се коментират нещата, които са КОНКРЕТНО свързани с нашествието.

Ако Саркози беше изнесъл лекция в тая насока, което е съмнявам, то трябваше да напишеш какво точно е говорил, а не да ме пращаш да търся лекцията и да си я чета сам. Например,

"На лекцията бившият френски президент порица политиката на ЕС спрямо нелегалната имиграция, ала бала".

Ако искаш да поднесеш полезна информация свързана с темата, поднасяй. Но ти не искаш, защото си просто един трол.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Прекрасно. Надявам се и в бъдеще да не ми се мяркаш пред очите със заяждащи се реплики.

Досега отговарях прилично покрай вродения ми алтруизъм - вярвах, че ако на публиката като теб се обяснява нещо подробно, то лека-полека ще го разбере. Но комплексарщината ти стигна до такова ниво, че просто не ми остави друг избор освен да ръгам говедото с остена.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Пожалуйста, ти пишеш в тема, която съм пуснал аз. Ще ти се мяркам и се силно се надявам, че ако се държиш като мужик, ще играе форумната сопа. Колкото до обясняването, малко е шизофренично, вероятно породено от необятната ти душа. Сега пиши по темата, ако ще пишеш въобще ;)
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

И кат си пуснал такава тема да не си шеф-диригент на нелегалната имиграция?

Аре стига флудил и се разкарай от темата, докато не ти хрумне да пишеш по нея.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Вие продължавате ли? Що не си пишете на ЛС ми занимавате хората с глупостите?

По темата: Мигранти отказват да слязат от автобус в Швеция. Било студено и къщите не им харесвали.
http://www.theguardian.com/world/2015/oct/29/refugees-refusing-leave-bus-too-cold-sweden-removed

Тва толерантността е майка на наивността и баща на наглостта.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз писах по темата - проблемите на Франция и начините, по които търси да се спаси. Всичко след този пост е flood, породен от комплексите на redrum.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Както прочетох в един хубав коментар. " Колкото по-бързо Швеция рухне, толкова по-добре за цяла Европа. "
В момента приемат по 10 000 мигранти седмично, като цяло там се знае, че имат доста проблеми с мигрантите, но тъп народ - загубил чувството си за самосъхранение.
Евентуално надеждата за спасение на останалата част от Европа е наистина да има една жертва на тази глупост наречена мултикултурализъм. Тогава може и останалите народи да се противопоставят на съдбата си.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Както прочетох в един хубав коментар. " Колкото по-бързо Швеция рухне, толкова по-добре за цяла Европа. "
В момента приемат по 10 000 мигранти седмично, като цяло там се знае, че имат доста проблеми с мигрантите, но тъп народ - загубил чувството си за самосъхранение.
Евентуално надеждата за спасение на останалата част от Европа е наистина да има една жертва на тази глупост наречена мултикултурализъм. Тогава може и останалите народи да се противопоставят на съдбата си.

Само с една жертва не може да се размине. ЕС прекалено обвърза членките и доста време се бореше за размиване на националната им идентичност. Дори да развали Шенген (реформирането му е неизбежно), то пак ще има "зайци", които ще се подчиняват на общата имиграционна политика. Самоубийството на Швеция няма да реши проблема - тя е само процентна част от този проблем.

Освен политиката, има чисто морални (дори религиозни може да се каже) грешки, които доведоха до този проблем в самата ЕС. Европейците, колкото и да са млади сред световните цивилизации, винаги са имали ценности. Сега нямат.
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

И кат си пуснал такава тема да не си шеф-диригент на нелегалната имиграция?

Чебурашка не че нещо ама ти разлика между емиграция и имиграция правиш ли? Само да питам....
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чебурашка не че нещо ама ти разлика между емиграция и имиграция правиш ли? Само да питам....

Ей го и този горски свирач. Мислиш ли, че точно ти си способен да ми обясняваш тази разлика?

Но да приемем, че това не е флуд, а просто жажда за познания. Така че, ако някой досега не е обяснил това в тази тема, то ще ти го кажа.

За страните, които приемат имигранти, те са имигранти (влизащи). Но за страните, от които бягат тези емигранти, те са емигранти (излизащи).

Например, горски свирач, избягал от гората в кочината, е емигрант от гледна точка на гората, но е имигрант за кочината.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

В Швеция са зачестили случаите на палежи на центрове за бежанци.
Правителството е решило вече да не публикува адресите им.
 
От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ей го и този горски свирач. Мислиш ли, че точно ти си способен да ми обясняваш тази разлика?

Чебурашка почнал си със самогона много отрано. Тия мангали, за които пишем всуе тука са емигранти. Когато се заселят в Германия или недай си боже в Русия в твойто поселение то тогава ще бъдат имигранти. Отвори си речника Иванушка и се самообразовай, иначе си знаем че си дурачок барем не се излагай пред неосведомените.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Може да се спре имиграцията много лесно - идва правителство настроено против ЕС и америка и прави едни мрежи, слага полицаи и който премине - разстрел, че се излъжат първите дни някои, после като ги трепят на границата да видите как ще се откажат да преминават. Друг начин няма
 

Горе