Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

За първия не се класираш - бил е доста умен и голяма гад, а ти си доста по-тъпичък, но не толкова лош.

За вторите ставаш. Цитирам:
Ебавам те бе, водкамен. Но си толкова изпростял, че не можеш да схванеш иронията в мненията ми. Айде, отивай да спасаяш Российо.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не виждам смисъл да се карате, чак троловете не смеят да се включат, за да не прекъснат спора- нали това е целта, да се размива темата, която е по много сериозен и наболял въпрос. Страната не мрази българите, напротив, даже много му тежи, че сме така наведени и хванали се за палците, както ни тежи и на всички милеещи за България-поробвана, лъгана, мамена, разграбвана, грубо употребявана, но... някак си, оцеляла 2+ хилядолетия. Ще оцелеем пак. Жалко за изпуснатите капацитети, избягали в чужбина и за тези, които се предадоха и сложиха и продължават да слагат край на живота си! Всички сме достатъчно подразнени или изнервени от ситуацията в БГ и в цяла Еропа, и явно нервите на все повече хора започнаха да не издържат...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не виждам смисъл да се карате, чак троловете не смеят да се включат, за да не прекъснат спора- нали това е целта, да се размива темата, която е по много сериозен и наболял въпрос. Страната не мрази българите, напротив, даже много му тежи, че сме така наведени и хванали се за палците, както ни тежи и на всички милеещи за България-поробвана, лъгана, мамена, разграбвана, грубо употребявана, но... някак си, оцеляла 2+ хилядолетия. Ще оцелеем пак. Жалко за изпуснатите капацитети, избягали в чужбина и за тези, които се предадоха и сложиха и продължават да слагат край на живота си! Всички сме достатъчно подразнени или изнервени от ситуацията в БГ и в цяла Еропа, и явно нервите на все повече хора започнаха да не издържат...
Глупости тоя е брутален българофоб. Отърси се от симпатията си към руснаците и му разгледай мненията, да не ти вадя цитати. Тоя дори не е руснак, а гражданин на света, сиреч - мърльо.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ние сме вплетени от векове с германците - не сте вие хората, които да обсъждат тази връзка. Ние с тях сме "цивилизациите на сушата" в историческата, а не във временната геополитика - не вие. Ако сте се научили да ползвате Гугъл вече и сте решили да запълните пропуските в малките си сиви клетки - ползвайте.

Това, че групичка комплексирани бг-нацита е решила, че еманацията на Германия е дребният мустакат австрийски художник, не означава, че германците са такива. Нещо повече, обидно е на болшинството от тях е при подобни сравнения. Това са работливи, умни и дисциплинирани хора, те са днешният двигател на ЕС, демек - почти на половината Европа.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Глупости тоя е брутален българофоб. Отърси се от симпатията си към руснаците и му разгледай мненията, да не ти вадя цитати. Тоя дори не е руснак, а гражданин на света, сиреч - мърльо.

Мен не ме е обидил с нищо, доста мнения съм му чел. Обикновено фобията му е насочена към троловете,и то персонално, а не към българите като народ. Не съм гледал назад каква е била причината да започнете да се ръфате, но пак казвам, няма смисъл...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Имаше тв-предаване с немски бизнесмени, в кадъра на което попада руска баба (съпругът й бе починал в бой с германците през Великата Отечествена). Предаването - икономическо, стигат до оградата на градината й и молят за вода.

Бабата им носи вода: "Пейте, родимые". Германците учудени от това обръщение, водещият на предаването също. Питат бабата защо изпитва симпатия към тези германци.

- Та ние сме воювали срещу дядовците им, - отговаря бабата. - как де не ги уважавам?

Представяте ли си поне малко какво е за руския човек битката? Изпитваме уважение към всеки, когото сме побеждавали (или той ни е побеждавал) в честен бой. А вие тука се опитвате да ми опонирате с некви наци-лозунги... Кишка тонка.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Божкеееее страничка спирай го тоз самогон умоляю тебя! Мърльо, попрочети си малко историята откъде сте тръгнали и накъде отивате и кой е бил във важни исторически моменти до вас...пфу. Германците....ххахаххахахаахаха! Къде е славянската тор, къде сме ние? Дълга история.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Божкеееее страничка спирай го тоз самогон умоляю тебя! Мърльо, попрочети си малко историята откъде сте тръгнали и накъде отивате и кой е бил във важни исторически моменти до вас...пфу. Германците....ххахаххахахаахаха! Къде е славянската тор, къде сме ние? Дълга история.

"А ты, гусыня, молчи, когда дворяне разговаривают" (c).
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

"...Мол, вы не трогайте его,
Мол, кроме водки - ничего,
Проверенный, наш товарищ."

Така ли е товарищ? Ех крепостний...кой знае и ти от кое село си ама....аман!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Германците са ни естествени съюзници срещу цивилизациите на морето (англосаксите). Примери за тази вечна война в човешката история бол: Картаген - Рим, Спарта - Атина и т.н. Последните две световни войни са временни грешки. В първата ние се навираме до 70% по глупост след провокация, а преди втората Германия бе дотолкова притисната от репарации и морския свят, че бе принудена да ползва военната промишленост като основен драйвър на икономическия си ръст.

Всички напреднали нации ползват военкомата като основна сила за напредък на технологиите в медицината, космоса, химията, физиката и т.н. Основните спонсори на спечелилите нобелови премии е ВПК, обикновено. Въпросът е да насочваш прогреса, а не да муаш регреса у бъбреците.

Българите също са цивилизация на Сушата. Както нас и както германците. Имам предвид като общност, а не отделните чворове на три морета след пет ракии. Но "елитата българска" си е кочина, няма какво да се лъжем. Българско в нея трудно се открива. Та затова е и тази обърканост в предприемаческите мозъчета. Не могат да видят интереса - вкарани са в чужд модел. Ако погледнат като икономисти и финансисти, без да се отклоняват по временни геополитически завойчета, то ще прокопсат. Та китайците и досега не могат да преценят влиянието на Френската буржоазна революция - прекалено малко време е минало за хора, имащи над 5000 години държавност.

Бизнесът не е кой знае колко сложно нещо, ако правилно преценяваш факторите.
 
Последно редактирано:
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Мен не ме е обидил с нищо, доста мнения съм му чел. Обикновено фобията му е насочена към троловете,и то персонално, а не към българите като народ. Не съм гледал назад каква е била причината да започнете да се ръфате, но пак казвам, няма смисъл...

Владко, много добро включване/намеса! :clap: Пиша го без ирония.
Аз също мисля, че strana е рядко ерудиран събеседник, и може много да се научи от него. Комплексарчетата, които няма какво да му отговорят, и да се мерят с него, остават с възможността единствено да се заяждат и да го предизвикват по най-тъп и грозен начин.

Така или иначе темата беше за нещо съвсем друго.

Как се преекспонира проблем за бежанци и хора с миграционни проблеми в политически, и как покрай сухото гори и суровото. Ама това е, защото всяка сутрин се събуждаш на топло и нахранен, мислейки си, че всичко си постигнал сам в този живот и ти е наред, защото си Велик, а не е така. Това е някаква милост и утре не се знае от къде ще ти дойде "ритникът", за да си преразгледаш всички закостенели принципчета.
Липсата на съчувствие (човещина) и невежеството са най-големите бичове на съвремието.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Мен не ме е обидил с нищо, доста мнения съм му чел. Обикновено фобията му е насочена към троловете,и то персонално, а не към българите като народ. Не съм гледал назад каква е била причината да започнете да се ръфате, но пак казвам, няма смисъл...
Или си сляп, или не знам. Дори назад в тая тема:

Просто си идеален пример за съвременно българе: нагъл, некомпетентен и с неоправдано самочувствие.
Абе вие изобщо имате ли си представа на какво ниво на развитие се намирате, че се опитвате да се дървите?
Вие сте си уникални боклуци, не споря.

Ето няколко мнения на руския шизофреник живеещ в България и имащ английско гражданство. Имаше преди много брутални, които обаче админите изтриха. С една дума, тоя ни смята за пълни глупаци, а за себе си говори все едно е солташак на Лавров и Путин. "Ние направихме това", "ние направихме онова". И докато повечето от нас тук уважават Русия и руският народ, той грам не уважава нито България, нито нас. Ако сериозно не виждаш тези неща, русофилията ти е долша в повече.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Или си сляп, или не знам. Дори назад в тая тема:

Просто си идеален пример за съвременно българе: нагъл, некомпетентен и с неоправдано самочувствие.
Абе вие изобщо имате ли си представа на какво ниво на развитие се намирате, че се опитвате да се дървите?
Вие сте си уникални боклуци, не споря.

Със сигурност не го е казвал на мен, а на някой соросоидно ориентиран. :)
А вие явно си имате стара "вражда", защото се заяждате един-друг от началото на темата. Тъпото е, че проблема в заглавието на темата си стои и се задълбочава...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Със сигурност не го е казвал на мен, а на някой соросоидно ориентиран. :)
А вие явно си имате стара "вражда", защото се заяждате един-друг от началото на темата. Тъпото е, че проблема в заглавието на темата си стои и се задълбочава...
Повярвай ми, 'съвременното българе' е генерализиращ расистки израз. Но разбира се, когато той го използва, това не е расизъм. Нямам вражда с него, но когато обижда българския народ, няма как да не му отговоря. Имай предвид, че аз в голяма степен симпатизирам на Русия и политиката, която води в момента. Но няма как да си мълча когато дойде някакъв избягал от родината си шушляк и почне да ми обяснява какви били българите. Сещаш се, нали?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ти се заяде с него пръв. Започва да става като в детската градина. НАпиши колко см. ти е и да се свършва.
Иначе по темата нещо да има да ... допълниш?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ти се заяде с него пръв. Започва да става като в детската градина. НАпиши колко см. ти е и да се свършва.
Иначе по темата нещо да има да ... допълниш?
Що, искаш да го видиш ли? Темата съм я пуснал аз, като целта на ми е била да привлека руските тролове и да се заяждам с тях. Моля те, не се намесвай в мъжки спорове, знаеш приказката.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Eee, аз в тази тема очаквам да видя клипове, снимки или информация, която не се пуска по медиите. Вие си джафкате за съвсем други неща.
Гледах едно клипче на Уницеф.. да се просълзи човек. За секунди бях готов да взема у нас 15 годишна сирийка с бебето й и да ги защитя от лошотията в Сирия. После се сетих, че те искат в Германия и реших, че не съм конкурентен.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Eee, аз в тази тема очаквам да видя клипове, снимки или информация, която не се пуска по медиите. Вие си джафкате за съвсем други неща.
.
Това е целта на троловете, докато не се намеси иванушка, темата си беше ок.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Няма ли да изкоментирате новината:

Борисов в неделя по време на изборите е подписал в Брюксел, че ще тегли заеми от МВФ за да изгражда бежански лагери в България
Обаче медиите услужливо покриха това нещо в деня на изборите, а и след това. А ни занимават с някакъв си болен.

http://inews.bg/България/Градим-беж...-подписа-декларацията_l.a_c.327_i.484257.html
 

Горе