Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Никой не те спира да тренираш. Щом тренираш, то сам си създаваш ограниченията и няма да тепаш всичката цаца, дет ти е пред юмрука ей така, за нищо.

Но оръжието е с много по-поразяваща сила. Няма как да прецениш всички кой може да го ползва правилно, а кой не. Ще го вземеш ти, а ще го ползва синът ти, щото някое гадже му е вързало тенекия...
Дадох ти за пример убийството с нож отпреди няколко дни. Искаш ли да се въведе специален режим за кухненските ножове?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

duner21.jpg


Сега се сетих за това изказване.

[video=youtube;ohPSVJfQ9eg]https://www.youtube.com/watch?v=ohPSVJfQ9eg[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Щото говорите калашници оръжия на обществено място норми и закони се сетих за това видео:

[video=youtube;BKGZnB41_e4]https://www.youtube.com/watch?v=BKGZnB41_e4[/video]
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Дай решение на проблема. Казваш как съм разсъждавал, а как да разсъждавам? Или докато си играем на решения, хората ще измират?

И ето култова реплика от баба меркелица:

Меркел: Атаките в Париж изглежда са дело на терористи

Според мен са дело на бе...опа, "майки с деца", ама от ония, брадатите.


Израел и терористите. Русия и чеченските терористи. САЩ и Ал-кайда.

Почти всички се базира на опита на Израел. Обикновено има шефове, после надолу разни хора дето се занимават организацията. Има такива дето вербуват, такива дето обучават самоубиците и пр. и пр.

На Израел тактиката е била зъб за чене, око за две. След атентат обикновено идентифицират лидерите и ги ликвидират. Така организацията се разпада и престава да бъде заплаха. Американците направиха нещо подобно с Ал-кайда. А руснаците с чеченците.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ти да видиш:

16% of French Citizens Support ISIS, Poll Finds

Сега на Оланд, Саркози, Льопен семейство или ИД ще му/им скочи подкрепата?

Но важното е парижани да спят спокойно толкова строги закони за оръжията си имат то и затова 1/7 от франсета подкрепя ИД щото има кой да ги пази ...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Почна се еврейската тема...

Израелските служби са едни от най-добрите в света, спор няма. При самолетите и летищата те са най-добрите в света, дори.

Дотук - ОК. Но да се обяснява, че САЩ се борят с ИДИЛ на примера на Израел е потресаващо тъпа манипулация (опитът за манипулация е на математичката, а не на г-н Кедми, когото уважавам). САЩ създадоха ИДИЛ чрез неадекватната си политика в Ирак и чрез финансирането на умерени терористи и това е ясно на всеки жител на Йерусалим.

Интервю с Яков Кедми от днес (ползвайте Гугъл, за да да разберете коя от израелските служби е ръководил)

[video=youtube;OMc8BCT6JbE]https://www.youtube.com/watch?v=OMc8BCT6JbE[/video]
 
Последно редактирано:
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Израел и терористите. Русия и чеченските терористи. САЩ и Ал-кайда.

Почти всички се базира на опита на Израел. Обикновено има шефове, после надолу разни хора дето се занимават организацията. Има такива дето вербуват, такива дето обучават самоубиците и пр. и пр.

На Израел тактиката е била зъб за чене, око за две. След атентат обикновено идентифицират лидерите и ги ликвидират. Така организацията се разпада и престава да бъде заплаха. Американците направиха нещо подобно с Ал-кайда. А руснаците с чеченците.
Е да де, ама като предложим да следваме мерките на Израел, нещо се опъвате:

Я ми кажи, колко "бежанци" е приел Израел?

Това какво е:

israel-wall4.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

В Израел живеят доста араби.

Това са палестинци отиващи на работа в Израел и чакащи да минат през пропускавателния пункт - предполагам.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

В Израел живеят доста араби.

Това са палестинци отиващи на работа в Израел и чакащи да минат през пропускавателния пункт - предполагам.
Е да де, а защо на границата на Европа подобни мерки се смятат за варваство?

Не ми отговори, колко "бежанци" е приел Израел?

@Страна, запознат съм с темата, не заемам позицията на нито една от страните. Коментираме мерките, които израелтяните взимат, за да си опазят държавата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Разумна позиция, imho.

Но се шегувах с познанията на математичката (има си някакъв чар явно, така повечето мъже се впрягат на блондинки).

@Страна, запознат съм с темата, не заемам позицията на нито една от страните. Коментираме мерките, които израелтяните взимат, за да си опазят държавата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Israel

Arabs 1,688,600 20.7%


Ако се вярва на Уикото - цели 20% от населението на Израел са араби.

Ако питаш колко от последната вълна, която се излая в Европа - сигурно има данни, ама няма да се намерят лесно.


Съмнявам се въпросните атентати да са направени от бежанци. Май ще се окаже, че са "французи" (демек доста по-рано били бежанци, а не от последната вълна).
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Кюрдите днес са отрязали пътя за снабдяване на Рака и почти са го обградили. Очаква са да го обсадят напълно до няколко дни. Падне ли столицата на ИД, войната свършва, а който я превземе, ще се обяви за победител(там е и нефта). Ако започнат съхопътна операция след 3-дневния траур, ще излезе, че е "inside job". Много ми е интересно как ще се развият нещата. Жалко за невинните хорица, които загинаха! :(
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Israel

Arabs 1,688,600 20.7%


Ако се вярва на Уикото - цели 20% от населението на Израел са араби.

Ако питаш колко от последната вълна, която се излая в Европа - сигурно има данни, ама няма да се намерят лесно.


Съмнявам се въпросните атентати да са направени от бежанци. Май ще се окаже, че са "французи" (демек доста по-рано били бежанци, а не от последната вълна).



Поне единият със сигурност е брадата майка с дете.

Иначе, в Израел влизат само проверени хора, а не както у нас - без документи и през браздата. И въпреки това тези атентати, от кой бяха направени:

Israelis kill at least 4 Palestinians after reported knife attacks
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Lele v tva video kvo vikat samo "The reports suggest that Sweden will be a third world nation after xxxx(zabravih) year below Bulgaria and..."
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Lele v tva video kvo vikat samo "The reports suggest that Sweden will be a third world nation after xxxx(zabravih) year below Bulgaria and..."

Не знам ама аз минавам да сипвам вода за офиса през халите често и е страшно. Дано се появи някой луд да ги разстреля тия подчовеци в района. Дори циганите са по-симпатични и безобидни.
 

Горе