Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Който не го е гледал или го е забравил ето едно видео свързано с атенатите

Адът има едно име. Ноември.

Както се вижда видетото е качено на Oct 15, 2015. Изводите си ги правете сами, аз съм на мнение, че лидерите в ЕУ не са толкова глупави, че да не виждат ясно нещата което от своя страна означва, че всичко е целенасочено, с 2 думи те са пряко отговорни за този и последвалите атентати...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Факт, обаче вместо гнева на хората да бъде насочен към правителствата - беше умело обработен и обърнат към съчуствие, флагчета във фейсбук, сълзи и цветя...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Bussiness Insider твърди, че ИДИЛ са пуснали инструкции за предпазване от хакерите, в които ги нарича "идиоти".


'Idiots': ISIS responds to Anonymous threatening its 'biggest operation ever' against it


Анонимите преди няколко часа обявиха кибер война срещу тероризъм, има качено видео във ютуб.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Bussiness Insider твърди, че ИДИЛ са пуснали инструкции за предпазване от хакерите, в които ги нарича "идиоти".


'Idiots': ISIS responds to Anonymous threatening its 'biggest operation ever' against it
То в такъв смисъл, първо трябва да "хакнат" телевизиите, защото те дават рупор на всякакви организации за разпространение на всякакви послания.
Появява се някакъв с някаква "мисия" , казва някакви неща, според него верни и единствена истина, телевизиите го излъчват "безплатно" под предлог "вижте какви хора има по света и какви страшни неща говори господина", съответно думите на въпросният все някъде в нечия глава хващат корени и хич не им се налага на въпросният с посланието да плаща за реклами и обучения на последователи и после се чудят що така става, когато някой започне някакви действия заради некое послание.
Последно ония ден гледах подобна простотия, където по телевизията ония подканваше последователите да направят това и онова и накрая завърши дори с текст на арабски, и това го дават по национална българска медия, уж излъчват новини.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Франция официално поиска военна помощ.
Дали тази дата ще влезе в хрониките като началото на Третата Световна война?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не разбирам кво все го пробутвате това оръжие баш в тази тема. Срещу крадци - ОК, ама какво ще направите с дамските си пистолетчета срещу калашниците или бомбите на професионалисти, участвали вече в 2-3 войни, не мога да си представя.

Ама и вие сте професионалисти (военни, полицаи или ловци)? Чудесно, следователно вече имате разрешително за оръжие и умеете да го използвате по предназначение.

Все едно никога не сте карали Нова година в България. Аз съм празнувал и знам какво чудо е. Пийнали и разгорещени сульовци и пульовци пуцат у небето гаче са в Бейрут преди десетина години. И смятате, че ако всеки от тях си купи свободно оръжие в магазина, както си е купил и ракията, то сигурността на обикновения българин ще се повиши?
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не разбирам кво все го пробутвате това оръжие баш в тази тема. Срещу крадци - ОК, ама какво ще направите с дамските си пистолетчета срещу калашниците или бомбите на професионалисти, участвали вече в 2-3 войни, не мога да си представя.

Ама и вие сте професионалисти (военни, полицаи или ловци)? Чудесно, следователно вече имате разрешително за оръжие и умеете да го използвате по предназначение.

Все едно никога не сте карали Нова година в България. Аз съм празнувал и знам какво чудо е. Пийнали и разгорещени сульовци и пульовци пуцат у небето гаче са в Бейрут преди десетина години. И смятате, че ако всеки от тях си купи свободно оръжие в магазина, както си е купил и ракията, то сигурността на обикновения българин ще се повиши?

Две години калашника не ми е слизал от гърба. Изгърмял съм към сандъче и половина - 1/4 официално, другите на свободна практика в гората (крадяхме си патрони без проблеми).
Никога не съм имал желание да си вадя разрешително за оръжие - знам много добре, че ще гръмна някого, и въобще няма да е в краката.
Ако стане война, бих стрелял, най-вероятно като снайперист - защото там има доста други неща, освен пуцането. Пет години тренирах спортна стрелба - имах постижения за спортен разряд.
Макар че по-вероятно бих си останал при доматите - дори въшките и гъсениците не трепя. Има си птици и други животни за тях. Предпочитам някой друг да ми върши черната работа.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Две години калашника не ми е слизал от гърба. Изгърмял съм към сандъче и половина - 1/4 официално, другите на свободна практика в гората (крадяхме си патрони без проблеми).
Никога не съм имал желание да си вадя разрешително за оръжие - знам много добре, че ще гръмна някого, и въобще няма да е в краката.
Ако стане война, бих стрелял, най-вероятно като снайперист - защото там има доста други неща, освен пуцането. Пет години тренирах спортна стрелба - имах постижения за спортен разряд.
Макар че по-вероятно бих си останал при доматите - дори въшките и гъсениците не трепя. Има си птици и други животни за тях. Предпочитам някой друг да ми върши черната работа.

Леко шеговита прогноза покрай войната и оръжието.

Недоволните граждани почват да пуцат по лагерите на имигрантите и гласуват за партиите, които одобряват това. Партиите, които одобряват това, идват на власт и верни на предизборните си обещания, продължават да пуцат по емигрантите или ги настаняват в изолирани лагери, където да работят безплатно.

Окрилени от успеха, продължават с турците, циганите, евреите и останалата чуждородна гмеж. България за българите! Тълпата ги боготвори.

Продължават с левите партии, щото "всички леви са комунисти". Тълпата реве в опиянение. Като привършат с цоциалистите, почват с демократите (нищо не разбират и все плямпат за някакви свободи и права".). Разни "музикантчета и интелигенти" също само вдигат излишен шум - ненужни са и те.

Тълпата си съдира гърлата, но изведнъж забелязва, че вече не е толкова гласовита преди Оредяла е. Политиците и управниците носят униформи й гледат строго. Подкрепя ги световния анти интернационал. А си казал нещо - а в пандиза.

Тълпата се цепи на групички и почва да се изнизва в гората. А от небето се спускат руснаците.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Сигурно си прекалил с пиенето и си объркал пиратките с огнестрелно оръжие. Ние се учим от най-добрите държави - Израел и САЩ. Я кажи, какъв е контрола в Израел? Винаги като има някакъв атентат там нападателят го приключват скорострелно. Там как Сара ходи за кромид лук с пистолет в чантата ;)
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Леко шеговита прогноза покрай войната и оръжието.

Недоволните граждани почват да пуцат по лагерите на имигрантите и гласуват за партиите, които одобряват това. Партиите, които одобряват това, идват на власт и верни на предизборните си обещания, продължават да пуцат по емигрантите или ги настаняват в изолирани лагери, където да работят безплатно.

Окрилени от успеха, продължават с турците, циганите, евреите и останалата чуждородна гмеж. България за българите! Тълпата ги боготвори.

Продължават с левите партии, щото "всички леви са комунисти". Тълпата реве в опиянение. Като привършат с цоциалистите, почват с демократите (нищо не разбират и все плямпат за някакви свободи и права".). Разни "музикантчета и интелигенти" също само вдигат излишен шум - ненужни са и те.

Тълпата си съдира гърлата, но изведнъж забелязва, че вече не е толкова гласовита преди Оредяла е. Политиците и управниците носят униформи й гледат строго. Подкрепя ги световния анти интернационал. А си казал нещо - а в пандиза.

Тълпата се цепи на групички и почва да се изнизва в гората. А от небето се спускат руснаците.
Отновно българофобски пасквил, не можа да се стръпиш, нали? Начи ти може да обичаш Русия, а ние не можем да обичаме България? Да ти пусна ли клипче какво правят руснаците с нелегалните имигранти в Русия?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Карах новата година, за която разправям с полицаи, така се получи случайно. Но те поне разбираха от оръжие и пуцаха в Балкана. Докато обикновеният гражданин, купил си Колта заедно с бутилката, едва ли ще обърне внимание на посоката...

В Израел не съм карал Нова година, но там редът и дисиплината се осигуряват от два фактора: държавата и хората. Държавата бди за реда, а хората внимават. Когато дете намери портмоне на улицата, то не го взима и отваря да види колко шекела има вътре, а звъни веднага в полицията

Сигурно си прекалил с пиенето и си объркал пиратките с огнестрелно оръжие. Ние се учим от най-добрите държави - Израел и САЩ. Я кажи, какъв е контрола в Израел? Винаги като има някакъв атентат там нападателят го приключват скорострелно. Там как Сара ходи за кромид лук с пистолет в чантата ;)
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Спри се с глупостите си най-накрая. Поне в тази тема. Каква Русия видя пак?

Кво ще ми показваш за Русия? За нелегалните имигранти в Русия се грижи държавата - тя отговаря за реда. А че има нацита-идиоти като теб в Русия, това не означава, че това е Русия. Както и нацитата-идиоти в България не са България.

Отновно българофобски пасквил, не можа да се стръпиш, нали? Начи ти може да обичаш Русия, а ние не можем да обичаме България? Да ти пусна ли клипче какво правят руснаците с нелегалните имигранти в Русия?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не съм чел цялата тема и не знам дали не е пускано вече, но трябва да се гледа - https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
"Най-забавни" са немците с плакатите - Добре дошли. :cry:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ние се учим от най-добрите държави - Израел и САЩ. Я кажи, какъв е контрола в Израел? Винаги като има някакъв атентат там нападателят го приключват скорострелно. Там как Сара ходи за кромид лук с пистолет в чантата ;)
Никога не бих сложил янките при добрите. А пък спрямо Израел е дори смешно - там Сара прекарва отпуската си (и не само) в казармата и умее да борави с доста видове оръжие, доста често по рефлекс.
Само си представям наркоман в делириум, с пистолет в ръка, как си проси пари за следващата доза...
 
От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Спри се с глупостите си най-накрая. Поне в тази тема. Каква Русия видя пак?

А от небето се спускат руснаците.

Някой го гони шизофренията... Мдааа
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Леко шеговита прогноза покрай войната и оръжието.

Недоволните граждани почват да пуцат по лагерите на имигрантите и гласуват за партиите, които одобряват това. Партиите, които одобряват това, идват на власт и верни на предизборните си обещания, продължават да пуцат по емигрантите или ги настаняват в изолирани лагери, където да работят безплатно.

Късно е вече. От лагерите - ако ги запуцат, ще излязат бойци, ще се въоръжат с отнетото от гражданите оръжие, и ще развеят познатия черен байрак, пренесен като скъпоценна реликва през девет земи в десета. Но не в гората, а на жълтите павета.
...и ще дойде карят на демократичните партии и политици. Ще дойде ред на преден план да излязат химиците, защото едва ли ще се интересуват от софтуерни специалисти - маржа е малък. А петрола у нас го кара Лукойл, не извира.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Почнаха да изпълзяват тъпунгерите...

Специално за тъпунгерите.

Едва ли ще разберат, но все пак ще опитам.

Разберете, че проблемът в ЕС не са толкова имигрантите, колкото безумните действия на правителствата на тези страни. Които подпалиха Близкия Изток, а след това слушаха САЩ без да разбират, че САЩ имат съвсем различни интереси от европейските.

Политици като Меркел и Оланд поканиха милиони имигранти в ЕС и почнаха да нареждат на останалите къде да ги приютят. Без проверки, без план, без посока, без нищо. Европейските страни години наред създаваха гета, без да успеят да приобщят хората в тези гета. И не мюсулманите са враговете, а ислямистите - има огромна разлика. В Русия живеят над 20 милиона мюсулмани, но я вижте как живеят те и как живеят онез в гетата. Сравнете Грозни, столицата на Чечня, или новата джамия в Москва с трагичните бордеи на Париж, щом толкова се палите на руска тема.

Та държаваата трябва да спазва закона и да екстрадира мнелегалните имигранти, а не да ги нарича бежанци (има си точно определение кой е бежанец) и да слуша политици на други държави. А ролята на гражданите е да избират политиците си и да контролират как парите, взимани от тях под формата на данъци, да отиват за подобряване на тяхната сигурност. А не да разчита на агитки от фашизирани лумпени да купуват пушки в супермаркетите и да "всяват ред". Европа вече е виждала до какво води това.

А ЕС като цяло трябва да помогне в борбата с ИДИЛ, след това да спре да се меси в управата на страните от Близкия Изток, за да могат те самите да въдворят ред в собственото си общество. След като Русия започнаха бомбардировките над ИДИЛ около милион сирийци се завърнаха в Сирия от лагерите в Йордания и Ливан. Това трябва да е пътят и за ЕС. Бори се срещу терористите вместо управниците, които не си избирал ти и не е твоя работа да ги избираш. Нека ги избира собствения им народ. Ако има това суверенно право, то той ще живее в собствените си държави, а няма да скита немил-недраг по чужди.
 
Последно редактирано:
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не разбирам кво все го пробутвате това оръжие баш в тази тема. Срещу крадци - ОК, ама какво ще направите с дамските си пистолетчета срещу калашниците или бомбите на професионалисти, участвали вече в 2-3 войни, не мога да си представя.

Ама и вие сте професионалисти (военни, полицаи или ловци)? Чудесно, следователно вече имате разрешително за оръжие и умеете да го използвате по предназначение.

Все едно никога не сте карали Нова година в България. Аз съм празнувал и знам какво чудо е. Пийнали и разгорещени сульовци и пульовци пуцат у небето гаче са в Бейрут преди десетина години. И смятате, че ако всеки от тях си купи свободно оръжие в магазина, както си е купил и ракията, то сигурността на обикновения българин ще се повиши?

Щом си задаваш такъв въпрос значи има доста да поживееш, че да си отговориш ... щото сам каза няколко път че едва ли не Стейтъм ряпа да яде, та кво ще направиш в такава ситуация ще го играеш като Транспортет в 1 или като механикът. Хайде вдигни малко нивото си - оръжието изравнява възможностите. Ще влезеш ли в зала с калашници при положение, че 10% имат оръжие?

Все пак оръжието е свързано с определена доза култура към него - същото и като колата. Това, че има джигити не значи, че 99,9% от шофьорите са такива.

Все пак хората, които искат оръжие активно поемат отговорността за охраната си - и не разчитат на някой друг да им гарантира сигурността, жертвайки свободният си избор.

Но както казах вземи си вдигни малко нивото - не ти трябва оръжие след като срещу теб има хора с калашници, това сигурно трябва си на много менте водка ти го роди главата.

Пак за справката да си наясно професионалистите винаги ги е шубе от аматьорите щото са непредсказуеми - та сега пак си помислиш зала с хора от които 10% имат оръжия и се пита ще влязат ли тези с калашниците?

ПП Оръжието всява взаимен респект и изравнява силите - идеята на терористи и престъпници и всяква сган е да използваш силата си и да нападаш слабата жертва. Е "жертва" ако се окаже, че може направи нападателят жертва - става различно.

Щото пак Русия говорите същото е като ядреното оръжие - ако само 1 страна имаше ядрено оръжие, от отдавна щеше да има 3-та световна, но ядреното оръжие възпира страните от използването му.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Кви джигити, кви коли?

Абе вие в гората ли растете или вашите медии действително са толкова цензурирани, че не ви казват какво става по света?

ИДИЛ не са някакви маймуни с калашници. Това е прекрасно структурирана организация, ръководена от професионалисти и сериозно финансирана. Бойците й са от цял свят, а повечето са участвали в реални бойни действия вече в 2-3 войни (Афганистан, Сирия, Украйна). Психическата вербовка на джихадисти е сред най-добрите образци на съвременните спецслужби. В ЕС вече има инфилтрирани над 20000 професионални такива бойци.

А сред останалата гмеж са смъртници. Не могат да воюват, но могат да се самовзривяват.

Но не, ще излезат смелият blackout8 барабар с redrum и realmoney и веднага ще ги усмирят всичките накуп с ловните си карабини и "определената доза култура".
Все пак оръжието е свързано с определена доза култура към него - същото и като колата. Това, че има джигити не значи, че 99,9% от шофьорите са такива.
 

Горе