Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Кви джигити, кви коли?

Абе вие в гората ли растете или вашите медии действително са толкова цензурирани, че не ви казват какво става по света?

ИДИЛ не са някакви маймуни с калашници. Това е прекрасно структурирана организация, ръководена от професионалисти и сериозно финансирана. Бойците й са от цял свят, а повечето са участвали в реални бойни действия вече в 2-3 войни (Афганистан, Сирия, Украйна). Психическата вербовка на джихадисти е сред най-добрите образци на съвременните служби. В ЕС вече има инфилтрирани над 20000 професионални такива бойци.

А сред останалата гмеж са смъртници. Не могат да воюват, но могат да се самовзривяват.

Но не, ще излезат смелият blackout8 барабар с redrum и realmoney и веднага ще ги усмирят всичките накуп с ловните си карабини.

А ти какво предлагаш да чакаме великият Путин да ги бомбандира докато са окичили главата ти на кол?

Абе спри я тази водка! Дано да е от водката, щото имаш съждения на дете от детската градина - толкова тотално необразован си по тази тема, чак си мисля, че пишеш директно по опорни точки и без тях раждаш бисери, та давай по опорните манипулации величие Русия и българофобия. И двете вече ги засегна в темата не веднъж.
 
От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чети бе, чукча.

Написал съм вече какво трябва да се прави.

Твоята работа като гражданин е да избираш правителството си и да контролираш как то си върши работата, а не да ми се правиш на каубой.

А работата на твоето правителство е да защитава националните интереси на държавата и сигурността на гражданите си. На България и на българските граждани, а не на САЩ и не на американците. За това си има служби, войска и полиция.

Работата на тези служби е да сътрудничат с други служби в изработване на методите за международната война с тероризма и применението им на практика, а не на думи.

А ти какво предлагаш да чакаме великият Путин да ги бомбандира докато са окичили главата ти на кол?

Абе спри я тази водка! Дано да е от водката, щото имаш съждения на дете от детската градина.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Без опорни точки=бисери ...

Значи викаш силно и могъщо правителство да знам освен Министерство на Войната стил 1984 - друго какво трябва да има, че да защитава тотално всички граждани?

Щом не каза за водката, нещо да не си на квас директно?

Ти къде живееш нали точно заради несъстоятелността на държавата в тази монополизирана от нея дейност се търси самозащитата!

Ти сериозно ли си мислиш, че някъде има 100% сигурност и нищо на черно не може да намериш и респективно не можеш да нанасеш щети?

Значи от сутрин до вечер все говориш за величието на Путин и Русия - а по данни на убийства, тежки престъпления и нам си какво сте на 1-во място. След като виждаш тотална липса на ефективност от държавата си ми седнал да философстваш ...

Не ми подавай толкова лесни топки и не ми го раздавай чукча писател ала ватник, а си впрегни малко сивото вещество.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Поне не цапайте темата, нещастници.

Каквото съм "викал", съм го написал. Три пъти вече съм го повторил. Не мога да повтарям на бавноразвиващи се флудери по 5-10 пъти да четат, а не да спорят със собствените си фантазии. Дееба малоумните дърдорковци.

Без опорни точки ...

Значи викаш силно и могъщо правителство да знам освен Министерство на Войната стил 1984 - друго какво трябва да има, че да защитава тотално всички граждани?
.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чакай да те питам викаш - свалянето на самолета над Синай е един блестящ триумф на руските служби над терористите? Това, че имате в пъти повече тежки престъпления от, която и да я бяла страна е отново кулминацията на ефективността на вашата държавност ли?

Страната, сивото вещество атрофира от алкохола, а от менте алкохола направо се изпилява.

Когато изтъргуваш свободният си избор за защита срещу сигурността на държавата - губиш и свобода и сигурност.
 
Последно редактирано:
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не разбирам кво все го пробутвате това оръжие баш в тази тема. Срещу крадци - ОК, ама какво ще направите с дамските си пистолетчета срещу калашниците или бомбите на професионалисти, участвали вече в 2-3 войни, не мога да си представя.

Мухльо, нали си някъв дописник или тая новина си я изпуснал: http://big5.bg/svyat/narkobosove-grmnali-dvama-teroristi-v-parizh.html
Та го давам това като пример от ползата от оръжието! Па ти си лай там за правителства и закони бля бля бля бля....Другата помия излята по-горе няма смисъл да я коментирам
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Да бе, тая "новина" е малко изсмукана от нечие въображение...иначе е забавна де.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

/кор5.bg/svyat/narkobosove-grmnali-dvama-teroristi-v-parizh.html
Та го давам това като пример от ползата от оръжието! Па ти си лай там за правителства и закони бля бля бля бля....

Стига бе. :lol:
Това сценарий за нов уестърн ли е? :lol:

Я го дай от някой френски сайт, че не намирам.
Ако бе истина, досега света да бе гръмнал.

Горски, на колко години си?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Много ме кефи наш Страна какви ги блещи. Личните нападки ги оставям настрана, те са нещо типчно за троловете без аргументи.

Отделно, даваш акъл на ЕС, ма то в Русия да не е по-различно? Нелегалната имиграция от бившите републики на СССР е около 3-4 милиона - та затуй руските патриотични младежи ги понабийват, отвреме на време ;)

ФМС: в РФ нелегально работают 3 млн трудовых мигрантов, остальные 4 млн "халтурят" с налогами

ИДИЛ не са някакви маймуни с калашници. Това е прекрасно структурирана организация, ръководена от професионалисти и сериозно финансирана. Бойците й са от цял свят, а повечето са участвали в реални бойни действия вече в 2-3 войни (Афганистан, Сирия, Украйна). Психическата вербовка на джихадисти е сред най-добрите образци на съвременните спецслужби. В ЕС вече има инфилтрирани над 20000 професионални такива бойци.
Двама от тия глупаци са били на 15 и 17 години - много професионални бойци. Друг щели да го гепят, та се самовзрвивил и убил.....един човек :lol: Напротив, точно маймуни с калашници са.

А относно оръжието - свободните хора имат оръжие, робите - не. Тъй е от древността.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

redrum, с такава омраза го цапате този форум, все едно, че мой. Не е мой, просто чат-пат давам полезна информация, която повечето от вас няма откъде да узнаят или ще узнаят много по-късно.

Хайде, ти имаш много свестни и логични изказвания (когато не навлизаш в любимата си наци-тема), ама от най-често срещаните дърдорковци, дет лаят най-силно, не съм видял никаква полза.

Може би са някакви добри компютърни специалисти, възможно е - не разбирам много от софтуер и хардуер. Но в темите, за които пишат (новини, политика, икономика) са кръгли нули, казвам го като специалист.

А за "маймуните с калашници" погледни съседната тема. В която можеш да прочетеш, че Путин е казал на командващите ВКС в Сирия, да приемат самолетоносача "Шарл де Гол", който скоро ще доплава, като съюзник, нищо че е на членка на НАТО. Смяташ ли, че Русия и Франция биха задействали самолетоносачи и космическите сили срещу такива "маймуни"?

Не подценявайте ИДИЛ - това наистина е вече квази-държава като структура.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

redrum, с такава омраза го цапате този форум, все едно, че мой.
:lol: Не се и съмнявам, че твоите форуми разпръскват слово на омразата :rolleyes:

Но туй щат братя да видят
и кога, майко, пораснат,
като брата си ще станат -
силно да любят и мразят...

Няма омраза тука, има само любов. Спазваме завета на Ботьова. Все още не сме "свободния" свят, в който за пост във ФБ те арестуват :)
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Я го дай от някой френски сайт, че не намирам. Ако бе истина, досега света да бе гръмнал.

Извиневам се за дезинформацията! Верно може да е партенка ма поне е весела. И на Чебурашка се извиневам поне се усъмних в информационната му сила. Дърт съм.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Дойче веле отново се изцепи:
"Много от уликите срещу терористите от Париж водят към Белгия. Тази страна все повече се превръща в европейски резервоар за джихадизъм."
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Подготвян атентат в Хановер, мача на националите е отложен, а стадиона евакуиран. Си таковало таковата....
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Дойче веле отново се изцепи:
"Много от уликите срещу терористите от Париж водят към Белгия. Тази страна все повече се превръща в европейски резервоар за джихадизъм."

Точен коментар на Каролев:
Разкрити атентатори до този момент: трима французи, трима белгийци, един черногорец, един сириец и един египтянин, като паспортите на последните двама вероятно са фалшиви. Зад тези хора е логистичната мрежа на терористите, която със сигурност е съставена почти изцяло от европейски граждани. Не разбрах от сутрешните блокове за кого да затворим границите? За Белгия ли?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Каролев е слабоумен. От всичките тия, ни един не е европеец - сиреч бял. Всички са имигранти приети от Франция, Белгия или др. Грешката е още в допускането на мюсюлмани в държавите от ЕС - десетилетия назад. Мюсюлманите са нетолерантни, много от тях са мързеливи и склонни към радикализация. Говорим за джихадисткия тип ислям, който иска да възцарява световния халифат. Много европейски граждани се биха и бият за ИД и после се прибират у дома, много "сирийски" джихадисти се промъкват с "бежанската" вълна и проникват в държавите от ЕС - за тях трябва да се затворят границите, въпреки че вече е твърде късно - вероятно хиляди подобни са проникнали в Европа.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз гледам сега Господарите и покзват директно как каналджите ги товарят от центъра на София в бусове емигрантите и ми е интересно шибаната полиция какво прави по въпроса ? Интересно ми е защо никой не организира протест, защо народа не се надига. Лично аз съм бил на доста протести и сега няколко дни се чудя, защо всеки стачкува за 5 стотинки ток и 10 стотинки горива, но не им пука за живота. Една ограничена нация само чакаща някой да свърши работата........
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Каролев е слабоумен. От всичките тия, ни един не е европеец - сиреч бял. Всички са имигранти приети от Франция, Белгия или др. Грешката е още в допускането на мюсюлмани в държавите от ЕС - десетилетия назад. Мюсюлманите са нетолерантни, много от тях са мързеливи и склонни към радикализация. Говорим за джихадисткия тип ислям, който иска да възцарява световния халифат. Много европейски граждани се биха и бият за ИД и после се прибират у дома, много "сирийски" джихадисти се промъкват с "бежанската" вълна и проникват в държавите от ЕС - за тях трябва да се затворят границите, въпреки че вече е твърде късно - вероятно хиляди подобни са проникнали в Европа.

В случаят е прав - говорим за националности, а не че пра дядо му е имал булка коза и са се съвокоплявали из чукарите.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз гледам сега Господарите и покзват директно как каналджите ги товарят от центъра на София в бусове емигрантите и ми е интересно шибаната полиция какво прави по въпроса ? Интересно ми е защо никой не организира протест, защо народа не се надига. Лично аз съм бил на доста протести и сега няколко дни се чудя, защо всеки стачкува за 5 стотинки ток и 10 стотинки горива, но не им пука за живота. Една ограничена нация само чакаща някой да свърши работата........

То няма протест за право на самозащита и право на оръжие след последните случаи на насилие и смърт и безкрайните битови престъпления ти ми говориш за некви дето цъкат транзит ...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

То няма протест за право на самозащита и право на оръжие след последните случаи на насилие и смърт и безкрайните битови престъпления ти ми говориш за некви дето цъкат транзит ...

Това е мега малоумно, ултраси и псевдо родолюбци седат и реват по цял месец и организират протест, че няма пари за футбол, а че София се напълва със смрад седят и мълчат. Много такива ултраси познавам и тия дни храня наред, интересно ми е аз, ако организирам сега протестно събитие във фейса дали ще ми се обадят след няколко дни от близкото районно за расистки подбуди или някаква такава тъпотия. Защото често ми се налагаше последните месеци да движа от Ломско до Женския и знам какво е положението в чантето си влача нож с острие 30 санта, понеже се прибирам в 3 през нощта в улица където г-жа Лайндъкова не слага осветление въпреки постоянните писма до общината и да вървят хората над километър с фенерче от телефона.... Отивам с Шумен сядам на центъра на кафе и идва сервитьорката и ми блещи на турски, директно и казвам аз съм българин говори на български, а тя ми отговаря- извинявай, просто повечето в града са турци и затова ни е наложено....
 

Горе