Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

За всичко е виновна Русия
Едно време е избила хиляди интелектуалци като слага свой режим в България, а като се отказва от владения също прави хаос
Тези цигани навремето са построили панелки като са били в строителни войски, а сега се подават на парите от ислямска пропаганда
Руският отговор на победата на западната демокрация в студената война е това,,, хаос и безредици в руските анклави, създаване на напрежение вътре в Европа от бежанци и так дале
Руската стратегическа доктрина е ясна, ама и запада не предприема мерки, май повярва на успеха си,,, я не знаю
Айде стига глупости, моля те. Преди да търсиш вината в съветска Русия, потърси кой я направи такава. Тогава няма да си далеч от отговора и кой има полза от събитията, които коментираме в темата.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това мие по далечно, но виждам това, което се направи след съветите и как се разруши
Знам, че има сценарий от външни сили за революцията в Русия, но не мисля, че сценария им е стигал до толкова далеч,,, или се е променял, српрямо събитията от Чехия и Унгария
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това мие по далечно, но виждам това, което се направи след съветите и как се разруши
Знам, че има сценарий от външни сили за революцията в Русия, но не мисля, че сценария им е стигал до толкова далеч,,, или се е променял, српрямо събитията от Чехия и Унгария

А другите държави дето съветите ги нямаше доматите с колците ли нагъваха.

:lol: :lol: :lol:

Няколко примера - Източна/Западна Германия - един народ, еднакво работлив, с един и същ манталитет. Та едните правеха Трабанче и Варбург а другите Мерцедес, БВМ, Фолцваген, Порше, Ауди и пр. Та не знам съветите кво са направили.

Друг пример - Северна/Южна Корея - пак един народ разделен на две. Единия сега цъка Самсунг, LG, Hundai, етц. а другите дрънкат двете си ядрени ракети за да им пратят ООН-то малко ориз за папо, че иначе от глад че умрат.

:lol: :lol: :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

А другите държави дето съветите ги нямаше доматите с колците ли нагъваха.

:lol: :lol: :lol:

Няколко примера - Източна/Западна Германия - един народ, еднакво работлив, с един и същ манталитет. Та едните правеха Трабанче и Варбург а другите Мерцедес, БВМ, Фолцваген, Порше, Ауди и пр. Та не знам съветите кво са направили.

Друг пример - Северна/Южна Корея - пак един народ разделен на две. Единия сега цъка Самсунг, LG, Hundai, етц. а другите дрънкат двете си ядрени ракети за да им пратят ООН-то малко ориз за папо, че иначе от глад че умрат.

:lol: :lol: :lol:

Не съм го казал, но ти като математик може даго кажеш
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Имаше една новина из оня ден, че САЩ вече не били така привлекателни за мексиканците. Даже повече си тръгвали отколкото да идват.

Ще им намалят помощите или ще ги спрат и те самите ще почнат да се връщат. Е Норвегия ги засилвала на риболовни платформи да чистят риба. Ако откажеш работата и няма помощи. :lol: :lol: :lol:

От войните в бивша Югославия имаше 2 милиона разселени - верно повечето от едно село в съседното. Но къде половин милион се изсипа у Европата - верно повечето бели хора. :lol: :lol: :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Имаше една новина из оня ден, че САЩ вече не били така привлекателни за мексиканците. Даже повече си тръгвали отколкото да идват.

Ще им намалят помощите или ще ги спрат и те самите ще почнат да се връщат. Е Норвегия ги засилвала на риболовни платформи да чистят риба. Ако откажеш работата и няма помощи. :lol: :lol: :lol:

От войните в бивша Югославия имаше 2 милиона разселени - верно повечето от едно село в съседното. Но къде половин милион се изсипа у Европата - верно повечето бели хора. :lol: :lol: :lol:

Ей не четеш матиматик и не сфащаш
Къкто и дае, целта ми не е пропаганда и обучение, а за будните хора, които мислят и виждат, какво се случва
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Малко за сърбите, щото гледам че фитката е пуснала и трите си смайлита, а онай папуняк е с десетия си никнейм.

1. В центъра на Балканите се създаде ислямска държава. При това лузърите от САЩ и ЕС я пробутваха като структура и я признаха напук на всички международни закони.
2. Създадоха това чудо на Косово поле. Все едно да се основе турска джамахирия пред Мадарския конник.
3. БВП на Косово се формира основно от търговията с наркотици (преди имаше икони в православните манастири, които се изкупуваха на добри цени от западняците, но привършиха).
4. А на бас де предимно ще откриват организаторите на следващите атентати в ЕС?
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Малко за сърбите, щото гледам че фитката е пуснала и трите си смайлита.

1. В центъра на Балканите се създаде ислямска държава. При това лузърите от САЩ и ЕС я пробутваха като структура и я признаха напук на всички международни закони.
2. Създадоха това чудо на Косово поле. Все едно да се основе турска джамахирия пред Мадарския конник.
3. БВП на Косово се формира основно от търговията с наркотици (преди имаше икони в православните манастири, които се изкупуваха на добри цени от западняците, но привършиха).
Пропусна и няколкото американски бази, които се намират на тая територия-дом на балканските джихадисти.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нарочно не намесвам американците. Имащият очи ще види.

Мен ми е интересно това типично вутевско - ще се насерат само и само да е зле на съседа, нищо, че после им го начукват съразмерно.
Пропусна и няколкото американски бази, които се намират на тая територия-дом на балканските джихадисти.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Пропусна и няколкото американски бази, които се намират на тая територия-дом на балканските джихадисти.

Онзи ден ми попадна една статия за базите на САЩ- 235 броя има само в Германия и дори се подиграват, че е окупирана....

obama-germany-is-an-occupied-country.jpg
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Онзи ден ми попадна една статия за базите на САЩ- 235 броя има само в Германия и дори се подиграват, че е окупирана....

obama-germany-is-an-occupied-country.jpg
Нека не изместваме темата. Разбира се, в такова състояние (дефакто сегашната германска държава е окупирана и незаконна) Германия няма особен избор за политиката, която да води. Но все пак, да се съсредоточим върху темата :)
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Хакерите от Anonymous бяха изредили възможните терористични акции на ИДИЛ днес. Посочиха градовете Париж, Милано и Рим, а извън Европа - Атланта (Джорджия, САЩ) и цели в Ливан и Индонезия.

http://www.express.co.uk/news/world...targets-after-hacking-their-terrorist-network

Засега няма данни.
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нека не изместваме темата. Разбира се, в такова състояние (дефакто сегашната германска държава е окупирана и незаконна) Германия няма особен избор за политиката, която да води. Но все пак, да се съсредоточим върху темата :)

Да, окей, просто ми попадна като информация. Иначе по темата, снощи руската пролет пусна една статия със снимки на зверствата на идиловците, не 18+, ами 21+ бяха писали хората. И определено може да получи инфаркт от тях човек, затова се въздържах да не поствам линк. Тези уроди трябва да се унищожат, както и преките им създадели и спонсори, а косвените да бъдат наказани със законни санкции, подобни на незаконните срещу Куба, С.Корея, Иран и Русия.
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не е редно да се публикуват снимки и клипове с терористични зверства, защото така се изпълнява основната цел на тероризма, която е информационна. Ако никой не го отразява в големи подробности тероризмът става безсилен.
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тези уроди трябва да се унищожат, както и преките им създадели и спонсори, а косвените да бъдат наказани със законни санкции, подобни на незаконните срещу Куба, С.Корея, Иран и Русия.

Не съм съгласен за санкции - какво са виновни народите на страните, които създават и спонсорират ИДИЛ?

Политиците в държавите, които спонсорират тероризма, трябва да бъдат изправени пред международен съд за престъпления против човечеството. Нов Нюрнберг.

P.S. Към горното.

Наскоро по давност излязоха засекретените протоколи на Голямата тройка след Втората Световна.

Чърчил предложил да бъдат разстреляни 10000 военнопленни за начало - с цел да се покаже силата на неотвратимото възмездие.

Рузвелт го подкрепил.

Съветската делегация обаче се възпротивила. Нейната позиция била за съд.

BTW, след войната в СССР са били проведени десетки процеси, в които вината е била доказана и престъпниците получили заслуженото наказание. Но след съд.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не е редно да се публикуват снимки и клипове с терористични зверства, защото така се изпълнява основната цел на тероризма, която е информационна. Ако никой не го отразява в големи подробности тероризмът става безсилен.

Ами те 3-4 години не го отразяваха и Идил се разрасна, завземайки 80% от територията на Сирия. Сега бягат към Турция, където вместо с куршум, ги посрещат с хляб и сол, и ги лекуват. За мен проблема е в липсата на свобода на медиите, ако я нямаше пропагандата(и сестра и цензурата), нямаше да има нито Майдани, нито цветни революции, нито атентати. Ти представяш ли си, че 40+% от украинците си мислят, че армията им се е била и продължава да се бие с руската армия в Донбас, и не знаят за военната операция на руснаците в Сирия. Да не говорим, че Украйна прехвърля през Катар ракети(вкл.ПВО) и други оръжия за Идил. Това нормално ли е? Според мен не е. И пак ситигаме до закономерността, която започва да се наблюдава, че: ... не можеш да лъжеш целия народ през цялото време.
 
От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Рузвелт го подкрепил.

Съветската делегация обаче се възпротивила. Нейната позиция била за съд.

BTW, след войната в СССР са били проведени десетки процеси, в които вината е била доказана и престъпниците получили заслуженото наказание. Но след съд.
И тези неща ги знаеш от къде? Защото ми се струва, че без съд и присъда са избити мнооооого хора - само 20 000 полски офицери в Катин, нашите жертви тук ги оставям настрана. Да не говорим за масовите изнасилвания при окупацията на Германия от червената армия. Спести ни съветската пропаганда. Темата е за друго, нека не я разводняваме с исторически вметки, които пораждат спорове.
 
От: От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Пак се меташ на пангара.

Това, което ви се струва, е това, което ви се струва. Малко ли какво ви се струва... То затва сте там, дето сте - щото все нещо ви се струва.

Посочил съм източника си - разсекретени поради изминала давност архиви.

http://www.rg.ru/2015/11/20/rasstrel.html

И тези неща ги знаеш от къде? Защото ми се струва, че без съд и присъда са избити мнооооого хора - само 20 000 полски офицери в Катин, нашите жертви тук ги оставям настрана. Да не говорим за масовите изнасилвания при окупацията на Германия от червената армия. Спести ни съветската пропаганда. Темата е за друго, нека не я разводняваме с исторически вметки, които пораждат спорове.
 
От: От: От: От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Пак се меташ на пангара.

Това, което ви се струва, е това, което ви се струва. Малко ли какво ви се струва... То затва сте там, дето сте - щото все нещо ви се струва.

Посочил съм източника си - разсекретени поради изминала давност архиви.
Да, и точно тия архиви говориха как без съд и присъда са били избити 20 000 полски офицери.

Цитирам ти думите на Путин по случая и да приключваме с темата за болшевизма:

Тези престъпления не могат да имат никакви оправдания, в нашата страна е дадена ясна политическа, правова, нравствена оценка на злодеянията на тоталитарния режим и тази оценка не подлежи на никакви ревизии.

Руснаците, и поляците са били жертви на режим, който е убивал без оглед на потекло, раса и религия. Колкото и горчива да е истината, не е по силите ни да променим миналото. Руският народ, който е преминал през ужасите на гражданската война, насилствената колективизация, масовите репресии от 30-те години, може би по-добре от всеки друг разбира какво значи за много полски семейства Катин.

Тъй че, айде спести ни лекциите за човещината на болшевизма. Да не ти кажа за присъдите в "народния" съд, в България.

Отново тролиш. Просто спри ;)
 

Горе