Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

1. Откога съществува Украйна по твоите представи? Как ще уважиш държава, основана от Ленин?
2. Какво е намерено на тези руски територии (или може би притежаваш украински монети от 19-ти век) и как е свързано с теб, ако не си копал лично дупката?
3. Като ми пуснеш цитати - как гарантираш за източниците на тези цитати?

Успокой се, наспи се. И утре ще имаш възможност да се бориш с месопотамския комунизъм :)

Ти на какви наркотици си? Преди две мнения съм пуснал цитат с това, че най-старият такъв символ е намерен в Украйна. Сега ти пускам източник и ти казвам - цитатът е от тук.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Цитатът е от научна статия бе гений. Нещо е намерено до сегашен град в Украйна, какво значение има кога е основан града? Просто ти показвам, че простотията която написа е просто една плитка лъжа. Цивилизацията възниква тук, около Черно море. Айде отивай да пиеш водка. Аз съм спокоен, но ти не си достатъчно пиян и не можеш да ме разбереш.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Страна, време е пак да се покриеш за известно време
Всички знаем, че като се насереш от злоба и си взимаш почивка
Дано следващият път, като се появиш да си по адекватен
Айде разкарай се
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това за водката го бях чел и от друг тукашен писач :)

Та просто питам кой гларус е изсрал тази нововъзникнала цивилизация при положение, че укрите още не са я изкопали дори от дълбините на тази terra incognita?

P.S. Птеродактилите са били кът.

И не е ли редно да признаете на македонците приоритет над Луната, докато незабелязано от тях се кефите на Забриски пойнт?

Цитатът е от научна статия бе гений. Нещо е намерено до сегашен град в Украйна, какво значение има кога е основан града? Просто ти показвам, че простотията която написа е просто една плитка лъжа. Цивилизацията възниква тук, около Черно море. Айде отивай да пиеш водка. Аз съм спокоен, но ти не си достатъчно пиян и не можеш да ме разбереш.
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това за водката го бях чел и от друг тукашен писач :)

Та просто питам кой гларус е изсрал тази нововъзникнала цивилизация при положение, че укрите още не са я изкопали дори от дълбините на тази terra incognita?

P.S. Птеродактилите са били кът.

Уф, се едно чета дедо Вискяр
Имаме мултиакаунтинг, аси мислех, че само язе мога даси го позволя
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Това за водката го бях чел и от друг тукашен писач :)

Та просто питам кой гларус е изсрал тази нововъзникнала цивилизация при положение, че укрите още не са я изкопали дори от дълбините на тази terra incognita?

P.S. Птеродактилите са били кът.

И не е ли редно да признаете на македонците приоритет над Луната, докато незабелязано от тях се кефите на Забриски пойнт?
Типичен трол с интелектуален капацитет на първолак. Ти му пускаш научна статия, то ти пише глупости. Безсилието ти е потресаващо, до сега те имах за една идея по-интелигентен.
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Доколкото разбирам, аргументите с "научната статия" привършиха?

Оти се косиш тогава?

Сберете с фенобастъра, та си джурнете в името на цивилизацита. Ще сънувате Клавдий и двамата :)

P.S. Знаете ли с фено, че Клавдий е бил пич, а не такъв изрод, дето го правят у медиите?

Типичен трол с интелектуален капацитет на първолак. Ти му пускаш научна статия, то ти пише глупости. Безсилието ти е потресаващо, до сега те имах за една идея по-интелигентен.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ти не можеш да спориш и бягаш винаги по тъча
Като не искаш да спориш с мени, отговори както трябва на Редрум, ама без лирически отклонения
Слаб си, прост си и си неадекватен без любимата си руска преса, която те надъхва
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

... Нациту зачезна някъде, вероятно е откъртил...

Жалко, друг ден може и да не намеря време за ебавка.

Лека на читателите и остра мисъл на писателите.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

... Нациту зачезна някъде, вероятно е откъртил...

Жалко, друг ден може и да не намеря време за ебавка.

Лека на читателите и мисъл на писателите.

Айде лека и на теве
Пусни си метъл и развей знамето на СССР
Ти си тотално прост, ама винаги ме изненадваш с по големи простотии
Ти си направо велик, но винаги е подовре да не се обаждаш
Трай си и не показвай колко си прост
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Някой няма ли да даде на Страничката една бутилка одеколон :lol:

[video=youtube;-RVmZLiQm24]https://www.youtube.com/watch?v=-RVmZLiQm24[/video]

Страничка, пусни си го от 8:33 :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Видях я тази сутрин... толкова красива, както преди

Типичната либерастка сополива олигофрения - те убили жена му, а той пише писма и говори как нямало да получат неговата ненавист. Браво, истЕнски мъж на място.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Леле то снощи голяма трагедия било - странанта ново дъно удари, аз не знаех че толкова комплекси има този човек.

Абе Страна, ти такова нещо като научи статии чувал ли си?
Много ми хареса това с Украйна и Ленин, като забрави да пропуснеш протогониста на Русия е Киевска Рус, проекция на скандинавският народи. Хубава работа ама руска - горе долу става нещо като държавност в началото на 18 век. Това ли ти е комплекса, че сте ранна държава и по вашите земи само камънак и нищо другото няма, че отричат световно признати артефакти хиляди години преди Христа?

Случайно да си чувал за "Българският" Календар, който е признат за най-старият от Юнеско за най-точният и най-старият календар - 5к години преди Христа?

Знаем, че рашките нямате с какво толкова да допринесете от времето на оно, така че спри ги тези избивания на комплекси - чети обективни източници и проявявай мозъчна дейност, докато водката още не ти е навредила тотално.
Сега разбирам целият ти анти БГ хейт - просто си избиваш комплекси, мислейки се за един руски повелител и проводник на "правата вяра" ...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

8471425F.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Тази сутрин само двамата бизнес-полюционисти и Нациту (е как без него)...


Скучно.


Де е горският свирач с Арбайт махт фрай на задника?


Излизам да се поразтъпча. Га се върна - сите галфони да са строени на плаца със свастики в ръка и да пеят Лили Марлен. Лично ще проверя.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа


Как тебя завут,
свински бут на парашут :lol:

Добре си вършиш работата, троле. Успя да преебеш и тая тема.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

@Страна, смени си аватара, да се знае отдалеч

10906540_815822521812640_4660014695573774094_n.jpg


:lol:
 

Горе