На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Re: От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Скоро май ще е по-ефтино да правим омлет от шоколадови яйца :lol:
Чух един диалог на едни женици в метрото. Еднато вика на другата "вчера видях едно яйце за 1,30 лв.", и другата "ама да не е от тези шоколадовите". Истинска история. Като си сред хората виждаш сърказма в един много извратен вид. :)
 
От: Re: От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Чух един диалог на едни женици в метрото. Еднато вика на другата "вчера видях едно яйце за 1,30 лв.", и другата "ама да не е от тези шоколадовите". Истинска история. Като си сред хората виждаш сърказма в един много извратен вид. :)

хахаххах :lol: е ама и тази се е поувлекла малко яйце за 1.30 :D
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Аз ям пъдпъдъчи, много са готини и не са скъпи.
 
От: Re: От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Чух един диалог на едни женици в метрото. Еднато вика на другата "вчера видях едно яйце за 1,30 лв.", и другата "ама да не е от тези шоколадовите". Истинска история. Като си сред хората виждаш сърказма в един много извратен вид. :)

Да. Струва ми се подходящо да ви "споделя" една рецепта за яйца на очи. Моля, да се чете само от хора с развито англосаксонско чувство за хумор! :twisted:

За приготвянето на рецептата са нужни: Газов котлон, тиган и един мъж.
Процедура: хващате здраво "яйцата" на мъжа, чуквате ги едно в друго до образуването на искра. Искрата запалва котлона, а очите на мъжа падат в тигана. Гарнирайте с подправки на вкус. Готово.:D
Тънкости: Не ползвайте собствения си мъж.

Явно за любителите на закуски по английски тертип настъпват тежки времена, но като имаме предвид цената на яйцата в Лондон и ниско тарифните полети в тази посока, по-практично ще е да си направим една екскурзия да там, гарантирано и беконът в Англия е по-евтин, пък и ще бъдат предотвратени възможностите за злополуки със семейните цености, евентуално предизвикани от яйчения глад на отчаяните съпруги.
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Аз ям пъдпъдъчи, много са готини и не са скъпи.
И много по-здравословни. Не съдържат холестерол.
Отделно, че са ми по-вкусни, а в салата и красиво стоят.
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Аз ям пъдпъдъчи, много са готини и не са скъпи.
От щастливи пъдпъдъци? :lol:
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Аз обичам яйца.
Но като стана дума за ВеликДен, не ям агнешко. Но няма да обяснявам в подробности защо.

Всеки с вкусовете си.
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Аз обичам яйца.
Но като стана дума за ВеликДен, не ям агнешко. Но няма да обяснявам в подробности защо.

Всеки с вкусовете си.

На твоите години и аз обичах яйца и не ядях агнешко...

Ама с времето се помъдрява :)
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

На твоите години и аз обичах яйца и не ядях агнешко...

Ама с времето се помъдрява :)
Ще да има не повече от 2 години разлика м/у твоите и моите години.
За толкоз кратко не очаквам да помъдрея :) .
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Много се извинявам, че ви се набърквам в разговора (Ноке и Амоун) ама понеже казват, че възрастта е функция на мозъка и следователно въпрос на интерпретация, та любопитно ми е на колко сте години ( поне приблизително). Интересувам се, щото моя мъж наближава педесетака, пък и яйца яде и агнешко яде. Вчера по повод едно предаване по телевизията взе да ми обеснява, че и овцата била вкусна, та се чудя какви други странични ефекти ще даде с времето? :)
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Няма да си кажа възрастта щото така ще издам и на Амон годините.
Пък не е възпитано :-o .
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Абе за Амоуна някаква идея си бях направила, обаче сега като казваш, че ви е около 2 години разликата и малко ме накара да се размисля. Педвижданията ме бяха за около десет години разлика, даже 10+ :)
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Ще да има не повече от 2 години разлика м/у твоите и моите години.
За толкоз кратко не очаквам да помъдрея :) .

Баааа ти низнайш как та шибва акъла като цунами японска електроцентрала бре.
Рязко и подло, като професионален ритник под кръста.
Мен кат ма тресна бях у джакузито, без малко да се удавя, ама като се освестих, изгоних кифлата и взех да се оглеждам за ябълки, за да открия някой нов закон на физиката.

Ни ми са получи.. ама оттогава така мъдро гледам и на снимките си личи един такъв мъдър поглед, една интилигиентна физиономия...
и са оригвам на агнешко... :)
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Абе за Амоуна някаква идея си бях направила, обаче сега като казваш, че ви е около 2 години разликата и малко ме накара да се размисля. Педвижданията ме бяха за около десет години разлика, даже 10+ :)
На външен вид го докарвам там някъде - младея пу да не ми уроки.
Ако сега ме изкараш и на акъл на минус, съвсем ще се зарадвам... Или не. Трябва да си помисля :) .
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Акъл, хъм. То това е като една друга работа, дето или ти идва до една определена възраст или не ти идва изобщо. А вие като нещете да си кажете годините, аз как да преценя.:)
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Е ти обичаш да ползваш форумното къмюнити за статистическа извадка с цел сравнение с твоите близки (мъжъ ти), ама аз отказвам да участвам вече :) .
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

За приготвянето на рецептата са нужни: Газов котлон, тиган и един мъж.
Процедура: хващате здраво "яйцата" на мъжа, чуквате ги едно в друго до образуването на искра. Искрата запалва котлона, а очите на мъжа падат в тигана. Гарнирайте с подправки на вкус. Готово.:D

Преди години имаше едно предаване по бившето видинско радио Бъдин, което се казваше "Опа-опа". Темата на първото предаване беше "Как се приготвят яйца на очи" и някой каза подобно предложение: "Нагряваш тигана до червено, слагаш си яйцата, очите сами ти падат". Тогава казваха, че предаването се слушало и в София, и се замислих да не би да си го слушала случайно? Много ме кефеше :D


ама понеже казват, че възрастта е функция на мозъка

Демек колкото по-умен ставам, толкова повече одъртявам или обратно - колкото по-умен ставам, толкова по-млад? Да знам дали да тъпея :D


П.С. Ти да не си математичка или програмистка, че ползваш такива изразни средства? :D
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Е ти обичаш да ползваш форумното къмюнити за статистическа извадка с цел сравнение с твоите близки (мъжъ ти), ама аз отказвам да участвам вече :) .
Май си прав, то така взело да изглежда вече - сорри, нищо лично и нищо нарочно. Пустия ми характер - все да любопитствам, все дейт анализ да правя, а то тва не е хубаво занимание. :roll:
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

То това са си типично женски наклонности и на мене въобще не ми пречат.
Ама туй не значи че все няма да измъдря нещо умно да изкоментирам :rolleyes: .
 
От: На Велик Ден, ще се чукам с кюфтаци ( по - изгодно е )

Ма каква математичка, ех ако те чуеше мойта даскалка по математика от едно време, и тя ми викаше, че талант имам, ама аз не - изкуството ще спаси света, а не математиката. Чак след години разбрах, че то било едно и също - ама късно вече...:)
 

Горе