На вниманието на д-р Менгеле-Палестинец осъден за изнасилване чрез измама на еврейка

niks

New Member
Затвор за арабин, правил секс като евреин

Палестинец бе осъден на 18 месеца затвор за това, че израелка правила секс с него, след като я заблудил, че е евреин и е свободен мъж, разказва Ами Тийбел в АП.

Присъдата за "изнасилване чрез измама" предизвика обвинения в расизъм и въпроси дали съдът трябва да дълбае в този така наболял проблем.

Сабер Кашор, 30-годишен баща на две деца, казва, че през септември 2008 г. на улица в центъра на Ерусалим, където паркирал своя мотоциклет, тъжителката сама се приближила към него и той й се представил като "Дуду", общоприето прозвище за израелците и евреите.

В рамките на половин час, след като се запознали, те правили секс на стълбище на офис сграда в града.

Близо два месеца по-късно обаче, когато се разбрало, че всъщност не е евреин, той бил арестуван и обвинен от жената в изнасилване.

Миналата седмица арабинът бе осъден на затвор и глоба от 10 хил. шекела (2500 долара) за "изнасилване чрез измама" - престъпление, което може да бъде уникално за израелския правен кодекс.

.....

В интервю за Асошиейтед прес от дома си в Източен Ерусалим, който Израел окупира от Йордания през 1967 г., Кашор дори отрече да е казвал на жената, че е евреин. Еврейският прякор, който й казал, бил от детството му, а това е честа практика сред палестинците.

Кашор владее отлично иврит, без арабски акцент. "Казах, че името ми е Дуду, тя ме попита дали съм женен и аз отрекох".

Няма друга страна като Израел, която да има такъв закон. В Испания изнасилване чрез измама се води престъпление, само ако засегнатото лице е под 16 години.

-----------------------------

Внимавайте ако ходите до Хазария да не съгрешите с някоя местна крава преди да и признаете че не сте от нейното "господарско" стадо а сте ГОИ че може и да не напуснете жив окупираните територии.

Менгеле, менгеле на кого ни остави........:evil:
 
От: На вниманието на д-р Менгеле-Палестинец осъден за изнасилване чрез измама на евре

18 месеца само ?! Това е малко поне 18 ГОДИНИ ЗА ТОЗИ КОПЕЛДАК
 
От: От: На вниманието на д-р Менгеле-Палестинец осъден за изнасилване чрез измама на

18 месеца само ?! Това е малко поне 18 ГОДИНИ ЗА ТОЗИ КОПЕЛДАК

Чакай бе, що? :) Ти като отидеш в дискотеката и се приближи някоя пичка, все едно и казваш, че си имаш гадже и, че всъщност не си наистина боксьор :)
 
От: На вниманието на д-р Менгеле-Палестинец осъден за изнасилване чрез измама на евре

Менгеле, менгеле на кого ни остави........:evil:
niks, нямаш представа какво говориш ...
 
От: На вниманието на д-р Менгеле-Палестинец осъден за изнасилване чрез измама на евре

niks, нямаш представа какво говориш ...


има има...
 
От: От: На вниманието на д-р Менгеле-Палестинец осъден за изнасилване чрез измама на

Чакай бе, що? :) Ти като отидеш в дискотеката и се приближи някоя пичка, все едно и казваш, че си имаш гадже и, че всъщност не си наистина боксьор :)

Точно това е ,че тук такива закони няма...
Кво ме интересуват мен Палестинци талибани и секфи там измети
да се спасяват само да бягат далеч от тука :) Малко проблеми ли има в нашта държава , че да мислиме тея боклуци
 
От: На вниманието на д-р Менгеле-Палестинец осъден за изнасилване чрез измама на евре

Е тука някои като лъжат,че са педали само и само да изкарат някой лев,никой не им дава 18 м затвор.Булгаристан е свободия.
 
От: На вниманието на д-р Менгеле-Палестинец осъден за изнасилване чрез измама на евре

аааа значи така трябвало с еврейките? олеееееее! Никс мерси приятелю!

навремето, като по-млад, лъгах наляво и надясно че баща ми е шеф на ДЗУ Ст Загора (демек аз съм малкото леке с многото пари) - всички знаеха за завода, ама никой не знаеше за директора - тактиката беше супер успешна и мъстиите в Кючука (Филибето) напрау им скъсвах сочните дупета :)

но 1 еврейка така и не ми се върза, а като си спомня все ме бъзикаше че съм хитър кат евреин, а аз (БАЛЪК!!!) все отричах да съм такъв
 

Горе