На кого е bgimoti.info

copypaster

Active Member
Пича ако джитка тук наистина е по-добре в най-скоро време да се свърже с мен за да нема после оле-мале
 
Пича ако джитка тук наистина е по-добре в най-скоро време да се свърже с мен за да нема после оле-мале
Какво е станало? Нещо да помогнем. До там ли е стигнало, че да се пусна тема тук? Или?
 
От: На кого е bgimoti.info

Да, даже му звънях - не вдига. Да си види в сайта и най-накрая да започне да прави това което трябва - да администрира
Знам че е некой тук, та е по-добре да не си правиме мизерии
 
Re: От: На кого е bgimoti.info

Усещам , че тука ще има сеир :twisted: Дай повече инфо,че вече ме глозди отвътре

Хахах, винаги има драма, но ще е хубаво да минем и без нея - като нормални хора. Рядкост е, защото повечето сме характери, но не е невъзможно както съм казвал не веднъж. :)
 
От: На кого е bgimoti.info

Келемета сме то е ясно, ако не сме - няма се занимаваме с тия гни :) Ама трее си имаме уважение, щото мое некой да е по-терикатер, но в крайна сметка се пържим на едно огнище
 
От: На кого е bgimoti.info

Само не разбрах що скочихте така :) Да не е некав СПЕЦИАЛЕН тук ??? Още не знаете за кво иде реч и почнахте да го защитавате :D
 
Re: От: На кого е bgimoti.info

Само не разбрах що скочихте така :) Да не е некав СПЕЦИАЛЕН тук ??? Още не знаете за кво иде реч и почнахте да го защитавате :D
Аз пък не разбрах кой за какво е скочил. :) Никой тук не е специален. Или поне не знам да се е регнал ББ. :D
 

Горе