На колко години сте ?

Аз ако знаех дедовото, че някой ша са интересува от тия същества след толкоз време, щях не бивничка ами цял мамут да уловя и да го препарирам за поколенията. :D
 
Caballero, a през ерата на Тютан Камьон живял ли си? :D Имаш ли някаква снимка как MC Фараона язди минотавър или друг подобен динозавър? И защо динозаврите са починали? Орките ли са ги изяли или тутан камьоновците? :D Питам те тебе щото гледам че си мъдър :]
 
Мъдър чадо, мъдър. Много лета съм живял, много книги съм прочел, много игри съм изиграл, много филми съм изгледал, на много купони съм бил, много пиьенье съм изпил :D

Живял съм чадо, живял. Но тогаз немаше апарати за да снимам. Иначе ко да ти кажа за Тютанкамьончо... пияница. А с динозаврите така и не разбрах ко стана. Идин дьен просто ги нямаше. А за тез серсемини орките ни ща и да чуя повече. Добрие че и те идин дьен просто си тръгнаха. Иначе и тье големи пияници.


P.S. Усещам как вече ме зимате на къс пас. Не трябва да се подигравате със старите хора. На какво Ви учат в днешно време :)
 
Значимите постижения изискват зрялост

Ще ви приземя малко с един афоризъм: "Значимите неща изискват зрялост." Не знам кой го е казал, но до голяма степен си е точно така. Това е просто някакъв природен закон.

Има куп доказателства за това. Преди години ореваха орталъка с Петя Дубарова (лека и пръст)- страхотна поезия и пр. В наши дни никой не си спомня за нея, никой не я издава, никой не я чете. Така е винаги и навсякъде с едно малко изключение- така наречените вундеркинди. В тази категория спада например Моцарт. Такива личности са само едно изключение, което потвърждава правилото.

Но... Ние се намираме в една нова, неизвестна среда- Интернет. Не искам и не мога да бъда категоричен тук, в тази среда. Знам само едно- опитът е незаменим, но с енергичност и постоянство се постига много. А древните пък са казали: Labor omnia vincit, т. е. трудът всичко побеждава.

Не целя да ви разстройвам или плаша, напротив. Моята дъщеря опровергава до голяма степен казаното по- горе (аз непрекъснато съм я окуражавал и обучавал).
На 26 години тя вече беше главен мениджър човешки ресурси на Equest. Сега вече всички знаете що е туй Equest- най- големият инвестиционен холдинг в Европа, който купи не само сметоизвозването на София, ами всички молове, кина и пр. В момента те изкупуват целия Боровец от мутрите...

Да..., горе главата! Да напишем на нашето знаме любимия ми девиз: "Напред и нагоре!"
 
Колко станаха на 15 и аз сам на толкова :D
 
От: На колко години сте ?

Аз съм на 20 ( на 15 г мислех само как ще играя футбол по цял ден :) )
 
От: От: На колко години сте ?


да не си 10 годишен :)
недейте така .......имайте малко уважение ....... всяка възраст си е хубава ........
 

Горе