На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
От: На колко години сте.

Доста непълнолетни се занимават с правене на пари... Аз като бях млад се интересувах от електроника - запълвах времето си с проектиране и изработка на електронни устройства (повечето от които не работеха), четене на книги; по-късно започнах и да програмирам... неща, от които няма пряка печалба. От тогава не съм се променил много - занимавам се с печелене на пари, не защото ми е приятно - правя го за да имам възможност да не се занимавам с печелене на пари - т.е. да правя същите неща, които правех едно време - да си проектирам безполезните* (от гледна точка на пазарната икономика) електронни устройства, да си пиша свободни програми, да чета книги и т.н.

* Доказано е научно, че изработването на електронни устройства за собствено ползване е много скъпо занимание - по-евтино е да отидеш в магазина и да си купиш каквото ти трябва. Въпреки това много хора се занимават с подобни ирационални дейности, защото това им доставя удоволствие и/или с учебна цел.
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 22, но се чувствам на около 26 (в това човек да се чувства по-дърт не виждам проблем).

Иначе с web се занимавам от малко над 3 години, като по-сериозно от 2 години някъде. Моята логика е подобна на писалия преди мен, но не съвсем. Аз работя за кеф (не за пари), но диря пари, за да мога да си поддържам кефа. Не пригаждам работата си в web към пазара, а просто търся подходяща част от пазара, която е пригодена за работата ми.
 
От: На колко години сте.

Септември правя 15 .Чакам 20-те да станат милионерите с един повече :D
Не се притеснявайте от възраста :D
 
От: На колко години сте.

На 16 години съм :)
 
От: На колко години сте.

На 28 години съм ,но съм сравнително нов в този форум и много неща още не са ми напълно ясни
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 24, но ме обхваща чувството че до 26 трябва да сме милионери, вие как мислите?
Вече трябва да си на 26, че поста ти е от 2007 година.
А стана ли вече милионер ?:)
-------------------------------------------------------------------
Оп, ще пусна нова тема към всички за мечтите и очакванията от онлайн бизнеса, че се впечатлих от прочетените постове тук.
 
Мислиш ли че възможно една фирма занимаваща се сериозно с уеб в чужбина да донесе $1 милион на собствениците си ? А и защо като собственик на някаъв бизнес да не се научиш печелиш и като инвеститор в уеб и не само ??? ...

иначе по темата дали е станал ами засега все още не е ... 2007 бяха романтични времена преди голямото деиндексиране по бранд*.... онази програма до края и направи шестима от своите милионери в зелено и имаше списък с потенциални...

като добуташ до първата фирма почва да става по лесно и реално да искаш да си голям и дори и даден списък вече да го няма това неозначава че не може да си в следващия... :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: На колко години сте.

Да де, аз за романтичните времена намеквам.
Защото тогава /2006г / още си мислех, че като направя 3-4 сайта и ще се събудя милионер.
E вече емнайсет направих и още не съм.
Оказа се, че трябвало и да се работи.:)
При това май ежедневно.
 
От: На колко години сте.

Над 28г. пенсионери ли сме вече :clap: :)
 
Последно редактирано:
От: На колко години сте.

Искам да съм на 22 ... :oops::oops::oops:
 

Горе