На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
Blinky каза:
stiflar каза:
24 без 4 дни 8(
Евалата, бате още един стрелец имаме тук :) На срещата на предприемац-а ще го имам в предвид за почерпка. :)

Blinky малко те подведох, ама че съм тъп. Ще стана след 2 дни на 23, а не на 24 :) сори ама като мислиш за 1 нещо и прегряваш :lol: Това не значи, че не трябва да ме слагаш в категорията "леко застаряващи ползватели на предприемач .ком"
 
Аз съм на 18 от 2 седмици и ми се струва че малко съм закъснял с този бизнес :D Реших да се занимавам с продажбите може би 1-2 дена след като ги навърших 18-те, защото разбрах че от чичо Гугъл зелено не се прави лесно. Като ви слушам тука с тези амбициозни планове за по 1-2 години да натрупате крупни суми кой скромен 100 000 кой не 1 000 000, аз се чудя каква е действителността. Нещо в този сайт не се споделя колко изкарвате на седмица/месец, но ще се радвам ако ми кажете приблизителна сума като се има в предвид че мога да отделям доста време. Ако някои каже, евала му правя. Просто искам да се ориентирам колко е доходен този бизнес, защото моите приятели ми се смеят като има казвам какво ще продавам и честно казано леко взех да се разубеждавам че е възможно, както и да е аз малко се поувлякох ама карай.
 
Не мисля че някой ще напише колко изкарва, най малкото защото няма смисъл.Всичко зависи от теб - може и по 200 $ да изкарваш може и по 2000 $.Все пак отскоро се занимаваш с това..неможе да очакваш веднага да потекат парите.Толкова хора редовно посещаваме форума и пишем и мислиш ли че ако всичко беше измама някой щеше да се занимава.Не се разубеждавай ами си работи здраво, постоянно учи нови и нови неща и като почнат да текат парите ти ще се смееш на приятелите ти.
 
EzRoLiT каза:
Не мисля че някой ще напише колко изкарва, най малкото защото няма смисъл.Всичко зависи от теб - може и по 200 $ да изкарваш може и по 2000 $.Все пак отскоро се занимаваш с това..неможе да очакваш веднага да потекат парите.Толкова хора редовно посещаваме форума и пишем и мислиш ли че ако всичко беше измама някой щеше да се занимава.Не се разубеждавай ами си работи здраво, постоянно учи нови и нови неща и като почнат да текат парите ти ще се смееш на приятелите ти.

Тук е много прав, независи от годините, а от това в глвата ти :D

Пък и темата май беше за: на колко сте години? 8)

Кокото си по-млад толкова по-добре, имаш повече време да надминеш другите :)


Няма значение май пих много бира :)

Желая ви успехи
 
CrAzY-MaST прав си аз на 15 се знимавах с 3д макс (то и сега понякога) и какви ли не други работи но нямах представа от нет бизнес и че тои съществува, ама по добре късно от колкото никога :wink:
 
е ся ше ви докарам дядо и баба и в екип ше ви пикажат как се прави безнес :lol: :lol:
 

Горе