На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
От: На колко години сте.

Май като гледам сега да не излезе, че аз съм най-дъртичка тука и така да е пък какво :) мама рано ми е родила. Аз съм на 36 години.
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 24 и мисля като стана на 26 да е различно вече :)
 
От: На колко години сте.

В клуб "Шоколейд" там ходя да изпивам парите от продажби. :)
 
От: На колко години сте.

В клуб "Шоколейд" там ходя да изпивам парите от продажби. :)
Ми честит рожден ден тогава. Да си жив и здрав! Както викат У нашиО край да илядиш.. благодаря за поканата,ама скакалците няма на кой да ги оставя и жената ще ме бие, ако дойда сам :)
 
От: На колко години сте.

Мерси за пожеланията и за вниманието. :)
 
От: На колко години сте.

Благодаря. Намерих този сайт с помощта на леля си и съм очарована. Всичко е достъпно и прекрасно обяснено, хората са мили и дружелюбни. Надявам се всичко да бъде наред, защото още съм начинаеща в този тип занимания, но със сигурност знам, че ще се забавлявам.
 
От: На колко години сте.

Благодаря. Намерих този сайт с помощта на леля си и съм очарована. Всичко е достъпно и прекрасно обяснено, хората са мили и дружелюбни. Надявам се всичко да бъде наред, защото още съм начинаеща в този тип занимания, но със сигурност знам, че ще се забавлявам.
Здравей отново.

Би ли споменала малко повече за това как си научила за форума тук - Как открихте нашия форум?. Доста ме заинтригува с това, че леля ти ни е препоръчала. Може да кажеш как е станало на въпрос, а ако има някаква по-дълга история, няма да се разсърдя, ако я споделиш с нас. :) Мерси за което.

Определено тук ще намериш много добронамерени хора с доста голям опит в областта. Днес си нова, утре ти помагаш на потребителите. Тук нещата се случват в тази последователност. :)

Успехи и давай да почваме с правенето на пари онлайн. :)
 
От: На колко години сте.

На 33 години съм, но не мога да гласувам в тази анкета.
 
Последно редактирано:

Горе