На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
От: На колко години сте.

Изглежда и аз все още не мога да гласувам, но добавям едно 28+ ;) на 34 съм.

Честито, хубава възраст. Добре си ни дошъл и приятен престо тук с нас. :)

Ще може ли да споделиш също така как намери форума тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=136

Мерси предварително. След няколко дни и поста ще можеш да гласуваш свободно. Правим го заради спам защита. Сори, но е нещо като правило при повечето общества онлайн. ;)
 
От: На колко години сте.

Честито, хубава възраст. Добре си ни дошъл и приятен престо тук с нас. :)

Ще може ли да споделиш също така как намери форума тук: линк

Мерси предварително. След няколко дни и поста ще можеш да гласуваш свободно. Правим го заради спам защита. Сори, но е нещо като правило при повечето общества онлайн. ;)

А не знам как стана, но не мога да не се зарадвам на правото си на глас 8) много силно впечатление ми направи, че около 40% от хората в анкетата са до 21 години... хубаво е да знаеш, че младите и учащите се все пак се интересуват и от други неща освен от висене по кафетата :) евала
 
От: На колко години сте.

А не знам как стана, но не мога да не се зарадвам на правото си на глас 8) много силно впечатление ми направи, че около 40% от хората в анкетата са до 21 години... хубаво е да знаеш, че младите и учащите се все пак се интересуват и от други неща освен от висене по кафетата :) евала
Определено е така. Ако знаеше какви истории има тук. :) сещам се за една в момента, в която малко момче питаше как да съобщи на техните да си дадат картата, за да им я напълни с няколко комисионни от аф. програма. :) Направо някои са минали нивото, което се иска в началото, за да си успяват тук и то на тези години. :)
 
От: На колко години сте.

Определено е така. Ако знаеше какви истории има тук. :) сещам се за една в момента, в която малко момче питаше как да съобщи на техните да си дадат картата, за да им я напълни с няколко комисионни от аф. програма. :) Направо някои са минали нивото, което се иска в началото, за да си успяват тук и то на тези години. :)

Ами това са хората, които трябва да подкрепяме и насърчаваме да продължават да се развиват, защото наистина заслужават да постигнат нещо значимо :)
 
От: h

все още съм на 24 г.
 
От: На колко години сте.

на 29 години, през настоящата 2013 година ще навърша 30 години, .... ех как си минава времето, а още не съм направил 1 милион :p
 
От: На колко години сте.

Гласувах в анкетата, но тук с тези на книжка или без тях? :|
 
От: На колко години сте.

аз падам в категорията 25-27, но при гласуването обърках и посочих 28 ....уфффф
 

Горе