На някои хора трябва да се забрани да имат деца

От: Re: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Е що бре магистрали се строят и се залавят хора за пиар кампании това да не би да е малки? :)

Как може да говориш за магистрали и да не споменаваш метрото - засрами се начи. Ние имама уникално метро като завали дъжд и се превръща в плавателен канал, как може такова мега съоръжение да го пропускаш?

Леле, но веждите му са изскубани?!...

Явно новата мода да си голям бияч е с изскубани вежди и червило. :D Едно време какви биячи имаше ся това биячи ли са? Без маникюр не могат да отидат да ритат дядовци. :mrgreen:
 
От: От: Re: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Как може да говориш за магистрали и да не споменаваш метрото - засрами се начи. Ние имама уникално метро като завали дъжд и се превръща в плавателен канал, как може такова мега съоръжение да го пропускаш?

:roll:Искрено се извинявам за пропуска ми, просто при прекаленото много "направени" неща в България през последните години тотално изключих за феномена с метрото.:lol:

Явно новата мода да си голям бияч е с изскубани вежди и червило.

Феър плей: Така е честно!
 
От: От: От: Re: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

:roll:Искрено се извинявам за пропуска ми, просто при прекаленото много "направени" неща в България през последните години тотално изключих за феномена с метрото.:lol:

той като беше кмет - метрото
сега премиер - магистрали
а ако стане президент - какво? :lol:

може и да имат акъл, но Защо не го използват???
538644_377413375654071_1769616282_n.jpg


393856_402741366454605_334696017_n.jpg
 
От: От: От: От: Re: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

той като беше кмет - метрото
сега премиер - магистрали
а ако стане президент - какво? :lol:

538644_377413375654071_1769616282_n.jpg

Хахаха: You must spread some Reputation around before giving it to nortrant again. :D
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Ако стане президент ще го разобличат,че е бил АГЕНТ под името Бате Сашо или нещо такова.. :) или агент Кръстника..мяза малко кво :)
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Гурская, такива мрачни теми не са за твоята изискана личност. :)

Не се заяждай, Хари... Изисканата ми личност.. лесно се не плаши 8)
 

Горе