На някои хора трябва да се забрани да имат деца

От: Re: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Да, това се случва, защото органите на реда спят, отново. :)

Органите не спят просто са заети да ловят "хакерчета" дето се опитват да изкарат някой лев вместо да ритат старци по улиците.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Виновни са и многото хулигански филми, които гледат. Тия двамата са от агитката на лефски ! Знаят се. Кой , къде, какво. Сега им се канят и свои и чужди. Много яко се преебаха.

Ето ги и тук - вече са повече:

http://www.facebook.com/photo.php?v=458285250872567

А този на земята вика "Българин съм".
 
От: От: Re: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Органите не спят просто са заети да ловят "хакерчета" дето се опитват да изкарат някой лев вместо да ритат старци по улиците.

Най точно казано. Имаш +++ от мен въпреки това
You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Из фейсбук им пуснаха скайпове, адреси, телефони, ще става яко меле.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Чак сега успях да видя клипа, ама няма да казвам как ми скочи адреналина.
На тях мога да им обещая, че дето ги видя шамари ще има здрави, а на родителите им: НЕ СНАСЯЙТЕ ПОВЕЧЕ ОТПАДЪК В ОБЩЕСТВОТО!
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Жалко ,че няма да посмеят сега един хубав бой да му дръпнат полицаите заради медийте.
 
Както казваха в един филм "Това не са хора, това са свиниии в човешки дрехи". :D

Единият темеруд го хванаха, а другия е в чужбина. Ще му опънат килима като дойде. Сега ако са мъже на място от тези служби или там каквито се водят, ще ги разведат из затвора (някой брутален) и да се запознаят с потенциални сексуални партньори, ако така продължават. До колкото разбрах едното момче е имало вече срещи с органите на реда. А като ги гледам какви са изнежени, доста бой ще има заради тях в затвора. Поне ще имат протекции, така както мъж пази гаджето си. :)
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Чак сега успях да видя клипа, ама няма да казвам как ми скочи адреналина.
На тях мога да им обещая, че дето ги видя шамари ще има здрави, а на родителите им: НЕ СНАСЯЙТЕ ПОВЕЧЕ ОТПАДЪК В ОБЩЕСТВОТО!

Това са заблудени келеши със слаб интелект. Набиеш ли ги, само ще ги убедиш, че по-силният винаги печели. Впоследствие те ще продължат да бият по-слабите от тях. Няма да се засрамят от това, което са направили. Ще се засрамят, че са били слаби и са били бити.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Това са заблудени келеши със слаб интелект. Набиеш ли ги, само ще ги убедиш, че по-силният винаги печели. Впоследствие те ще продължат да бият по-слабите от тях. Няма да се засрамят от това, което са направили. Ще се засрамят, че са били слаби и са били бити.

Ами те за възпитание не стават вече братле прекрачи ли са прага. Другия вариант е в затвора да им дойде акъла, ама с малки.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

За съжаление повечето деца в днешно време започнаха да се делят на деца идиотчета,деца хулиганчета и на деца дилърчета.Поне такива са моите наблюдения.Къде са родителите,не виждат ли,че 13 годишният им син се прибира напушен и опушен като кумин от кюмюр и по-големите батковци от махалата го използват да продава стока и в замяна му бутат на него да дръпва,защото той няма 18 и няма да му направят нищо...Кофти е наистина,незнам дали е въпрос на възпитание,но определено възпитанието е откъдето трябва да се потърси първо грешката.Някои казват,че боят изгражда..съгласен съм за момчетата,ами момиченцата какво ги правим...аз имам момиченце и отсега и треперя да не стане като повечето "модерни" момичета дето гледат с кой да си "играят".
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Ами те за възпитание не стават вече братле прекрачи ли са прага. Другия вариант е в затвора да им дойде акъла, ама с малки.

Тежък общественополезен труд в лагер - това ще ги накара да мислят за последствията от глупави постъпки.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Тежък общественополезен труд в лагер - това ще ги накара да мислят за последствията от глупави постъпки.

Съгласен ама това няма как да се случи тук. за жалост. Ще им ударят по някой шамар в рпуто и ще си ги пуснат, а, ако някой е синче на голема клечка даже хич няма и да го пипнат. :(
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Ами те за възпитание не стават вече братле прекрачи ли са прага. Другия вариант е в затвора да им дойде акъла, ама с малки.

Никога не е късно :)
Въпроса е: по трудния или по лесния начин ще стане? :?

Иначе да, в България не се прави нищо - а има какво и може.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Иначе да, в България не се прави нищо - а има какво и може.

Е що бре магистрали се строят и се залавят хора за пиар кампании това да не би да е малки? :)
 
Последно редактирано:
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Гурская, такива мрачни теми не са за твоята изискана личност. :)
 

Горе