На съд за автомобилен номер. :)

От: На съд за автомобилен номер. :)

:mrgreen:
много малко е платил за този номер :shock:
аз си мислех, че е поне няколко хиляди...
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Друго си е да си селендур - турбо гъзар, с еднакви цифри на номера.
Сега нека даде още 1000 кинта за да го направи OB0000OP - или казано на нашенски "обор".
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Това за мен е комплексарщина с тези номера...Не бих си купил.
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Това за мен е комплексарщина с тези номера...Не бих си купил.
Това е защото нямаш нов модел мерцедес и няма нужда никой да те знае. Суетата идва с парите, а не с липсата им.
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Това е защото нямаш нов модел мерцедес и няма нужда никой да те знае. Суетата идва с парите, а не с липсата им.
Все си мисля, че дори и да имам мноооооого пари, не бих хвърлила 1000 лв за номер с четири еднакви цифри. Някак си изглежда тъпо.
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Тц, аз пък бих го направила и то не, защото държа да бъда забелязана, а ако номерът значи нещо за мен.
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Аз също никога няма да дам една камара пари за подобно нещо. Номера нито прави колата ти по-хубава, нито те прави по-добър шофьор!
Ех, днес никой не е склонен да даде това, което няма. :)
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Тц, аз пък бих го направила и то не, защото държа да бъда забелязана, а ако номерът значи нещо за мен.
Ако номерът означава нещо за теб, едва ли ще е с четири еднакви цифри - по-скоро дата, година или нещо подобно, но това си е мое лично мнение.
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

E, да естествено - не става въпрос за 4-ри еднакви цифри, но щом си го избираш сам, мисля, че цената си е пак 1000 лв. Мисълта ми беше, че бих ги дала стига да разполагам с тях.
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Ех, днес никой не е склонен да даде това, което няма. :)
Не че не мога да отделя 1000 лв, но бих ги дала за нещо смислено, а не за нещо, което едва ли не ще ме прави "гъзарка".
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Ех, днес никой не е склонен да даде това, което няма. :)

Ти пък с тая твоята работа като общ работник в банка ги имаш да ги дадеш за номер все едно .... И каква е идеята да ги дадеш за номер? Показваш колко си комплексиран и това е. Това, че е платил 1000лв. за номер трябва по скоро да се проверят дали тези пари са отчетени или са се загубили по веригата в нечии джоб. За 2000 лв. в момента се продават и номера с 8 цифри и без букви. Хакронена да си вземе един такъв номер да е по гъзар от другите с по 4 еднакви.
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Ти пък с тая твоята работа като общ работник в банка ги имаш да ги дадеш за номер все едно ....
В колко теми днес трябва да напиша, че не работя, като общ работник в банка, пикльо?

И каква е идеята да ги дадеш за номер? Показваш колко си комплексиран и това е. Това, че е платил 1000лв. за номер трябва по скоро да се проверят дали тези пари са отчетени или са се загубили по веригата в нечии джоб. За 2000 лв. в момента се продават и номера с 8 цифри и без букви. Хакронена да си вземе един такъв номер да е по гъзар от другите с по 4 еднакви.
Олигофрене татин, къде съм писал, ЧЕ ТРЯБВА да се закупи такъв номер?
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

Татин матин, за разлика от теб сам се оправям. Ходи си работи в банката като момче за всичко и не ма занимавай. И като събереш парички от заплатата да си купиш номер с 4 еднакви цифри да си го сложиш на колата (ако нямаш кола може да го сложиш на секцията или на служебната кола).
 
От: На съд за автомобилен номер. :)

тоя е много спрял с мерцедеса. тоя номер из нета се върти вече поне 5 години, сигурно откакто тоя кошник е бил топ лимузина - преди 7-8 години е бил баровски, сега е като голф тройка :D
 

Горе