На 22-ри Ноември на протест.

От: На 22-ри Ноември на протест.

Ама защо ми е да гледам в Англия как е?
Всяка страна трябва да си решава конкретно за себе си
На 5 ноември бях на протеста и на 22 ще протестирам
Когато има за какво да протестирам, ЩЕ ПРОТЕСТИРАМ
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Гражданско общество имаме тогава, когато не си мълчим за неправдите, а отстояваме своето.
Мога да протестирам и с майките, на които се канят да орежат майчинството от две години да стане на една година
Ще протестирам за всичко, с което не съм съгласен
Интернет е голяма сила, дори и всички медии да са купени, пак може да лъсне истината
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

И кой ще ти обърне внимание казваш ? Кой е тоя де ще те спаси ?

Ако не ти, кой ?
Подхода мисля не е правилен...
Но успех желая, ще следя развитието с интерес докато протестирам по по различен начин.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Ма ти още ли бе. :shock:

Мисля овцете си общуват на Бе (Беееее), а ти самият твърдиш упорито обратното - Не си от тях... що за парадокс ?!?
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

И кой ще ти обърне внимание казваш ? Кой е тоя де ще те спаси ?

Ако не ти, кой ?
Подхода мисля не е правилен...
Но успех желая, ще следя развитието с интерес докато протестирам по по различен начин.

Абе аз ти казвам, че ще протестирам, когато не съм съгласен с нещо, а ти кой щял да ме спаси
Пак проявяваш моневщина, демек си чешеш езика по ганьовски:)

Българина се спасява сам, поединично, когато някой друг го спаси, става роб на новия си освободител:twisted: и пак търси начин да се спасява
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

"Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните." Жан де ла Брюйер

Как се сасявам сам, нима не се опитвам да ти покажа че е правилен подхода ти - Тълпата е глупава, ако влезеш в нея не се различаваш!
Трудно се излиза от нея. Иди разправяш че нямаш сестра...

Окей - няма да се караме.
Докато ти протестираш на 22, мисля да чета.
Накрая на деня седни да ми кажеш какво се е случило, Аз ще ти кажа какво съм се научил да правя.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Аз предлагам да се включи въпрос за пушенето на публични места в референдума, за който така или иначе ще платим 30 милиона лева и ще се проведе през януари. Резултатът няма да има как да бъде оспорен и ще се приключи веднъж завинаги с тази история. Ето една анкета, която подсказва какъв би могъл да е вероятният развой на събитията на подобен референдум.

А иначе мнението си съм го писал и в други теми. Наистина е неприятно за хората в бизнеса със заведения, но повечето пушачи са ужасно нетолерантни и не им пука дали на съседната маса има малки деца, астматици или хора, които просто не искат да им дишат катранените пушеци. Ако всички, писали в темата сте от изключенията, това не променя фактът, че на почти всички останали не им пука за нищо, когато чувстват, че трябва да запалят една цигара. Личните ми впечатления от заведенията с новите аспирации са, че през зимата много рядко ги пускат, за да пестят пари от отопление и ако си с деца или пушекът не ти понася по здравословни причини просто оставаш залостен вкъщи чак до пролетта. Това е по-голямо нарушение на свободата от забраната за пушене, поне според мен.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

"Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните." Жан де ла Брюйер




Ей тоз цитат пък ни в клин ни в ръкав
Кво общо има с темата?
Почвам да си мисля, че си клонинг на Даласа:cry:
 
От: От: На 22-ри Ноември на протест.

Аз предлагам да се включи въпрос за пушенето на публични места в референдума, за който така или иначе ще платим 30 милиона лева и ще се проведе през януари. Резултатът няма да има как да бъде оспорен и ще се приключи веднъж завинаги с тази история. Ето една анкета, която подсказва какъв би могъл да е вероятният развой на събитията на подобен референдум.

А иначе мнението си съм го писал и в други теми. Наистина е неприятно за хората в бизнеса със заведения, но повечето пушачи са ужасно нетолерантни и не им пука дали на съседната маса има малки деца, астматици или хора, които просто не искат да им дишат катранените пушеци. Ако всички, писали в темата сте от изключенията, това не променя фактът, че на почти всички останали не им пука за нищо, когато чувстват, че трябва да запалят една цигара. Личните ми впечатления от заведенията с новите аспирации са, че през зимата много рядко ги пускат, за да пестят пари от отопление и ако си с деца или пушекът не ти понася по здравословни причини просто оставаш залостен вкъщи чак до пролетта. Това е по-голямо нарушение на свободата от забраната за пушене, поне според мен.

Тест, похвално е, че млад човек като теб мисли за здравето си и не пуши
Ще те попитам само, преди забраната, когато имаше зали за пушачи и непушачи, ти какъв грездей си дирил в залата за пушачи???
Аа, па и имаше заведения с ей такъв надпис заведение без цигарен дим
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Не, беше адресиран за теб както си си помислил преди да напишеш отговор, и сравнение... Зарязвай!

Никво пушене!
Ей сега се прибирам за десетина дни - ще псувам наред Таксиджии, кръчмари... Всички.
Пушач съм, но не искам да дишам чуждите пушеци. Скоро ги и спирам... ще се боря с порока си.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Мисля овцете си общуват на Бе (Беееее), а ти самият твърдиш упорито обратното - Не си от тях... що за парадокс ?!?

Аз не съм овца!!! Аз съм овен, и гордо мога да го заявя, едни от най-великите личности са от тази зодия! Не, че има значение в случая си спориш сам и се опитваш да победиш хората в това което дори и ти не си сигурен.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Аз не съм овца!!! Аз съм овен, и гордо мога да го заявя, едни от най-великите личности са от тази зодия! Не, че има значение в случая си спориш сам и се опитваш да победиш хората в това което дори и ти не си сигурен.

Да "бе", "едини" от най-великите, балабар Петко с мъжете тя.
Другата част от Великите са от другите 11 зодии, ама поне не са с вълна... (Айде малко разчупи, че се забихме, не се обиждай. Предлагам да се местим в другата тема - там е по приятлски обстановката)
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Пушач съм, но не искам да дишам чуждите пушеци. Скоро ги и спирам... ще се боря с порока си.

Ей сега разбрах защо в цялата тема си противоречиш и не мога да ти фана нишката на мисълта, па ти си искал да откажеш цигарите:twisted:
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Българина се спасява сам, поединично, когато някой друг го спаси, става роб на новия си освободител:twisted: и пак търси начин да се спасява

Поединично - не мисля. Точно това правят всички в момента, спасяват се поединично, я в Англия, я в Германия, в щатите и къде ли още не. Ако погледнете в историята, всички винаги си патят когато се разделят. Хората са социални същества, колкото по единни са - толкова по-силни. В България всеки се спасява сам, това правят и политиците - крадат за себе си, правят каквото на тях им е удобно. Та за какво да им пука за народа? Те не са част от него - те са "елита" който народа храни за ни казват колко сме добре.

За цигарите, споменах в предишния си пост и пак ще кажа - подходът не е най-подходящият, но като цяло вариантите са два - или забрана или повишение на цените. Най-мразех да отида в някое заведение и вътре да не се диша от дим. Щом се отнася за нещо вредно за околните, пушачите трябва да се съобразяват с нас, не ние с тях - извинявам се ако някой се чувства засегнат, не ми е това целта. Когато изляза с компания винаги отиваме някъде на открито, където се пуши, понеже някой от компанията "не му върви кафето без цигара" ...

Като гледам в анкетата, която показа Test, пушачите които са ЗА забраната са повече от тези против. На който не му харесва забраната да протестира - негово лично право е. И в крайна сметка - каквото реши мнозинството, нали така? "Демокрация" ;)
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Да "бе", "едини" от най-великите, балабар Петко с мъжете тя

Другия барабар путю с мъжете! Аде лягай спи вече, че направо лудна всичко от Лондон до тука!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Другия барабар путю с мъжете! Аде лягай спи вече, че направо лудна всичко от Лондон до тука!

Страшна работа това Българина ееееееей, някой даже се и мислят за такива... понякога.

dintronix : Споко, в заобикалящата ме среда нямам проблем от пушене по публични места, не знам каква нишка си хванал...
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Страшна работа това Българина ееееееей, някой даже се и мислят за такива... понякога.

dintronix : Споко, в заобикалящата ме среда нямам проблем от пушене по публични места, не знам каква нишка си хванал...

Спри се брееееееееееееееееее, вече не знам как да ти го кажа!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Страшна работа това Българина ееееееей, някой даже се и мислят за такива... понякога.

dintronix : Споко, в заобикалящата ме среда нямам проблем от пушене по публични места, не знам каква нишка си хванал...

Еми що си налагаш английския манталитет?
Ние може да сме гостоприемни, но като ни дойдеш на гости ще спазваш правилата на домакина, твоите правила не ги щем
 

Горе