На 22-ри Ноември на протест.

От: На 22-ри Ноември на протест.

Я кажи още нещо за тебе, че да им писна на хората тотално :lol:
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Я кажи още нещо за тебе, че да им писна на хората тотално :lol:

Ако кажа че НЕ си падам по мъже - ще те разстроя нали ?
Извинявай
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

А ако не ти провърви - внаги можеш да ми чукнеш едно Лично (Ти си добър търговец, знаеш що е любезност), ще ти уредя нещичко.
Ще ти плащам добре, а ако се и подупваш от време на време - Бонуси. Добро момче.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Емигрант без угризения
-------------------------------
посветено на Монев /новия Бай Ганьо/

С бохча на рамо в Англия
заминах оптимистичен
за сънародниците не ме е еня
и станах аз злобар циничен
България намразих силно
защото е далече
ингилиз станах, това е видно
българин не съм вече
но кой ми е виновен
че чужбината аз избрах
не намерих своите и себе си
лутах се, живота си пропилях

Автор: моя милост
:beer:cheers
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Споко мъжки, Теб не е*ават за слива. Пусни си ДжиПиЕс-а и се виж, в статиските и списъците на Шиндлер си.

Кои сте това "Нас", гадже ли си имаш от форума ?!? Или се вживяваш в ролята на някакъв Лидер драми ми смехурко. И милиони да имаш (желая ти го от сърце, барем си отвориш очите) къде живееш ми кажи, около кой и какво ?

Нямаш обективната настройка на живот - Никога няма да разбереш що е щастие - цял живот Хейт.


Хайде със здраве,
гледай верно да не ми пишеш - Не си падам по мъже, разбери го! (Станишче)
 
От: От: На 22-ри Ноември на протест.

Емигрант без угризения
-------------------------------
посветено на Монев /новия Бай Ганьо/

С бохча на рамо в Англия
заминах оптимистичен
за сънародниците не ме е еня
и станах аз злобар циничен
България намразих силно
защото е далече
ингилиз станах, това е видно
българин не съм вече
но кой ми е виновен
че чужбината аз избрах
не намерих своите и себе си
лутах се, живота си пропилях

Автор: моя милост
:beer:cheers

Страшен анализ - чакай, едва сега започва живота, как разбра как ще завърши :)

Оставаш с грешни впечатления за бай Ганчо :) Аз се излекувах - виж кво е писано по темата.
Ако повече успеете може и да се промени държавата, по начина по който си я карате - не става.
Бай Ганьо е един образ описващ цяла нация - Би било чест да се изпише книга за мен - но уви, засега шансове нямам.

Молете се един ден някой заблуден емигрант се върне да ви оправи. Някой който не е забравил корените си от умразата с която всеки ден го заливат кой ? Сънародниците му!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Спрете да слагате всички под общ знаменател! Българите били еди какви си, англичаните други. Аз като съм българин, не смятам че манталитета ми е като на всички. Всеки човек е уникален и не трябва да се причислява към определена група.

Между другото, когато някой отиде в чужбина, той не се променя. Обстоятелствата не променят хората. Простия си е прост, където и да отиде. Умният човек е умен, независимо къде живее.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Верно, че Бай Ганьо е обобщаващ образ на българина,
но това когато някой отиде в странство и почне хем да плюе България, хем да са тупа юнашки по гърдите, че видите ли "аз съм видял всичко и кат'са върна ми дайте един държавен пост и ша ва опрая" ми се струва баш по ганьовски :rolleyes:
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Спрете да слагате всички под общ знаменател! Българите били еди какви си, англичаните други. Аз като съм българин, не смятам че манталитета ми е като на всички. Всеки човек е уникален и не трябва да се причислява към определена група.

Между другото, когато някой отиде в чужбина, той не се променя. Обстоятелствата не променят хората. Простия си е прост, където и да отиде. Умният човек е умен, независимо къде живее.

Е то Монев слага всичко под един знаменател, а аз писах за него не за емигрантите въобще
Бе тя таз тема трябва да се преименува на "Кореспондента ни от Лондон"
:D
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Кой е слагал под общ знаменател? Май някои хора пропускат предишни мнения, и босички пишат...
Всичко започна от сравнение, даже преди мен имаше хора сравнили с други държави, постоянно се сравнява из темите с други държави...

mvmrik Кажи им го!
dintronix Не си глупав човек, но се водиш по глупави акъли.
IvanKarakov Декодинг не давам - сам определи. Пак ще ме погнат акулите.
(И без това каквото се каже не се приема - Българска черта е да се мрази ако друг каже че е по умен, види се че е успял, или ей така без причина)

dintronix: Пост не се дава, не се проси (поне според моите принципи) воюва се за него, хората го дават... сложно е.
И вярвай, отново те уверявам - доста по патриот съм и от тия партийните членове с пропаганда съсредоточена в Народното.
А не изпадай отново в грешни мисли, ако на 25 мисля за полика, или какво бих направил... наистина съм луд (надявам се да не обидя всички компетентни политици без пост които се навъртат из форума)

Българина може да създаде империя стига да забрави доста от качествата си и да види навън. Да спре да приказва на "масата", да се бие в гърдите какъв бил някога, какво можел и прочие - нищо не показва - Фактите и състоянието на икономика, и цяла нация говорят сами за себе си.

Истината е че се живее в миналото, и времето в БЪлгария тече бавно и сигурно. (съмнява ме да разберете, отново да кажа - Не е цел да обиждам!)

Дали има Българи от този век, по млади които биха разбрали Петър Дънов? (Ако и за тоа ме захванете - изчезвам от форума заклевам се!)


Поздрави
 
  • Like
Реакции: Test
От: На 22-ри Ноември на протест.

Ами случайно в България все още има хиляди дъновисти, които всяка година се събират на рилските езера и осират пейзажа. За Петър Дънов, какво има да го разбираме - сектант, отказал се от българското си име и от собствения си баща.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Но говорех за религията като цяло - а едно име и няколко думи.

Ванга може ли ?
Стига по дяволите Бойковизъм и братоубийства!!!

Запътили сме се към нищото!
Ето ви едно "облъчване" и от мен в картинки най-накрая.


Ако не можете да се видите в една от ролите... Коя бихте избрали???

10489_466613150048938_537540056_n.jpg
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Браво,едно голямо БРАВО на всички,които се включват в тази тема и изказват мнения.Това говори само едно и то е показателно:Младите хора в България са будни,интересуват ги теми като тази-за народа ни,за историята ни,за националността ни,за патриотизма ни,за гордостта ни.За съжаление има и 2ма, 3ма,които са против Българите и отказват да приемат реалността.Хора,такъв народ сме от векове,никой няма да се променя.Казвам ви едно-долни копелета сме,издръжливи и с вдигнати глави.Никой друг,ама абсолютно никой друг народ по света не може да издържи такова нещо,на което ние се печем в момента.Ама това е положението,зор е,тежко е,всеки се спасява както може и както знае.

На тези,които са в чужбина и хулят и сипят обиди по нас ще им кажа само едно:Страхливците бягат от България,а истинските хора остават,защото ценят родината си,ценят семействата си,ценят корените си и историята си.Горди сме,че сме българи,който каквото ще да мисли по целият свят.Може никой да не ни знае или да ни знаят само с лошо,но ние си се знаем тука какво представляваме.Не е достойно да избягаш от родината си за пари и да говориш отдалеко и да правиш преценки.Така правят страхливците и недостойните,тези,които нямат смелост да захванат нещата в свои ръце и да се оправят.Хора,българи,не всичко е пари.Има много по-големи неща - достойнство,дух,смелост.Не оронвайте авторитета си,не оронвайте достойнството си по тия други държави.Тях не ги е грижа за вас.Вие там сте поредните мишки търсещи мястото си под слънцето.Колкото и пари да ми дават,в която и да е държава аз няма да отида да живея там.Никога няма да се продам.Какво означават някакви пари под рухнало достойнство на един мъж,който е глава на семейство.Как ще погледне той семейството си,близките си,роднините си в очите.Джобовете може да са пълни,но сърцето ще е празно,празно до гроб.Авторитет се гради цял живот и рухва за един миг.
На какво ще научите децата си в Англия,в Америка или където и да е другаде?Какво ще им покажете вие като бащи и майки,като родители заедно?Нищо не ми идва на акъла,анталитетът и тертипът на живот са коренно различни от България.Човещината там липсва,умряла е много отдавна,а човек до човека опира.Не е ли по-добре децата ви да израстнат и обикнат България,да им я представите като родина,а не като държава.Да им покажете къде са се сражавали прадедите ви,откъде е тръгнало всичко,как българската култура се е запазила през всичките тези години робство?Няма ли да е по-добре да ги накарате да са горди,когато чуят родопската гайда,и да се просълзяват от гордост всеки път,когато я чуят,където и да са по света?Така става при мен,така са ме възпитали родителите ми,така ще възпитам и моите деца.Борбата тук е голяма,голяма е,но е борба човешка.Предпочитам да съм така,борейки се цял живот,но да знам,че съм себе си и съм на мяястото си,там където принадлежа-БЪЛГАРИЯ.Макар че моите родители почти винаги са били в стабилно финансово полежение,те са ме научили да копая,да ора ниви,да бера мамули.Научили са ме на труд,но не за пари,а на трудолюбие,на честност,на достойнство.Това не се купува хора,това не се купува!Този опит,тези неща,които показваме на децата си ги изграждат като личности,като Българи,като истински достойни Българи.Оставете държавата,правителства се сменят постоянно,така ще е и напред.Ние като народ трябва да се вземеме в ръце и да покажем,че заедно можем да променим нещата.Когато заради каузата на един Българин се вдигнат 1 000 000 Българи,тогава ще се променят нещата.Защото това,което се е случило на този човек може утре да с еслучи на всеки един от тези 1 000 000.
Вземете за пример шибаните гърци.Те не могат да ни стъпят по интелект и изобщо по нищо на нас Българите.Но са сплотени,действат заедно.Когато един човек е засегнат от държавата,те затварят магистрали,палят,бият и стачкуват със седмици.Знаят си своето и народа е на първо място там над всичко.

А нас българите ни газят,мачкат и се подиграват с нас по всякакъв начин.Това го правят хора ей такива,страхливци и комплексари,които цял живот са били никои някъде по света и сега се вживяват тук в нашата държава.
И ние продължаваме да се борим,със всички сили,защото сме истински и оставаме ТУК!
Искам да напомня едно стихотворение на тези от вас,които подкрепят моето мнение,а и на тези,които са забравили,че са българи.Стихотворението е на Никола Вапцаров:

"Борбата е безмилостно жестока,
Борбата както казват е епична
Аз Паднах,друг ще ме смени и толкоз
какво тук значи някаква си личност
Разстрел,и след разстрела червеи
това е толкова просто и логично,
но в бурята ще бъдем пак със тебе,народе мой,
защото се обичахме."

Бурята идва,тя вече е тук,а може би предстои още по-голяма,но ние я очакваме.Не сме страхливци.Тук сме и ще се изправим с вдигнати глави,каквото ще да става.
Страхливеца умира 1000 пъти,истинският и достоен човек умира веднъж!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Кой е слагал под общ знаменател? Май някои хора пропускат предишни мнения, и босички пишат...
Всичко започна от сравнение, даже преди мен имаше хора сравнили с други държави, постоянно се сравнява из темите с други държави...

mvmrik Кажи им го!
dintronix Не си глупав човек, но се водиш по глупави акъли.
IvanKarakov Декодинг не давам - сам определи. Пак ще ме погнат акулите.
(И без това каквото се каже не се приема - Българска черта е да се мрази ако друг каже че е по умен, види се че е успял, или ей така без причина)

dintronix: Пост не се дава, не се проси (поне според моите принципи) воюва се за него, хората го дават... сложно е.
И вярвай, отново те уверявам - доста по патриот съм и от тия партийните членове с пропаганда съсредоточена в Народното.
А не изпадай отново в грешни мисли, ако на 25 мисля за полика, или какво бих направил... наистина съм луд (надявам се да не обидя всички компетентни политици без пост които се навъртат из форума)

Българина може да създаде империя стига да забрави доста от качествата си и да види навън. Да спре да приказва на "масата", да се бие в гърдите какъв бил някога, какво можел и прочие - нищо не показва - Фактите и състоянието на икономика, и цяла нация говорят сами за себе си.

Истината е че се живее в миналото, и времето в БЪлгария тече бавно и сигурно. (съмнява ме да разберете, отново да кажа - Не е цел да обиждам!)

Дали има Българи от този век, по млади които биха разбрали Петър Дънов? (Ако и за тоа ме захванете - изчезвам от форума заклевам се!)


Поздрави

Еми то аз не знам колко пъти съм го казвал, че ни управляват същите олигарси от деветосептемврийската революция и че този мирен преход към демокрация е един фарс
Но да си имаме уважението, не съм съгласен, че трябва като някакви овце да приемаме всички директиви на ЕС
Темата е за закона, който забранява тютюнопушенето на обществени места и в заведенията в частност
Този закон се прие в България защото ЕС така казва
Да, ама ако имахме държавници, а не гъзолизци крадци и използвачи, този закон нямаше да се приеме
Давам пример с Швейцария, Австрия и Германия, където не е приет
Отделно ще кажа, че глобите за неспазване на закона, в България са най-солени, а сме най бедното дете на Европа
АМА НЕ Е САМО ТОЗИ ЗАКОН
Има много закони, за които трябва да се протестира
Какво да изреждам
Цената на газта в България е най-висока
Имаме най-скъпите лекарства
...
Тези изедници направо смучат кръвта на народа
И хич не ми хвали ЕС
Това пак е нещо изкуствено и утопично
И тази идея ще умре
Прилича ми на фабрика за клонинги, както беше СИВ
Всички европейски държави не можем да сме еднакви и да сме равноправни в един съюз
Кой мислиш, че печели най много от този съюз, ако не знаеш дати кажа, печелят най-богатите страни, а българите сме като опитни мишки и ни изпробват за всичко
Последната поправка в закона за касовите апарати, където накараха и вендинг /самопродаващите/ машини да имат касов апарат, какво мислиш че е? Един експеримент на български гръб, защото в Европата се мъчиха да вкарат такъв закон, но не успяха, сега ще кажат "има европейска страна с вендинг машини с връзка с НАП, да се приеме в цяла Европа
 
Последно редактирано:
От: На 22-ри Ноември на протест.

Иванов противоречиш си.
Казваш че за нищо на света не би излязъл от Родината си, а в следващия момент че всичко е възможно да рухне (човека като цяло).

...
Враг ли виждаш в моя ник ?
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Иванов противоречиш си.
Казваш че за нищо на света не би излязъл от Родината си, а в следващия момент че всичко е възможно да рухне (човека като цяло).

...
Враг ли виждаш в моя ник ?

Ма ти още ли бе. :shock:
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Иванов противоречиш си.
Казваш че за нищо на света не би излязъл от Родината си, а в следващия момент че всичко е възможно да рухне (човека като цяло).

...
Враг ли виждаш в моя ник ?

Не си ми враг,не те познавам,не ти мисля лошото.

С какво си противореча?Да,възможно е да рухна,аз или някой друг,и каво от това,какво изначава някаква си личност?
Прочети стихотворението и се опитай да вникнеш в смисъла му.
 
От: От: На 22-ри Ноември на протест.

Динтро, ама разбирам те бе човек!

По темата също - не може да си глупак щом правиш бизнес... Гледаш всичко как е и правиш нещо различно бягайки от удара на закона - така се протестира, не крещящи по улиците хора които няма кой да чуе...

Защо аджеба да правя "Аквариум" след като съм видял че навсякъде се забранява пушенето. А и си е ясно че като няма друго това ще е поредния нов във врата на дойната крава България.
Възирате... защо ? Казвам ви в Англия какво е - тук съм, това с Вендинг машините е от доста време така тук - но сега е голям шок явно в Родината (Не знам, не съм чел или гледал)

Човек трябва да попива и работи - не става с тоя акъл Балкански - да чакаш на политици, ПО ЗЛЕ ще става, по добре никога не е ставало.


Окей, Аз си знам - Акъл на никой не давам, събирам си за мен, мисля че не съм въобще умник все още.
Повече няма да си позвля да поучавам никой, по никакъв начин тук - не и Безплатно - когато се наложи да се плати заинформация е по ценна от безплатната - Факт
 

Горе