Недостиг на лекарства - антибиотици.

Едно, което е за гърло - Грануфорина.
Това е абсолютно ненужно да се използва при хора вече. Неслучайно се продава само във ветеринарни аптеки и с него мажат раните на едър рогат добитък. Има по-силни, с по-малко вредни ефекти и нецапащи мазила. Препоръчвам ти концентрирана вода за уста Glister. Може да се поръча онлайн. Много по-силно действие има от дъртия Гранофурин, изцяло на растителна основа е и не цапа. Говоря от опит, разбира се. За мазане в устата се цръква веднъж или два пъти на клечка за уши и с нея се маже проблемното място. Цената изглежда висока, но това е концентрат и едно шише може да се ползва няколко години.
 
Абе едно време нямаше ли едно лекарство Медофен или нещо подобно, пиеше се при някакви болки или температура.

Какво стана с него, още като бях малък го спряха по аптеките?
 
Амидофен се казва. Спряха го защото повишава риска от развитие на рак.
 
Амидофен се казва. Спряха го защото повишава риска от развитие на рак.
Тва като малък доста го пих май.

RIP
 
Това е абсолютно ненужно да се използва при хора вече. Неслучайно се продава само във ветеринарни аптеки и с него мажат раните на едър рогат добитък. Има по-силни, с по-малко вредни ефекти и нецапащи мазила. Препоръчвам ти концентрирана вода за уста Glister. Може да се поръча онлайн. Много по-силно действие има от дъртия Гранофурин, изцяло на растителна основа е и не цапа. Говоря от опит, разбира се. За мазане в устата се цръква веднъж или два пъти на клечка за уши и с нея се маже проблемното място. Цената изглежда висока, но това е концентрат и едно шише може да се ползва няколко години.
Да, но при мен за момента се води най-ефикасно за гърло. И реално е за малки деца. Нашата педиатърка знае, че го даваме за гърло и ни казва да продължаваме. За жалост това, което ми пишеш е супер, но много неприложимо при деца. Да, цапа, може да е остаряло, но е доста ефективно в нашия случай. Продължаваме да го ползваме.
 
Абе едно време нямаше ли едно лекарство Медофен или нещо подобно, пиеше се при някакви болки или температура.

Какво стана с него, още като бях малък го спряха по аптеките?
Амидофен, Аналгинхинин, Веридон качествени и евтини лекарства не отговарящи на новото нормално. "Увеличават риска" от загуба на пари
 
Да, но при мен за момента се води най-ефикасно за гърло. И реално е за малки деца. Нашата педиатърка знае, че го даваме за гърло и ни казва да продължаваме. За жалост това, което ми пишеш е супер, но много неприложимо при деца. Да, цапа, може да е остаряло, но е доста ефективно в нашия случай. Продължаваме да го ползваме.
Никакъв проблем няма да се прилага при деца. Моя роднина ме открехна за този концентрат, даже ме накара да пробвам нейния флакон. Бях скептичен, защото става въпрос за продукт от тези, които ги продават нахални дистрибутори и тях по подразбиране ги смятам за боклуци и подминавам отдалече. В случая обаче се оказа, че съм в голяма грешка и има силен ефект. Роднината ми маже дъщеря си, която е на 5 години и себе си, при нужда. Има приятен вкус, тъй че става за деца на всякаква възраст. Решавал съм с това мазило проблеми, които преди това смятах, че без антибиотик нямат оправия.
 

Горе