Нека бъде лято...

webstil

Well-Known Member
Какво ще правят през лятото българските онлайн предприемачи,ако не е тайна?:p:D
 
От: Нека бъде лято...

Дали съм предприемач или не, не знам, но ще си печа дупето и в БГ и в чужбина, обмислям другия месец да ходя до слънчев бряг или созопол, Санта марина, до созопол е един кът в който адски добре си почивам.
 
От: Нека бъде лято...

Ще се бачка, няма как треат ми кинти. Може някой път за уикенда да идем с наште някъде в планината, ама не ми се занимава с дълги почивки и морета.
 
От: Нека бъде лято...

Вече даже бачкам в Слънчев бряг, но днес се върнах, за да се подпиша на дипломата си. Сменил съм 3 автобуса, за да стигна на време и то само за 1 подпис...
 
От: Нека бъде лято...

Ще се бачка, няма как треат ми кинти. Може някой път за уикенда да идем с наште някъде в планината, ама не ми се занимава с дълги почивки и морета.

А така ми харесваш. Аз също ще работя, усилено при това. Ще си почивам може би зимата, или да мръдна до някоя точка на Бг само за уикенда, за да си поема дъх. Но като цяло концепцията при мен е да се работи на пълни обороти. ;)

Казвайте Вие какво ще правите и нека бъде лято, както е казано в темата. :)
 
От: Нека бъде лято...

Ще работя за най-добрата фирма за уеб дизайн в България :) и.. ще ходя на море и на планина в България :)
 
От: Нека бъде лято...

آАбе да ти кажа и аз не знам много какво точно ще правя, ще блогна на първия работен ден :)
 
От: Нека бъде лято...

Аз даже съм си обещал (и го заявявям пред всички във форума) днес да работя на макс - да стана по-рано, да свърша повече работа по блогчето си и за награда довечера да ида с френдовете и да си отпразнувам рождения ден. Днес ставам на 18 - готина възраст все пак и искам просто така да си натисна задника, да свърша работа, да постигна резулатати и докато си пия бирата с компанията, да си кажа, че наистина съм имал един ползотворен ден.

Въпреки че за много хора такъв ден е за отдаване на мързел, аз просто искам да свърша ползотворна работа и това да е нещо като стимул в живота ми. А после, че ще редя бирите се подразбира :)

Поздрави на всички пичове тук от мен, имате по една бира :p
 
От: Нека бъде лято...

delta_force
Честит 18 -ти рожден ден!
Жив и здрав да си и весел купон с пичовете :cool:

И на мен това лято ми се очертава по вече работа от колкото забавления .:(
 
От: Нека бъде лято...

delta_force честито на патерици ;] жив и здрав и много онлайн кинти, които течат по истински сметки и се вливат в твоите джобове :Р

Аз другия понеделник заминавам за морето, там 10тина дена ще си печа дупЕто и после се връщам и започва работата :) Онлайн бизнеса ще върви на самотек през лятото, пък ще го ressurect-вам есента ;] И общо взето това ще е моето лято - бачкацио на максимални обороти :) Дано да има работа, че тая криза си е ебала мамата и хората не правят ремонти :(

btw adi кой те развали тебе? Каква е тая работа - "по вече" .. Нема такова нещоооооо !!! Пише се "повече" !! А суперлатива е 'най-вече' ! Туйто!
 
Re: От: Нека бъде лято...

Аз даже съм си обещал (и го заявявям пред всички във форума) днес да работя на макс - да стана по-рано, да свърша повече работа по блогчето си и за награда довечера да ида с френдовете и да си отпразнувам рождения ден. Днес ставам на 18 - готина възраст все пак и искам просто така да си натисна задника, да свърша работа, да постигна резулатати и докато си пия бирата с компанията, да си кажа, че наистина съм имал един ползотворен ден.

Въпреки че за много хора такъв ден е за отдаване на мързел, аз просто искам да свърша ползотворна работа и това да е нещо като стимул в живота ми. А после, че ще редя бирите се подразбира :)

Поздрави на всички пичове тук от мен, имате по една бира :p

чрд от мен :) зраве късмет и много успехи със сайтчетата
 
От: Нека бъде лято...

Sammy, adi, Moko, coolice мерси много за поздравите, извинвам се за късния отговор, ама бях зает със събмит в директории :D
п.п. - Moko, то рд-то ми е неска и не е минало мани ги тея патерици :D
 
Последно редактирано:
От: Нека бъде лято...

delta_force честит рожден ден и от мен баце, да си жив, здрав и пълен с кинти и само яки мацки около теб да има и остави я тази работа няма да избяга минавай на следващото ниво-празнуване:D

Аз вече съм в ваканция :D Понеже аз съм шефа и съм се пуснал за "големи заслуги" в платен отпуска даже изнягах и от Варна за да си мързелувам на спокойстве ама все се намира някой да иска нещо:D
 
От: Нека бъде лято...

Еми ще работя ще почивам.Ще ги свързвам някакси.
Но иначе на втори се очертава голема почивка.
2 седмици в гранд хотел поморие с наще.
Ще бъде на кеф
И от мен една бира за добрите предприемачи
 
От: Нека бъде лято...

по темата: ще бръмкам с колата напред-назад и ще си въртя сайтчетата.

ЧРД Делта Форс - де да бях и аз на 18 - живей сега.

edit: малка грешчица
 
Последно редактирано:

Горе