Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com

"Продавачът приема: Наложен Платеж, Банков Превод, На Ръка, PayPal"

Лъжат за 10 лева, че за 400 лева повече няма да го видиш. :D

П.п.: То било т*шак, като прочетох описанието. :|
 
От: От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com



Потвърждавам думите ти.
За електроника не става.. може би 1 път в месеца продавам нещо от там и не дават да се препубликува по какъвто и да е начин.. не че OLX Позволява , но това е друг въпрос.
Там лелките и майките без работа си купуват дрешки... единствено става да си подготвиш пратката и да вземеш някой друга стотинка в портфейла.

Можеш да препубликуваш обяви в OLX. Просто изтриваш обявите и профила си и правиш нов профил с нови обяви. Не е забранено от правилата. Сега като няма рейтинг, няма и смисъл да си пазиш стария профил. Опитаха се да мрънкат админите на ОLX и да си изсмукват от пръстите някакви си техни правила, но ги поставих на мястото им.
Само за сведение на "умника" по долу, базара наистина е гола вода по продажби.
 
От: От: Некоректно отношение от olx.bg / prodavalnik.com



По нелепа реклама на даден сайт има ли?

Пиши "имаме", не ни мисли за риби. :)

А на теб какъв ти е проблема не мога да разбера?
Човека явно е търсил нещо в Гугъл, като мене, и е попаднал на тази тема. Изказал си е положителното мнение за OLX, което също може да се приеме за реклама? Харесал му е и друг сайт за обяви, но странно защо ли веднага се скача срещу него?
Много тенденциозно тука се трият линкове на едни сайтове за сметка на други?
Ето и аз рекламирам сега olx.bg, и да видим как няма да се изтрие линка. А и да се изтрие, то него го има из цялата тема.
Не случайно хората не желаят да питат нищо по форумите, защото винаги има "умници" и безделници, които по цял ден търсят с кого да се заядат, да направят мръсотия от завист или злоба, но не и да помогнат на човека.
Нямам време да чета форуми и едва ли бих се върнал пак тук, но знам какво ще последва:
Нека плюенето да започне, сега!
 
А на теб какъв ти е проблема не мога да разбера?
Човека явно е търсил нещо в Гугъл, като мене, и е попаднал на тази тема. Изказал си е положителното мнение за OLX, което също може да се приеме за реклама? Харесал му е и друг сайт за обяви, но странно защо ли веднага се скача срещу него?
Много тенденциозно тука се трият линкове на едни сайтове за сметка на други?
Ето и аз рекламирам сега olx.bg, и да видим как няма да се изтрие линка. А и да се изтрие, то него го има из цялата тема.
Не случайно хората не желаят да питат нищо по форумите, защото винаги има "умници" и безделници, които по цял ден търсят с кого да се заядат, да направят мръсотия от завист или злоба, но не и да помогнат на човека.
Нямам време да чета форуми и едва ли бих се върнал пак тук, но знам какво ще последва:
Нека плюенето да започне, сега!

През IE ли пишеш тези брътвежи? Рекламира си сайта нещоси.EU, не знам от кога OLX се подвизава с .EU накрая, трябва да ми разясниш. Хората, които питат човешки - получават отговорите, които желаят.
И по-добре, че нямаш време...
 
Можеш да препубликуваш обяви в OLX. Просто изтриваш обявите и профила си и правиш нов профил с нови обяви. Не е забранено от правилата. Сега като няма рейтинг, няма и смисъл да си пазиш стария профил. Опитаха се да мрънкат админите на ОLX и да си изсмукват от пръстите някакви си техни правила, но ги поставих на мястото им.
Само за сведение на "умника" по долу, базара наистина е гола вода по продажби.
И за всеки нов профил плащаш за допълнителни обяви ? В това няма смисъл.
 
Абе тоя 4moki се подмазва постоянно на модераторите.Не му обръщай внимание.Такива доносници навремето в казармата здраво ги налагахме но сега времената са други.Пълно е с пе.али.
И по отговорите му се вижда че няма връзка с централния мозък :)
 
Мале, ще възкреся супер забравена тема, ама нека, да има. Хора търся от известно време един изгубен форум. Имаше едно форумче olxforum после се преименува на oelex и вече не помня какво се случи, но беше удобен за пускане на некоректни от олкс продавачи. Или поне някой сайт който се гледа от потребители за да се пускат сигнали. П.П. Гледам че олкс-ето са върнали рейтинг системите :О
 
Последно редактирано:

Горе